Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bjelanjak u prahu...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: bjelanjak u prahu

    Sad san se i ja malo zapalija za ovo znan dobro i ja jednog pekara tako da ću sutra otić do njega da vidim ima li kod njega toga....a postoji li veća opasnost dobivanja salmonele nego kod običnih jaja i dali uopće postoji mogućnost?
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #17
      Re: bjelanjak u prahu

      Imaš tu pri dnu bakteriološke vrijednosti - http://www.elconpp.hr/proizvodi_praskasti.html .. po propisima je sve, dobiješ potvrdu analize s kanticom koju naručiš.

      Hm, sad mi je pala ideja da recimo stavim 100 grama i pomiješam s vodom i bacim na tavu da se stvrdne. Možda dobro ispadne.


      Ako miješate u shakeru, obavezno ga dobro operite poslije. Znate kakav miris ostaje. Ili, ja radim tak da mućkam u pol-jedna liternoj flaši pa i nije bed ako se usmrdi.

      Comment


      • #18
        Re: bjelanjak u prahu

        mario91 dali ga ti šiješ samoga ili ubaciš nešto zbog okusa ili jesi probao što iskemijat?
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • #19
          Re: bjelanjak u prahu

          Pa zasad sam samo jednom s vodom pomiješao. Probao sam čisto, ok je, podnošljivo, puno bolje od posnoga. Onda sam stavio malu žličicu whey i odlično mi je.

          Dalje planiram recimo sa orasima, bademima, kikirikijom i zobenim pahuljicama (mljevenima). Valjda ću si napraviti proteinske pločice (imaš na portalu) za jutro, ili pa ću baciti na tavu i razne začine ubaciti pa onda jesti sa gore navedenim plodovima. Sigurno će mi još nešto pasti na pamet, nebo je granica

          Comment


          • #20
            Re: bjelanjak u prahu

            Ma bitno je da se može i samo popit a evo baš gledam na njihovoj stranici imaju i tekuće proizvode od jaja posebno mi je bjelanjak upa u oko jer njega Ronnie Coleman konzumira ujutro tj. ispeče ga na tavu.....mislim da i to neće bit loše....
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #21
              Re: bjelanjak u prahu

              Da, sastav je isti kao, ali pitaj rađe. Meni je bolje u prahu jer ovo mogu lijepo prije konzumiranja promiješati, bolji je osjećaj .. a ovaj tekući mi se nije dopao iz razloga jer se mora držati u temp. do 5C, a ovo komotno može sad i u garaži stajati dok je hladnije.

              Comment


              • #22
                Re: bjelanjak u prahu

                Evo sad sam im ja posla mail malo sam im neki presing nabija pa ćemo vidit....
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #23
                  Re: bjelanjak u prahu

                  ljudi pa za te pare možete uzet 80% whey i imate istu, još bolju stvar zar ne? 75kn + pdv dakle ako me ne vara računica cirka 93kn po kili...za to kupiš whey i piješ ko čovjek

                  Comment


                  • #24
                    Re: bjelanjak u prahu

                    daj mi neki whey koji kosta 90kn kila?
                    i jos da ima ovoliki postotak proteina u sebi?
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • #25
                      Re: bjelanjak u prahu

                      Originally posted by Boss
                      ljudi pa za te pare možete uzet 80% whey i imate istu, još bolju stvar zar ne? 75kn + pdv dakle ako me ne vara računica cirka 93kn po kili...za to kupiš whey i piješ ko čovjek
                      Krivo skroz. Najveće smeće od wheya je skuplje od bjelanjaka. A i nije preporučljivo prečesto piti whey.

                      Comment


                      • #26
                        Re: bjelanjak u prahu

                        Evo pratim ovo i nece mi uglavu...jel moguce da je to OK. Jer pogledajte samo postotak proteina,..mislim to je odlicno...koliko whey-proteina na trzistu nema toliki postotak..a cijena je ono...i vise nego prihvatljiva.

                        Koliko je sporija apsorpcija jajcanog proteina od whey-a.

                        Jer ako je to sve tako kako pisete..onda se ovo isplati uzimati umjesto whey-a..a nikako da neko napise nesto gdje ce to poreci...

                        Originally posted by mario91
                        A i nije preporučljivo prečesto piti whey.
                        A zasto ovo...
                        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                        http://www.staying-fit.net/

                        Comment


                        • #27
                          Re: bjelanjak u prahu

                          Whey je "bolji" (i o tome se moze raspravljati) iskljucivo u razdoblju poslije treninga i "eventualno" ujutro, a za druga razdoblja dana ga uopce ne bi preporucio. Razlog tome je njegov "indirektni" utjecaj na nivo inzulina u krvi, a koji je veoma jak ...

                          Evo pratim ovo i nece mi uglavu...jel moguce da je to OK. Jer pogledajte samo postotak proteina,..mislim to je odlicno...koliko whey-proteina na trzistu nema toliki postotak..a cijena je ono...i vise nego prihvatljiva.
                          Može ovako, javim za mjesec-dva? Početnik sam i trebalo bi se brže vidjeti rezultati.

                          Comment


                          • #28
                            Re: bjelanjak u prahu

                            Originally posted by Vendetha
                            Evo pratim ovo i nece mi uglavu...jel moguce da je to OK. Jer pogledajte samo postotak proteina,..mislim to je odlicno...koliko whey-proteina na trzistu nema toliki postotak..a cijena je ono...i vise nego prihvatljiva.

                            Koliko je sporija apsorpcija jajcanog proteina od whey-a.

                            Jer ako je to sve tako kako pisete..onda se ovo isplati uzimati umjesto whey-a..a nikako da neko napise nesto gdje ce to poreci...
                            evo i ja već par dana tražim po svim živim forumima i ništa konkretno zasada nisam našao protiv toga, ustvari ništa općenito
                            Mislim, pazi ovo nije jaje već bjelanjak u prahu, pa ne vjerujem da se išta puno sporije od wheya apsorbira, a plus ne bi trebao dizati toliko inzulin kao whey te bi ga se moglo mirne duše uzimati u normalnom obroku...neznam, kolko god zvuči predobro tolko mi je čudno da to nitko ne koristi

                            Comment


                            • #29
                              Re: bjelanjak u prahu

                              covjece ja cu ga nabavit pa sto bude bude. Moze se za razne stvari koristit
                              "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                              Comment


                              • #30
                                Re: bjelanjak u prahu

                                Kažem, vidjet ću. Koristim whey samo poslije treninga jer ima aminokiseline. Ali sve mi se više čini da ću ostati samo na bjelanjku kad popijem zadnji whey, kažite što hoćete, ali ovo je sve mazanje očiju sa miljardu suplemenata na tržištu.

                                Comment

                                Working...
                                X