Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako prehranom smanjiti BF?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako prehranom smanjiti BF?

    Pozdrav svima... Novi sam clan i trebam par savjeta
    Naime... Visok sam 179 cm i prije nekih 6 mjeseci tezio sam 98 kg.. Citav zivot imao sam problema sa viskom kilograma. Odlucio sam to promjeniti i za nekih 2 mjeseca izgubio sam 20 kg uz dijetu i trening. Eh u cemu je moj problem.. Trenutno tezim 76 kg i polako pocinjem izgledati ''ripped'' ali isto tako i pomalo mrsavo a jos nemam neki six pack. Sad mislim da taj problem imam jer je moja dijeta bila veoma visoka sa karbohidratima, pa bi vas zamolio za pomoc oko nekih savjeta. Trenutno sam promjenio to i dnevno mi je 50 carb 175 proteini i oko 60 masti jos sam nisko s kalorijama jer idem na defku sto vise zbog ljeta. Imam 2 dana punjenja kad rezem masti a ubacujem vise karbohidrata, tacnije na dane kada ne radim kardio. Zelim samo da mi vi kazete da li je ovo potpuno pogresno sto radim i sta bi po vama bilo najbolje. Hvala

    Unaprijed molim bez ponizavajucih komentara i slicno jer ni sam vise ne znam sta da uradim, trebam pomoc od nekoga i samo se nadam da necu opet naletiti na neku glupost kao tipa moras vise trenirati stomak, ne ide to tako brzo sinko i slicno... Treniram stomak pravilno i ispravno samo imam tu borbu sa viskom bf-a na stomaku i sad me samo interesuje da li je ovo pravilan nacin da smanjim bf.

  • #2
    Re: nutricije

    I samo da se ispravim, nije da nemam neki six pack nego ti misici su mi skoro pa nikako vidljivi... Da neko ne bi pogresno svatio

    Comment


    • #3
      Re: nutricije

      Ne možeš smanjiti bf ako nemaš mišića, zato kreni u teretanu, teški treninzi i pravilna prehrana.
      Ili uzmi osobnog trenera ili čitaj forum i portal.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: nutricije

        Imam misica, ne kazem da sam sad cutler ali nisam ni neki skinny fat, teretanom sam se i prije dosta bavio ali nisam pratio ishranu toliko i imao sam visak kilograma, moje pitanje je jednostavno samo da li je ovo ispravan nacin da smanjim bf

        Comment


        • #5
          Re: nutricije

          najbolje bi bilo nabaciti sliku i netko ce ti napisati sta bis trebao

          Comment

          Working...
          X