Announcement

Collapse
No announcement yet.

BLACK11 - Keto dijeta - jelovnik (molim komentirajte)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: BLACK11 - Keto dijeta - jelovnik (molim komentirajte)

    npr 150 g P i 150 G M =600 + 1050 =1650 kcal, nekome je to malo kalorija za poceti ketogenu dijetu! proteine nema smisla dizati vise ( za neku kilazu od 90 kg ) na keto dijeti. stoga ako si na 2500 kcal, ubacis jos 100 g masti.. i imamo 150 g P i 250 g M.(oko 2500 kcal)
    ok...a zasto nema smisla dizati proteine vise??i na kakvoj je to dijeti bio prije gdje je unosio 150gr masti??znaci koju je to dijetu radio prije keto dijete gdje je unosio 150gr masti uz proteine i UH??i volio bih da vidim to tijelo sa 90kg misica na 150gr proteina??
    ako si na 2500 cal ja bih unosio oko 300gr proteina i max 130-150gr masti i 15ak gr UH...

    Comment


    • #32
      Re: BLACK11 - Keto dijeta - jelovnik (molim komentirajte)

      Originally posted by hardstyle91 View Post
      hahah i u pravu si, još sam se prosle godine cudio što se defkam na 3000+ kalorija
      Eto bas mi drago ..sad ces jos bolje odradit stvar kad se budes skidao s defke...jer ces povecat kalorije za tocniji broj...

      kooo to ide tapatal tapatalk tapatalk.....ta pa talk
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #33
        Re: BLACK11 - Keto dijeta - jelovnik (molim komentirajte)

        Originally posted by damko View Post
        ok...a zasto nema smisla dizati proteine vise??i na kakvoj je to dijeti bio prije gdje je unosio 150gr masti??znaci koju je to dijetu radio prije keto dijete gdje je unosio 150gr masti uz proteine i UH??i volio bih da vidim to tijelo sa 90kg misica na 150gr proteina??
        ako si na 2500 cal ja bih unosio oko 300gr proteina i max 130-150gr masti i 15ak gr UH...
        Pa ako imas 90 kg misica onda ti defka ne treba...
        A ako ti je 90 kg tezina tjela, a bf oko 15-20 ne treba ti 3 g / proteina po kg mase. Jer nije isto dali se cikliras ili na ketogenoj..
        Ketogena je puno zahvalnija sto se tice misica i snage s manjim unosom proteina uz masti visoko...probaj opet, ovaj put malo pametniji..

        kooo to ide tapatal tapatalk tapatalk.....ta pa talk
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #34
          Re: BLACK11 - Keto dijeta - jelovnik (molim komentirajte)

          ojj druze..... pa taj koji ima bf oko 20% i ne treba da razmislja uopste o ketogenoj dijeti....

          Comment


          • #35
            Re: BLACK11 - Keto dijeta - jelovnik (molim komentirajte)

            Damko legendo stara..
            Neznam,..., po meni je glupo generalizirat neko ce keto cuvat s bf 8 na bf 6...neko s 20 na 12...sve kako ko ima volje i kako radi za njega... za mene je bila mucenje, al prava stvar jer sam bio prisiljen ne jesti slatko i takva sranja..
            Ove godine s bfom 30 sam planirao odmah ali sam odustao zbog manjka volje...ali znam da bi bolje odradila nego ovako obican deficit..

            Bb je bas individualan i svako mora naci svoj put...
            Pozz

            kooo to ide tapatal tapatalk tapatalk.....ta pa talk
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #36
              Re: BLACK11 - Keto dijeta - jelovnik (molim komentirajte)

              Originally posted by staragarda View Post
              Lagani deficit...iz hardijevog posta posto preporucuje kcal odrzavanje vjrrujem da je on sebi racunao masti kao 9 kcal a ne kao 7 kcal...stoga je u deficitu a da ni nezna...prepostavka :*

              kooo to ide tapatal tapatalk tapatalk.....ta pa talk

              ?? sta? pa i ja racunam masti kao 9, otkud sad da je 7?? nemojte me zbunjivati, gladna sam


              sto se tice mog iskustva sa keto, pisala sam ranije al evo opet, u smislu fatlossa sve najbolje!! PRZI! ali 1- nakon prestanka dijete ono je bio haos sta sam ja radila....
              a druga stvar, mrzim masnu hranu






