Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana - misicna masa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Prehrana - misicna masa

    a otprilike po ikustvima inace par mjeseci to moze bit 23 mjeseca ili 5 mjeseci

    Comment


    • #47
      Re: Prehrana - misicna masa

      Originally posted by duje34 View Post
      a otprilike po ikustvima inace par mjeseci to moze bit 23 mjeseca ili 5 mjeseci
      Ako želiš točno u dan, onda moraš pitati Milana tarota.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #48
        Re: Prehrana - misicna masa

        pa moze malo ozbiljnosti lijepo pitam po iksustvima ostalih ljudi nemislim u dan nego mjesci otprilike nije isto 2 mjseca i 5 mjeseci

        Comment


        • #49
          Re: Prehrana - misicna masa

          Originally posted by duje34 View Post
          pa moze malo ozbiljnosti lijepo pitam po iksustvima ostalih ljudi nemislim u dan nego mjesci otprilike nije isto 2 mjseca i 5 mjeseci
          Pa kakve veze ima jel mjesec više ili manje?
          Treniraj i jedi pa ćeš vidjeti, nismo svi isti i nije svima isto.
          Dokad ide, ide i gotovo.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #50
            Re: Prehrana - misicna masa

            Pa možeš ti na masi/defki biti i 2/3 mjeseca, sve zavisi što i kako hoćeš. Lijepo ti je kelly rekao, jedi, treniraj i kada vidiš da se mastiš previše, stani i kreni se defkat dok dođeš do željenog bf-a.. nije ti to atomska fizika
            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

            Comment


            • #51
              Re: Prehrana - misicna masa

              Originally posted by duje34 View Post
              pa moze malo ozbiljnosti lijepo pitam po iksustvima ostalih ljudi nemislim u dan nego mjesci otprilike nije isto 2 mjseca i 5 mjeseci
              Evo ja cu ti reci.. Idi do 92-93 kg.. minimum i onda rezanje opet na negdje 83-84 i pristojno ces izgledati..

              Comment


              • #52
                Re: Prehrana - misicna masa

                A dali mi mozes jos neko napisati u vezi dobivanja sala.Opce je poznato tjekom skidanja sala salo se psotepeno skida sa cjelog tjela a ne samo s odredenog mjesta e sad mene zanima dali je tako i kod primanja sala dali se salo prima svugdje po tjelu ili ima neko odredeno mjesto gdje se najbrze primi

                Comment


                • #53
                  Re: Prehrana - misicna masa

                  Originally posted by duje34 View Post
                  A dali mi mozes jos neko napisati u vezi dobivanja sala.Opce je poznato tjekom skidanja sala salo se psotepeno skida sa cjelog tjela a ne samo s odredenog mjesta e sad mene zanima dali je tako i kod primanja sala dali se salo prima svugdje po tjelu ili ima neko odredeno mjesto gdje se najbrze primi
                  Ovisi o genetici, netkome se vise prima za bokove, nekome za sise, netkome i jedno i drugo a netkome se skoro pa ne prima. Al uglavnom da, ide to na cijelo tijelo u istoj kolicini ko sta se i skida, samo ponavljan, ovisi o tipu tijela. Ista je stvar i kod skidanja.
                  Sve se to da rijesit, nije problem


                  Sent from my Petit Beurre
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment

                  Working...
                  X