Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Moja prehrana

    a masti netreba ti toliko UH bolje M povecaj

    Comment


    • #17
      Re: Moja prehrana

      ja bi na tvom mjestu izračunao bmr i tdee, a onda kalorije za početak samo da vidiš na čemu si i koliko bi okvirno unosio

      a onda kalorije/makrose
      budi u suficitu bar 500 kalorija, možeš i više kako neki kažu i to je to
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #18
        Re: Moja prehrana

        Znači uh bi mogo drzat na 4 gr po 1 kg tjelesne mase to bi bilo oko 300 grama a masti da dignem vise na moji 75 kg oko 50-60 gr masti dali to valja

        Comment


        • #19
          Re: Moja prehrana

          prvo odrediš proteine i masti, a onda puniš ostalo s uh

          proteini oko 2, 2,5 po kg
          masti oko 1 po kg

          kad to odrediš, ostalo nadopuniš sa uh, s njima se igraš, očeš više, očeš manje
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #20
            Re: Moja prehrana

            aha hvala kolega ovo mi je prva masa pa malo jos to istrazujem i ispitujem

            Comment


            • #21
              Re: Moja prehrana

              Originally posted by Soldo View Post
              Shvaćam ja mate tebe da treba unosit dosta P i uh odnosno da treba jest ko životinja a dali cu ja velikim unosom UH dobit i dosta nekvalitetne mase odnosno salo
              Sa bilo kojim unosom kalorija koje tijelo nema za šta iskoristiti(višak) će se stvoriti salo, nebitno bili to UH ili masti pa čak i proteini(rijetko).

              Comment

              Working...
              X