Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li imate želju za đank fudom ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Da li imate želju za đank fudom ?

    Pozdrav.
    Imam nekih 55kg i htio sam sebi uzeti whey i jos par sitinica, promjeniti prehranu a teretanu imam kuci.
    Eh mene zanima da li sad kad sam idem na masu ko konj da li bi mi bolje bilo da zderem sve i svasta i treniram ili da idem sa wheyom i treninzima do mase

    Comment


    • #62
      Re: Da li imate želju za đank fudom ?

      grickalice tipa na koje ti mislis nisu dobre,pune su transmasti koje su jos gore od zasicenih masti

      ako moras nesto grickat,grickaj nekakvo suho voce,uh ne valja izbjegavat,tijelo ce se okrenut proteinima ako nema uh,zamantat ce ti se u glavi i past ces negdje u nesvijest,nedo bog da ti se noge oduzmu

      Comment


      • #63
        Re: Da li imate želju za đank fudom ?

        Originally posted by Aldin94 View Post
        Pozdrav.
        Imam nekih 55kg i htio sam sebi uzeti whey i jos par sitinica, promjeniti prehranu a teretanu imam kuci.
        Eh mene zanima da li sad kad sam idem na masu ko konj da li bi mi bolje bilo da zderem sve i svasta i treniram ili da idem sa wheyom i treninzima do mase
        nikako sve i svasta zderat,jedi hranu koja se u bb preporuca,zdravu hranu bogatu proteinima i uh
        slobodno si uzmi whey a za druge sitnice pa nabroji ih pa cemo vidjet
        znaci,treninzi,zdrava prehrana i whey

        Comment


        • #64
          Re: Da li imate želju za đank fudom ?

          Djeste raja.
          Evo skupio love, imam 65kg treniram 3-4 mjeseca udebljao se super sve i imam para sad oko 150eura za suplemente.
          Bil i ja uzeo whey i kreatin ili jos nesto ? Jedem rizu, krompir, tjesteninu, izbjegavam junk, jedem onaj posni sir i tako...

          Hvala

          Comment


          • #65
            Re: Da li imate želju za đank fudom ?

            Originally posted by Aldiin View Post
            Djeste raja.
            Evo skupio love, imam 65kg treniram 3-4 mjeseca udebljao se super sve i imam para sad oko 150eura za suplemente.
            Bil i ja uzeo whey i kreatin ili jos nesto ? Jedem rizu, krompir, tjesteninu, izbjegavam junk, jedem onaj posni sir i tako...

            Hvala
            posto si mlad ja bi ti preporucio,whey,multivitamine,i omegu3
            hrana ti je u redu,izbjegavaj masno i previse ugljikohidrata,izbjegavaj kruh,ja jedem onaj crni tost

            Comment


            • #66
              Re: Da li imate želju za đank fudom ?

              Originally posted by Adatar View Post
              grickalice tipa na koje ti mislis nisu dobre,pune su transmasti koje su jos gore od zasicenih masti

              ako moras nesto grickat,grickaj nekakvo suho voce,uh ne valja izbjegavat,tijelo ce se okrenut proteinima ako nema uh,zamantat ce ti se u glavi i past ces negdje u nesvijest,nedo bog da ti se noge oduzmu

              nisam mislio ni na koje grickalice... a na koje si ti mislio?
              trazim _nesto_ sto je low carb/low fat/low sodium

              prvo mi padaju kiseli krastavci/feferoni na pamet...al to je previse slano
              ima jos neka ideja?
              Black leather, knee-hole pants

              Comment


              • #67
                Re: Da li imate želju za đank fudom ?

                Originally posted by Weedeemer View Post
                nisam mislio ni na koje grickalice... a na koje si ti mislio?
                trazim _nesto_ sto je low carb/low fat/low sodium

                prvo mi padaju kiseli krastavci/feferoni na pamet...al to je previse slano
                ima jos neka ideja?
                mislio sam znas one ribice slane,onda cips,onda krekere i tako te grickalice.
                ja si kao grickalicu uzmem one rizine kolacice i pojedem jedan ili dva na dan,ali oni imaju uh,goji bobice isto

                Comment


                • #68
                  Re: Da li imate želju za đank fudom ?

