Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treniram 6 dana u tjednu: boks, teretana - savjeti oko prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treniram 6 dana u tjednu: boks, teretana - savjeti oko prehrane

    Pozdrav!!!Ako neko ima volje za pomoć,unaprijed zahvaljujem....treniram 6 dana u tjednu,boks,teretana naravno,nemam pitanja oko treninga,jer radim sta mi se naredi hehe...

    zanima me par savjeta oko prehrane,cisto da vidim i vase savjete,jer vidim da ima veliki znalaca,pa cu stavit kako to izgleda preko dana,recimo od jucer.....kruh,sokove,slatko ne konzumiram,ponekad sladoled pojedem,sad kad su topliji dani....
    nisam stigao doručkovat pa sam u
    7:00 popio whey+glukoza,
    oko 9:30,do 10:00 doručak 140g tune,5 bjelanjaka ili 5 bjelanjaka 100g dimceka i dvije case 0.9% mlijeka,
    13:30 do 14:00,dva pureća odreska,i dvije porcije riže i kupus salata,neznam tocno u gramima,jedem u menzi,odmah po zavrsetku treninga
    u 17:00 whey+glukoza,
    18:30 do 19:00 dvije porcije pilećih bataka,đuveč,2dl jogurta,salata cikla,
    12:00,100g posnog,s malo wheya samo radi okusa i tri bjelanjka,nekad malo više bjelanjaka,nekad file pilećih prsa,jer posni mi je odvratan za jest...

    i zaboravio sam rec da radim ovaj tjedan fazu punjenja kreatin,na prazan zeludac 5g,prije i poslije treninga po 5g i jos jednom 5g kad stignem,

    i jos da napomenem da neke dane treniram dva puta dnevno.....unaprijed HVALAAA,na savjetima.....
    Last edited by kelly; 07-06-12, 14:17.

  • #2
    Re: Treniram 6 dana u tjednu: boks, teretana - savjeti oko prehrane

    a o cemu se zapravo radi..Sta ti je cilj??
    kreatin faza punjenja-davno proslo vrijeme

    Comment


    • #3
      Re: Treniram 6 dana u tjednu: boks, teretana - savjeti oko prehrane

      Drži odnos P:UH 1:2, masti nisko, i jedi cijela jaja; ne bacaj žumanjak.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Treniram 6 dana u tjednu: boks, teretana - savjeti oko prehrane

        Originally posted by kelly View Post
        Drži odnos P:UH 1:2,
        U mom slučaju, ovo bi značilo da bih ja trebao jesti 600-700g uh = debela svinja.

        Originally posted by kelly View Post
        masti nisko, i jedi cijela jaja; ne bacaj žumanjak.
        ???
        Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
        Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

        Comment


        • #5
          Re: Treniram 6 dana u tjednu: boks, teretana - savjeti oko prehrane

          na 200 g proteina 400g UH je sasvim dobro.

          s time da decko trneira nekad i dva put dnevno!

          a ti nino ako uzimas 300 g proteina, sigurno da ti en treba 600 g UH.(pogotov ako treniras 4x tjedno i na defci si)

          al decko sigurno nema unos P kao i ti...mozda mu je i oko 100 g..(znaci onda bi trebo 200 g UH.) lol

          a i ne vidim nigdje kilazu da je napisao..

          sad sam mu preletio prehranu i neka je i 150 g P dnevno. neka on slobodno unese 300 UH. lol a mozda se radi i o covjeku od 100 kg.. pa slobodno neka to bude i 700 UH uz dva treninga dnevno.

          a i trenirao sam boks jako dugo, i to je jako katabolirajuci trening bez puno P i UH! mi bi trcali po pola sata sat, pa gimnastiku jos 30 min, pa trening uzetima-kao snaga.(UJUTRO), a popodne trcanje 10 min, gimanstika(razgibavanje rastezanje) 20 min, plus 1h - 2h lupanja vrece , sparinga, shadow boxing,...
          Last edited by staragarda; 07-06-12, 15:08.
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #6
            Re: Treniram 6 dana u tjednu: boks, teretana - savjeti oko prehrane

            Ono na što sam htio skrenuti pozornost je da se na ovom forumu previše robuje brojkama. Jedi toliko i toliko i radi toliko i toliko serija i to je to. ??? Naravno, sad bi mogli otići i u ekstreme pa uzeti nekoga tko jede 50g proteina i 100g uh ili tko jede 600g proteina i 1200g ugljikohidrata i tako se nadjebavati do besvijesti dali je dobar omjer 1:2 ili nije.
            Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
            Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

            Comment


            • #7
              Re: Treniram 6 dana u tjednu: boks, teretana - savjeti oko prehrane

              inace,visok sam 192,90kg,,dobro se osjećam ovako,cilj mi je da odrzavam ovu kilazu,maksimalno 1,5kg jos gore,nisam dobro shvatio sta ste rekli za UH??

              Comment


              • #8
                Re: Treniram 6 dana u tjednu: boks, teretana - savjeti oko prehrane

                imas hrpu jelovnika na forumu, odaberi jedan. imaj sto vise obroka dnevno. ako nakon par dana tjedana mjeseci padnes na kilazi, pojacaj ili UH ili P; i obrnuto..

                ja savjetujem dosta P i jos vise UH. cao, sve je vec napisano.
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: Treniram 6 dana u tjednu: boks, teretana - savjeti oko prehrane

                  Originally posted by Nin0 View Post
                  Ono na što sam htio skrenuti pozornost je da se na ovom forumu previše robuje brojkama. Jedi toliko i toliko i radi toliko i toliko serija i to je to. ??? Naravno, sad bi mogli otići i u ekstreme pa uzeti nekoga tko jede 50g proteina i 100g uh ili tko jede 600g proteina i 1200g ugljikohidrata i tako se nadjebavati do besvijesti dali je dobar omjer 1:2 ili nije.
                  A ne moraš sad brojati svaki gram, držiš se toga okvirno.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment

                  Working...
                  X