Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jel ima netko da se hrani sa raw food,samo sirovom hranom?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Jel ima netko da se hrani sa raw food,samo sirovom hranom?

    pozdrav,

    ako zelite dobivati na masi s ovom prehranom, ici ce teze ali ce to biti cisti misic. dodajte organski agavin sirup(kljucno u dizanju mase) ujutro sa zobenima koje zaljevate sa zobenim mlijekom, takoder dodajte orah, badem, kikiriki, bundevine sjemenke i ostale orasaste/sjemenke, i preko toga 20grama konopljinog praha i iza treninga 50 grama konopljinog praha, uvece prije spavanja 10 grama. i ja nisam striktno na sirovome, kuham mahunarke iza treninga ili spinat. nemojte se opterecivati sa kalorijama na dan s ovom prehranom, to tako ne ide s prirodom.

    Comment


    • #17
      Re: Jel ima netko da se hrani sa raw food,samo sirovom hranom?

      Kužim,a daj mi reci,iza treninga piješ sam konopljin prah sa vodom ili dodaš nešto još s njim,dekstrozu ili agavin sirup ili šta?

      Comment


      • #18
        Re: Jel ima netko da se hrani sa raw food,samo sirovom hranom?

        deksterozu ne, previse energije za covjeka s kojom nema što napraviti i dolazi do ne kvalitetnog debljanja (cilj nam je kvalitetno debljanje, barem meni) sto prije iza treninga konopljin prah, iza toga pocet pripremat obrok ili ga odma iza pojesti, to bude spinat/mahunarke/tofu ili nesto slicno s vecim aminokiselinskim/proteinskim sastavom.. agavin sirup i te stvari za masu ujutro za dorucak ili uvece prije spavanja kao neki snack s orasastim plodovima..
        Last edited by marijanb; 22-07-12, 12:39.

        Comment


        • #19
          Re: Jel ima netko da se hrani sa raw food,samo sirovom hranom?

          Znači iza treninga,sam konopljin prah sa vodom?Kakvog je okusa,može li se šta dodati za bolji okus ili je čisto ok?

          Comment


          • #20
            Re: Jel ima netko da se hrani sa raw food,samo sirovom hranom?

            okus je ok, samo prah dobro pomješaj s vodom, jer se neda lako.. ako ga direktno pojedeš osuši ti usta i opet trebas vode da prođe.. nema potrebe za mjenjanjem okusa i dodavanjem nekih kemija, budi muško i srkni

            Comment


            • #21
              Re: Jel ima netko da se hrani sa raw food,samo sirovom hranom?

              Ha,ha dobar si.Malo me brine cijena,400g za 112kn je puno.Ti ga nabaviš po poftinije?
              Zbog cijene mu čak razmišljam da kupim neki jeftiniji makar ne bio biljni ili sirov.Ostalo sve jest sirovo osim tog praha,ionako se kaže da prehrana koja je i 70% sirova je super,tako da po tome bi mogao jesti nešto nesirovo,pa eto to može biti neki jeftini protein.

              Comment


              • #22
                Re: Jel ima netko da se hrani sa raw food,samo sirovom hranom?

                haha, iskreno nisam bas gledo gdje mi je jeftinije, uzimam ti u bio bio za 150kn 400grama.. daj mi linkaj gdje si ti naso za 112 kn?

                Comment


                • #23
                  Re: Jel ima netko da se hrani sa raw food,samo sirovom hranom?

                  Jesi primio poruku u sandučić?

                  Comment

                  Working...
                  X