                  Originally posted by Aldiin View Post
                  Djeste raja.
                  Evo skupio love, imam 65kg treniram 3-4 mjeseca udebljao se super sve i imam para sad oko 150eura za suplemente.
                  Bil i ja uzeo whey i kreatin ili jos nesto ? Jedem rizu, krompir, tjesteninu, izbjegavam junk, jedem onaj posni sir i tako...

                  Hvala
                  1. whey
                  2. creatine
                  3. fish oil / omega 3
                  4. multivitamin


                  po meni po tom rasporedu idi
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #69
                    Re: Da li imate želju za đank fudom ?

                    Hvala, uzet cu ovaj whey od 5lb sutra ABD, omegu i jos par tih sitnica.
                    Sad za creatin iskreno nesto me ne privlaci jer navlaci vodu u misice a i moram pit vodu ko konj onda a opet na kraju ispusem... Pare nisu problem.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Da li imate želju za đank fudom ?

                      Originally posted by Aldiin View Post
                      Hvala, uzet cu ovaj whey od 5lb sutra ABD, omegu i jos par tih sitnica.
                      Sad za creatin iskreno nesto me ne privlaci jer navlaci vodu u misice a i moram pit vodu ko konj onda a opet na kraju ispusem... Pare nisu problem.
                      ma kako hoces...ne moras piti puno vode, sve u granicama normale...ja uopste ne pratim da nesto puno vode popijem tokom dana ali zato tokom treninga po 2 litra popijem

                      ali ne uzimam ni ja kreatin svakako haha


                      ako se predomislis samo uzmi kakav monohidrat, jeftino je, nece ti naskoditi..
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #71
                        Re: Da li imate želju za đank fudom ?

                        ja uzimam kreatin i mogu ti rec da se neces ispuhat
                        malo da,ali ne puno,dobije se dojam da se sve ispisa kad ga prestanes koristit,nije istina

                        treba pit vise vode da sa kreatinom

                        multi i omega su zakon,uz whey to je to sto ti zasad treba (od suplemenata)
                        kreatin ako zelis

                        Comment


                        • #72
                          Re: Da li imate želju za đank fudom ?

                          Originally posted by Adatar View Post
                          ja uzimam kreatin i mogu ti rec da se neces ispuhat
                          malo da,ali ne puno,dobije se dojam da se sve ispisa kad ga prestanes koristit,nije istina

                          treba pit vise vode da sa kreatinom

                          multi i omega su zakon,uz whey to je to sto ti zasad treba (od suplemenata)
                          kreatin ako zelis
                          Sutra onda uzimam kreatin monohidrat i whey gold i tu omegu i jos ovih osnovnih namirnica kao sto su zobene pahuljice, povrce, bademi , posni sir i tako

                          Hvala svima najbolji ste.
                          Stavit cu plan i program pa pogledajte kasnije.

                          Comment


                          • #73
                            Re: Da li imate želju za đank fudom ?

                            oduvijek sam bio mrsav i nikad nisam imo problema s viskom kila ili sala.
                            od kad idem u teretanu nikad nista oko prehrane nisam mjenjo osim sta sam poceo jest sto vise mogu
                            i dalje si mogu bez problema priustit kekse/cokoladu/kolace/grickalice/hamburgere i sve tog tipa bez imalo ustrucavanja ili straha da cu se udebljat.
                            cak i u gainer stavljam jos jednu mjericu glukoze nakon treninga xD
                            ne znam jel to zbog toga sta sam u takvim godinama, zbog metabolizma ili neceg treceg, ali eto, budite ljubomorni

                            Comment


                            • #74
                              Re: Da li imate želju za đank fudom ?

                              Originally posted by Sharp196 View Post
                              oduvijek
                              znači od `96?
                              Last edited by kingpin; 18-12-12, 12:40.
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • #75
                                Re: Da li imate želju za đank fudom ?

                                maloprije sam pojeo bas puno bureka (BUREK, nije burek sa mesom nego BUREK) i čips...sad cekam palacinke sa nutellom
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X