Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koja je najbolja zamjena za jaje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja je najbolja zamjena za jaje?

    Kao što naslov govori....

    Koja je najbolja zamjena za jaje?

    Preko tjedna sam na terenu i sve manje i manje vremena imam za kuhanje jaja; a što je veći problem, dolaze i topliji dani pa više jaja ne mogu držati u ormaru jer je pretoplo, a frižidera nema

    pa me zato zanima koja je najbolja alternativa jajima! Dnevno sam ih oko 2-3 komada (kuhana) trošio...

  • #2
    Re: Zamjena za jaje

    Jaje je izvor proteina, nađi neki drugi. Meso, sir, riba... Možda ti je praktična tuna u konzervi ako si na terenu?

    Comment


    • #3
      Re: Zamjena za jaje

      Meso teško... bitno mi je da mogu na brzinu napaviti!
      a Whey? ili je ipak bolja tuna?

      pitanje... jel li uopće istina da se jaja pokvare ako ih se drži na toplome mjestu? ako ovonije točno onda mogu idalje kuhati jaja kao što sam i do sada.

      Comment


      • #4
        Re: Zamjena za jaje

        Whey je ok ako stvarno nemaš šta drugo jesti...Ali kruta hrana > whey

        Comment


        • #5
          Re: Zamjena za jaje

          ok. onda ću ubaciti još tune (jer konzumiram ju i navečer)

          najprkatičnije mi je... otvorim konzervu i pojedem!

          A ono pitanje za jaja. da li se kvari na toplome i to?! jel zna ko odgovor...

          Comment


          • #6
            Re: Zamjena za jaje

            normalno da se kvare ako duže vremena stoje na toplom...sad ovisi koliko tebi stoje..za par sati im ništa ne bude..što se tiče tune,ako voliš jesti samu tunu u vodi onda super..

            Comment


            • #7
              Re: Zamjena za jaje

              nije u vodi... konzumiram one K plus "tuna sa maslinovim uljem" ali dok otvorim tunu prvo svo to ulje van izlijem.... jer ima malo previše za moj ukus

              Comment


              • #8
                Re: Zamjena za jaje

                u jednom ducanu ih drze na obicnoj polici, i svaki put kad ih uzmen budu svjeza, sumnjan da svaki dan donose nova, nije tolika potraznja, tako da ja mislin da mogu dosta ostat sirova na sobnoj temperaturi bez da se pokvari

                Comment


                • #9
                  Re: Zamjena za jaje

                  Originally posted by gigi01 View Post
                  u jednom ducanu ih drze na obicnoj polici, i svaki put kad ih uzmen budu svjeza, sumnjan da svaki dan donose nova, nije tolika potraznja, tako da ja mislin da mogu dosta ostat sirova na sobnoj temperaturi bez da se pokvari
                  Hmm neznam :/ Zašto onda na tržnicama inzistiraju da jaja moraju biti u frižderima. Trgovina sama po sebi je na nekoj normalnoj temepraturi. Kada god uđem u neki lanac dućana klimica šiša ,pa je moguće da je zato

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zamjena za jaje

                    Originally posted by gigi01 View Post
                    u jednom ducanu ih drze na obicnoj polici, i svaki put kad ih uzmen budu svjeza, sumnjan da svaki dan donose nova, nije tolika potraznja, tako da ja mislin da mogu dosta ostat sirova na sobnoj temperaturi bez da se pokvari
                    Mislim ipak da ih drže u frižideru pa vade na policu malo pomalo, neće ti oni baš riskirati da im se nešto pokvari.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koja je najbolja zamjena za jaje?

                      a svugdi ih drze u friziderima, a ovo je ode bas specificni slucaj, mozda ih donose malo po malo, a mozda je zbog klime svejedno jer odrzava dosta nisku temperaturu

                      Comment

                      Working...
                      X