Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plan prehrane za misicnu masu, htio bi izgubiti salo a dobiti mišićnu masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

    WTF znam da nisam ni sad bajan ali jbg uz toliko treninga i svo to do sada nisam imao adekvatnu prehranu i jeo sam svašta ... a uz toliko kretanje i sve ovo salo ?

    Sad na kakvo ciscenje mislis ? Mozete mi malo pomoci oko plana prehrane te treninga ? Jer ja sam pocetnik i treba mi pomoc . Spreman san nagraditi nekoga od Vas ko mi pomogne a ja vidim rezultate !

    Ako je neko spreman biti moj "osobni trener" i da mu cim vidim rezultate platim ja sam ZA.

    Hvala !

    Comment


    • #17
      Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

      Gle stari... Shvacam ja da je tako kako je, ja sam ti rekao iskreno da izgledas lose, koja je svrha da te lazem?
      E sto se tice pomoci predlazem ti da angaziras osobnog trenera.
      Osobno radim s Adonijem Gostom aka Vendetha ( imas ga na forumu ) pa ga poucen osobnim iskustvom mogu i predloziti. Isto tako ti savjetujem da ne uzimas random nekoga i da te za neuspjeli pokusaj odere...
      Mislim da je najbolje da ti netko poput njega koji se vec susretao s ljudima poput tebe predlozi sto bi bilo najbolje za tebe.
      Investicija u osobnog trenera je najbolja investicija jer se ne brines za nista, vec samo slusas ono sto ti se govori i uzivas u napretku.
      Eto toliko...


      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha
      Last edited by WTF; 08-02-13, 15:26.

      Comment


      • #18
        Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

        Hvala ti ! Neznam se baš služiti forumum pa bi bilo lijepo kad bi taj gospodin ovo vidio te mi se javio

        Comment


        • #19
          Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

          Ostavio sam ti linkove iznad... Javi mu se preko fejsa ili preko privatne poruke na forumu...

          Comment


          • #20
            Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

            što se tiče osobnog trenera

            nemoj uzeti bilo koga, nego nekoga tko se s tim bavi, i ima iskustva s tim. može ti bilo ko na forumu nešto sklepat, ti platiš, i njega nema više, a rezultata nema, a nitko ga ne zna, džaba platio, džaba ga slušao, džaba vrijeme trošio na beskoristan plan
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • #21
              Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

              - profesionalno se bavis kosarkom i toliko sala?? nevjerujem!

              Comment


              • #22
                Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

                Originally posted by ibro10 View Post
                toliko sala??
                toliko? koliki mu je bf cca?
                Black leather, knee-hole pants

                Comment


                • #23
                  Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

                  - s obzirom da se profesionalno bavi(a i da nije =) prevelik! jedino da igra u kk grude!

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

                    Koju poziciju igraš?
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

                      centar,krilni centar ... a godinu dana sam ja lezao zbog ozljede ... tako da ... ima li u toliko veze u genetici ? nakon ozljede sam ja imao 107 i dosao doo 100 i sada otkad uzmam whey dobio sam 2 kg ...

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pomoc - plan prehrane za misicnu masu

                        poslusaj savjet od WTF jer covjek znas i iskren je,trebao bi barem 3-4 kile sala izgubiti pa da mozes posteno na masu ici,jer sa ovim salom kad krenes na masu kako ti misic bude rastao neces izgledati misicavije nego samo jos deblje

                        Comment

                        Working...
                        X