Announcement

Collapse
No announcement yet.

BB hrana- koliko sve to košta

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: BB hrana- koliko sve to košta

    Jel ko računao koji izvor proteina je najjeftiniji. Ja sam nešto čačko i izgleda da je piletina pobjednik. Pošto sam student svaka marka mi je važna i gledam da najviše dobijem za svoj novac.

    Comment


    • #47
      Re: BB hrana- koliko sve to košta

      Jaja bajo moj
      10987470_569329713195922_5980033432897104042_n.jpg
      Your future is created
      by what you do today,
      not tomorrow.

      Comment


      • #48
        Re: BB hrana- koliko sve to košta

        Originally posted by Kahn View Post
        Al nije glupost to šta ima okus i tvrdoću ko traktorska guma.

        Pa je l' si pokusao da je odmrznes prvo?
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #49
          Re: BB hrana- koliko sve to košta

          Originally posted by TajmM View Post
          Jel ko računao koji izvor proteina je najjeftiniji. Ja sam nešto čačko i izgleda da je piletina pobjednik. Pošto sam student svaka marka mi je važna i gledam da najviše dobijem za svoj novac.


          Pileca jetra... Ali ne treba je jesti svaki dan...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #50
            Re: BB hrana- koliko sve to košta

            Problem je što najjeftiniji izvor proteina ne odgovara najjeftinijim izvorima ostalih 50+ važnih nutrijenata iz hrane.

            Piletina nije najjeftiniji izvor proteina .

            Comment


            • #51
              Re: BB hrana- koliko sve to košta

              Originally posted by Nainus View Post
              Problem je što najjeftiniji izvor proteina ne odgovara najjeftinijim izvorima ostalih 50+ važnih nutrijenata iz hrane.

              Piletina nije najjeftiniji izvor proteina .
              Cijenim odgovor al mi nisi ništa rekao s njim, možeš li napisat kakav optimum cijene i kvalitete nutritijenata?
              Last edited by TajmM; 14-02-15, 21:58.

              Comment


              • #52
                Re: BB hrana- koliko sve to košta

                Originally posted by TajmM View Post
                Cijenim odgovor al mi nisi ništa rekao s njim, možeš li napisat kakav optimum cijene i kvalitete nutritijenata?
                Sad će ti vrlo mudro predložiti proteine iz soje.... Garant....
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #53
                  Re: BB hrana- koliko sve to košta

                  1kg srdele 20kn, vjerovatno jedan od jeftnijih izvora proteina.

                  Comment


                  • #54
                    Re: BB hrana- koliko sve to košta

                    Originally posted by pasta View Post
                    1kg srdele 20kn, vjerovatno jedan od jeftnijih izvora proteina.

                    Ove godine sam se dogovorio s jednom bakicom u ribarcnici da cu joj jednom tjedno kupovati 1kg za 10 kn i bila je jako odusevljena win-win haha
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • #55
                      Re: BB hrana- koliko sve to košta

                      Originally posted by neuk View Post
                      Ove godine sam se dogovorio s jednom bakicom u ribarcnici da cu joj jednom tjedno kupovati 1kg za 10 kn i bila je jako odusevljena win-win haha
                      a kod mene na trznici(placu) kila ociscene piletine tj prsa pilecih 26kn.....ima gdje jefti nije????? nije smrznuto,domace i svaki drugi dan dobivaju svijezu piletinu...imaju cak da ti samelju ako zelis
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • #56
                        Re: BB hrana- koliko sve to košta

                        Originally posted by dominik11 View Post
                        a kod mene na trznici(placu) kila ociscene piletine tj prsa pilecih 26kn.....ima gdje jefti nije????? nije smrznuto,domace i svaki drugi dan dobivaju svijezu piletinu...imaju cak da ti samelju ako zelis
                        26kn?! E da je barem kod nas u bih po toj cijeni (tj negdje u mojoj blizini). Rijetkost da negdje naletim ispod 8km/kg

                        Comment


                        • #57
                          Re: BB hrana- koliko sve to košta

                          Originally posted by TajmM View Post
                          Cijenim odgovor al mi nisi ništa rekao s njim, možeš li napisat kakav optimum cijene i kvalitete nutritijenata?
                          Ljudi se baziraju na tome koliko što ima proteina i samo na tome uglavnom i nakraju svi jednako izgledaju više manje i nakon 10 godina u teretani ,a jedini koji odskaču su genetički 'freakovi ' ,potencijali koji su naslijedili visok nivo testosterona i brza mišićna vlakna koja su sklona većem rastu nego sporija ,a ti ljudi ih imaju više od ostalih . Ali jedini ' pravi ' rezultat dobiju oni koji uzmu ilegalna sredstva oporavka .Zbog takvih 99.9999% rekreativnih bildera jedu isto ,skoro identično ,jer misle da će biti ''veliki ,definirani ,jaki ,lijepi ,superiorni'' ,kao profi ,ako jedu to što jedu profi bilderi i ako spavaju 10 sati dnevno i dižu utege .
                          Upiši na Google 'Which foods have highest nutrition for price' i u roku jednog dana ćeš saznati ,ako ne budeš čitao na blogovima i iz novina ,nego sa ozbiljnih stranica.
                          Last edited by Nainus; 15-02-15, 13:19.

                          Comment


                          • #58
                            Re: BB hrana- koliko sve to košta

                            Nije stvar u jedenju istog i identicnog nego u popunjavanju makronutrijenata kroz dan. Piletina ima visoki udio proteina i relativno nisku cijenu zato i jest logican izbor kada se cilja na odredeni broj proteina.
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • #59
                              Re: BB hrana- koliko sve to košta

                              Originally posted by Nainus View Post
                              Ljudi se baziraju na tome koliko što ima proteina i samo na tome uglavnom i nakraju svi jednako izgledaju više manje i nakon 10 godina u teretani ,a jedini koji odskaču su genetički 'freakovi ' ,potencijali koji su naslijedili visok nivo testosterona i brza mišićna vlakna koja su sklona većem rastu nego sporija ,a ti ljudi ih imaju više od ostalih . Ali jedini ' pravi ' rezultat dobiju oni koji uzmu ilegalna sredstva oporavka .Zbog takvih 99.9999% rekreativnih bildera jedu isto ,skoro identično ,jer misle da će biti ''veliki ,definirani ,jaki ,lijepi ,superiorni'' ,kao profi ,ako jedu to što jedu profi bilderi i ako spavaju 10 sati dnevno i dižu utege .
                              Upiši na Google 'Which foods have highest nutrition for price' i u roku jednog dana ćeš saznati ,ako ne budeš čitao na blogovima i iz novina ,nego sa ozbiljnih stranica.
                              A dobro nisam baš upućen koje su ozbiljne stranice al evo čitam. Ja sam razmišljao što se tiče proteina kupit piletine, neku ribu koja nija baš ultra skupa, govedinu, jaja, posni sir i whey. To je upravo to što ti kažeš što većina koristi, al je meni problem da uskladim gramažu (tj čega bi trebalo bit najviše) a da ostanem u budžetu pošto sam kratak s lovom.

                              Comment


                              • #60
                                Re: BB hrana- koliko sve to košta

                                Kupi vagu i pocni koristiti myfitnesspal.com
                                Originally posted by madmax22
                                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                                Originally posted by jocker77
                                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                                Originally posted by Hajduk
                                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                                Comment

                                Working...
                                X