Announcement

Collapse
No announcement yet.

Obrok prije i poslije treninga.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obrok prije i poslije treninga.

    Stigla nova zima i vrijeme da ponovno pocnem sa vježbanjem i mukama oko prehrane.

    Imam par pitanja oko obroka prije i poslije treninga.

    Zanima me kako da sastavim jedan obrok.
    Znaci npr. prije treninga želim jesti slatki krumpir ili rižu pa sta bih jos mogao s time?

    I muci me PWM, jer:
    -trening mi zavrsava oko 22h
    -ne mogu koristit whey
    ??

    I jedno ovako općenito pitanje.
    Jesu dobri oni krekeri od riže iz lidl-a? I ako jesu gdje da njih ubacim?

  • #2
    Re: Muke sa Pre WM i PWM

    Znaci npr. prije treninga želim jesti slatki krumpir ili rižu pa sta bih jos mogao s time?
    piletina, puretina,... Neki izvor proteina!

    I muci me PWM, jer:
    -trening mi zavrsava oko 22h
    -ne mogu koristit whey
    ??
    ja il nebi uopce pmw nego se odmah bacio na kratu obrok npr piletina + riza ... il bi bjelanjke sa grozđicama pa onda kruti obrok.

    Jesu dobri oni krekeri od riže iz lidl-a? I ako jesu gdje da njih ubacim?
    da, ja ih cesto koristim, pa mozes ih koristit umjesto rize i ostalih izvora uh
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • #3
      Re: Muke sa Pre WM i PWM

      I zaboravio sam pitat jel može palenta iliti žganci prije treninga?

      Comment


      • #4
        Re: Muke sa Pre WM i PWM

        moze, kao izvor UH

        Comment


        • #5
          Re: Muke sa Pre WM i PWM

          prije treninga na sat vremena 200gr piletine i 100 gr rize(ili 400gr krompira)
          posle treninga kad dodjes kuci 200gr piletine i 100 gr rize(ili 400gr krompira)
          predpostavio sam da hoces da nabacis misicnu masu.....a ako ti je cilj skidanje kilograma onda je druga prica....

          Comment


          • #6
            Re: Muke sa Pre WM i PWM

            Obrok sat vrimena prije treninga je ok ako treniras ko curica. Meni je taj obrok barem 2 sata prije i na dane ga jedva zadrzin u sebi. Pogotovo kad je trening nogu u pitanju.

            Comment


            • #7
              Re: Muke sa Pre WM i PWM

              Obrok sat vrimena prije treninga je ok ako treniras ko curica
              - na cemu temeljis ovo?
              Last edited by kelly; 26-11-13, 18:16.
              Što sam Bože tako proklet jučer trening danas opet...

              Comment


              • #8
                Re: Muke sa Pre WM i PWM

                Kao 1. treniram kod kuce tako da ne moram nigdje ići
                Kao 2. obrok prije treninga ne može bit puno više od 1h jer dodem u 8 iz škole.

                Jel mogu koristit one krekere od riže prije ili nakon treninga?
                I da onda ne uzimam glukozu nakon treninga pošto ne koristim whey?

                Comment


                • #9
                  Re: Muke sa Pre WM i PWM

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Obrok sat vrimena prije treninga je ok ako treniras ko curica. Meni je taj obrok barem 2 sata prije i na dane ga jedva zadrzin u sebi. Pogotovo kad je trening nogu u pitanju.

                  Potpisujem ovo......

                  Uz jak trening sve je to vani vrlo brzo....
                  "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                  Comment


                  • #10
                    Re: Muke sa Pre WM i PWM

                    ja znam jesti i 30 min prije treninga i 3 sata, nikakva drasticna razlika....


                    mada cesto prije nogu pojedem nesto lagano tipa bananu ili mini sendvic-a sa dimljenom piletinom i tako
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #11
                      Re: Muke sa Pre WM i PWM

                      Ja sam upravo jeo... 14:30 h. a trebao sam ići u 15:00 na trening... Pomerema ga za 16:00...
                      Obrok mi je 6 belanaca i posni sir + kiseli krastavac...

                      Noge radim danas...

                      Ali ne pazim uvek koliko vremena prođe od obroka do treninga...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Muke sa Pre WM i PWM

                        ma to je individualno dosta, neko povrati dorucak jer trci 3 kruga oko terena, a ja sam imao 2 veca obroka tokom voznje biciklom od skoro 200km pa nikakvih problema nisam imao recimo...u teretani pogotovo, zadnji put kad sam radio front squat x20 imao sam veliki obrok odmah prije treninga...
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #13
                          Re: Muke sa Pre WM i PWM

                          Svaka cast vama izdrzljivim spartancima al iako su mi treninzi u visokom intenzitetu normalna stvar, ne vidin kako bi se moga naviknit na obrok od 700-1000kcal pola sata ili sat prije treninga.

                          Osim naravno ako nas 3z nece obradovat serijom clanaka i istrazivanja koji tvrde da nema pravila i da mozemo jest kako hocemo jer je to sve jedan veliki bro mit.

                          P.S. Dopustam mogucnost da postoje i ljudi koji u odredjenim okolnostima to sve mogu izdrzat, al to je vjerojatno omjer 1:1000

                          Comment


                          • #14
                            Re: Muke sa Pre WM i PWM

                            ako ti se povraca s obrokom prije treninga ne treba ti istrazivanje da ti kaze hoces li to imati ili ne



                            ....meni licno je bitnije hocu li fino obaviti posao na wc solji prije cucnja
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #15
                              Re: Muke sa Pre WM i PWM

                              Hahahaha ma i prije cucnja i prije deadlifta... Srica jos mi se nikad nije desia sharting incident...

                              Comment

                              Working...
                              X