Announcement

Collapse
No announcement yet.

dsk - Moj plan prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dsk - Moj plan prehrane

    Napravio sam novi plan prehrane pa mi recite šta ne valja.

    1. PLAN

    05:50 1. 30g whey(sa vodom) + Raženi oko 40g
    13:00 2. Ručak- u 90% slučajeva Meso(minimum 250g) + paprika/zelena salata/kukuruz/krastavicu uglavno mora biti povrće + riža/raženi
    14:30 3. Pileća prsa(150g) + posni (100g) / sardina iz konzerve (100g) + jogurt (200g) / nekad i mesto od ručka (200g)
    17:30 4. 5 jaja + jogurt / Pileća prsa(150g) + posni (100g) / sardina iz konzerve (100g) + jogurt (200g)
    21:00 5. 30g whey(sa vodom) + grožđice (50g)
    22:30 6. Posni(150g)

    2. Plan

    08:00 1. 30g whey(sa vodom) + Raženi oko 40g
    10:00 2. Pileća prsa(150g) + posni (100g) / sardina iz konzerve (100g) + jogurt (200g) / 5 jaja
    12:00 3. 5 jaja + jogurt / Pileća prsa(150g) + posni (100g) / sardina iz konzerve (100g) + jogurt (200g)
    19:00 4. Meso ( minimum 250g) + salata
    22:00 5. 30g whey(sa vodom) + grožđice (50g)
    23:30 6. Posni(150g)

    Uskoro će mi stići Maltodextrin tako da ću izbaciti grožđice. Nekad ubacim čistog soma/tuna/šaran.
    U prvom planu je velika razlika između 1 i 2 obroka zbog škole, kao i u drugom između 3 i 4 obroka.
    Kad sam u školi nekad jedem piletinu u tortilji sa povrćem. Pojedem minimum 150g raženog/integralnog.
    Last edited by dsk; 10-11-13, 19:38.
    Formula je volja!

  • #2
    Re: Moj plan

    P - Minimum-135-150g
    UH - Minimum 90-150g
    M - 20-30g
    Dnevno unesem oko 2400-2600 cal
    Formula je volja!

    Comment


    • #3
      Re: Moj plan

      kao prvo, koji je cilj? masa/defka? ovo mi mirise vise na neku defku
      Pojačat doručak
      iza treninga ubacit neki obrok s UH
      Jogurt bi na tvom mjestu radiije zamjenio s necim drugim

      Ovisno o odgovoru na prvo pitanje ti se moze nesto vise reci
      MYPROTEIN

      Comment


      • #4
        Re: dsk - Moj plan prehrane

        Cilj mi je masa. Mislio sam do kraja zime masa i da dođem lagano do 72kg ,a onda defincija.
        Formula je volja!

        Comment


        • #5
          Re: dsk - Moj plan prehrane

          Onda pojacaj UH, ovo je malo za masu.
          Za dorucak i iza treninga malo jace obroke, minimalno bar bar 50gUH pa na vise, cak i preko 100gUH. Uzmi si neki meduobrok za skolu.
          U ostale obroke ako nema masti tipa jaja, orasi i sl. onda ubaci opet jos UH
          Jogurt slobodno izbaci i uhvati se razenog, tjestenine, zobenih,rize itd
          Masti pojacaj na 60-70g min.
          zapamti da se 4kg se dobiju za 4-8 tjedana
          MYPROTEIN

          Comment


          • #6
            Re: dsk - Moj plan prehrane

            Hvala corry puno. Imam jedno pitanje.. Kada dođem do 72 kg šta da radim ? Ja ne želim trenutno preći cifru od 72kg.
            Formula je volja!

            Comment


            • #7
              Re: dsk - Moj plan prehrane

              Originally posted by dsk View Post
              Hvala corry puno. Imam jedno pitanje.. Kada dođem do 72 kg šta da radim ? Ja ne želim trenutno preći cifru od 72kg.
              zašto.....??
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • #8
                Re: dsk - Moj plan prehrane

                Trenutno želim da mi visina i težina budu na jednakom.
                Formula je volja!

                Comment


                • #9
                  Re: dsk - Moj plan prehrane

                  Originally posted by dsk View Post
                  Trenutno želim da mi visina i težina budu na jednakom.
                  Ides u mankene ili?

                  Comment


                  • #10
                    Re: dsk - Moj plan prehrane

                    Originally posted by dsk View Post
                    Trenutno želim da mi visina i težina budu na jednakom.
                    obzirom se ne mozes smanjivati, kako mislis doci na 173kg?



                    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                    Comment


                    • #11
                      Re: dsk - Moj plan prehrane

                      Originally posted by Viper View Post
                      Ides u mankene ili?
                      Gledaj viper imaš moje poštovanje, ali nije uredu da napišeš ovakav komentar. Tu smo po godištu ,ali daleko si iskusniji od mene što se tiče bodybildinga. Ja sad nedavno počeo da treniram i želim što više naučiti. Ako nemaš ništa pametno napisati, onda nemoj ništa napisati.
                      Formula je volja!

                      Comment


                      • #12
                        Re: dsk - Moj plan prehrane

                        Originally posted by dsk View Post
                        Gledaj viper imaš moje poštovanje, ali nije uredu da napišeš ovakav komentar. Tu smo po godištu ,ali daleko si iskusniji od mene što se tiče bodybildinga. Ja sad nedavno počeo da treniram i želim što više naučiti. Ako nemaš ništa pametno napisati, onda nemoj ništa napisati.
                        Zelim ti prijatelju napisati da ides tu masu da se ne ogranicavas ..vecina ljudi se danas ogranicava na razne stavri. a ovo ti ne valja zelio sam tik kometarom da kazem da nema nista od ozbiljne mase nego eto da izlgedas kao da si normalan covjek na tu visinu.. ako me shvatas. nemam ja nanamjeru drug nikoga povirjediti samo ti zelim pomoci da imas na defki nesto i da srezes pozz

                        Comment


                        • #13
                          Re: dsk - Moj plan prehrane

                          Originally posted by dsk View Post
                          Gledaj viper imaš moje poštovanje, ali nije uredu da napišeš ovakav komentar. Tu smo po godištu ,ali daleko si iskusniji od mene što se tiče bodybildinga. Ja sad nedavno počeo da treniram i želim što više naučiti. Ako nemaš ništa pametno napisati, onda nemoj ništa napisati.
                          mozda sam ispao malo bezobrazan ali je sve kroz salu nadam se da nije frka

                          Comment


                          • #14
                            Re: dsk - Moj plan prehrane

                            Originally posted by Viper View Post
                            mozda sam ispao malo bezobrazan ali je sve kroz salu nadam se da nije frka
                            Ma nije frka
                            Formula je volja!

                            Comment


                            • #15
                              Re: dsk - Moj plan prehrane

                              zaboravi na vagu i prati samo ogledalo. Vaga je cisto usput, ti mozes biti na 72kg a izgledati kao vreca sala s kostima, a mozes biti na 72kg s BF od 9-10%. Masu kad krenes radit glupo je se ogranicavat vec unaprijed. To se radi tako da krenes s treningom i prehranom i pomalo dobijas na masi-igraj se s prehranom da tu opet ne bude previse sala i to je sve. Kad vidis da si dosao do tocke gdje ne zelis ici dalje onda krece defka isto tako do neke tocke koja ovisi o odrazu na ogledalu a ne na vagi.
                              Ako se bojis pokupit malo sala onda ces tesko i odradit kvalitetnu masu
                              MYPROTEIN

                              Comment

                              Working...
                              X