              (jest slatka pantljicara )
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • #37
                Re: BLACK11 - Keto dijeta - jelovnik (molim komentirajte)

                probao sam naci sada to sto sam napisao..ali nigdje nemogu..

                svugdje je g masti 9 kcal i .
                boo

                mozda sam krivo zapamtio, ali sjecam se da ima veze s ketonima, da se masti pretvaraju u ketone i da bi trebalo brojat kao 1 g* 7 kcal..

                racunaj 9 kcal, da te nebi sje.bo na kraju..
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #38
                  Re: BLACK11 - Keto dijeta - jelovnik (molim komentirajte)

                  Pozdrav,zanimaju me makrosi za ovakav tip prehrane,osim UH naravno koji su sto nize..
                  All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. - Walt Disney

                  Comment


                  • #39
                    Re: BLACK11 - Keto dijeta - jelovnik (molim komentirajte)

                    Meni složen još 3 tjedna mase i ide keto jedva čekam.

                    A da odgovorim na ovo kako kome odgovara koja dijeta. Ja nisam niti želio razmišljat o keto dijeti dok nisam zavrsio sa svih -37 kg mislim da nema smisla toliko kg skidati na keto. Svakako treba uzet u obzir da predugo konzumiranje ovakve dijete može izazvati neželjene posljedice, iako je svatko individua za sebe i ne djeluje na sve isto.
                    Ono što sam čitao o posljedicama ljudi koji su prakticirali keto na preduge staze često nisu bile pozitivne iako opet naglašavam da nije kod svakog isto.
                    E ono što sam primjetio kod sebe:
                    1. Izabrao sam sporiji put za skidanje kg riskirajuci vise misicne mase, ali s obzirom na tako-zvanu memoriju u našem mozgu kažu da se popriličan dio iste mase vrati u rekordnom roku ukoliko si malo date truda nakon dijete, što se slažem a ubrzo cu to potkrjepiti i slikama koje cu staviti na svoju temu prije keto.
                    2. 90 % ljudi čije slike sam gledao a prakticirali su keto kroz cjeli period i poprilično brzo su gubili kg, imali su velikih problema sa viškom kože ( znam da se mnogi nece slozit ali da se to proguglat), iz očitog razloga što čitav
                    organizam nije imao priliku pratiti promjene. Dok za razliku kod mene to nije bilo slučaj što se može vidjet na slikama. Iako nije da mi je koža kao bebina guza ali šta je tu je
                    3. Vračanje u prvobitno stanje veoma kritično, ako vec nisi imao više vremena kvalitetno skinut kg onda nisi sposoban niti kvalitetno se vratiti u normalni tok bb života .

                    Ali zato veliki + za keto dajem sada kada imam skinut 7 kg jedem na održavanju 3500 kcal. Malo filozofiranja ali ovo je moje viđenje situacije nakon što sam prošao kroz sve to.
                    Keto smatram nekom blitz dijetom koja treba da istakne mišiće kod "advance usera".
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • #40
                      Re: Keto dijeta -jelovnik (molim komentirajte)

                      Odlicno receno, a ne ovi sto bi sa 20 + bf isli na keto jer eto super im je keto.... Sta skinut ce 5 - 6 % bf sa keto i onda gdje, kamo , kuda dalje ? Notorna glupost ukratko i opce ne zelim ulazit u ikakve rasprave vezane za to jer je besmisleno.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Keto dijeta -jelovnik (molim komentirajte)

                        ketoni imaju 7 kcal. znači masti u fazi ketoze.

                        http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post931794
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #42
                          Re: Keto dijeta -jelovnik (molim komentirajte)

                          A ja mislio da ovo svi znamo...
                          Taking into account a caloric value of about 7,000 kcal per kg fat tissue.The caloric value for adipose tissue is lower than that for pure fat, i.e., triglycerides (about 9,000 kcal per kg) because the fatstoring adipocytes are normally not completely catabolized for generation of energy.
                          nadalje


                          ako nekome i dalje nešto nije jasno neka pita jer nije sramota ne znat, pravit se da znaš je već druga priča.
                          Znoj štedi krv

                          Comment

                          Working...
                          X