Announcement

Collapse
No announcement yet.

magic - plan prehrane za mršavljenje. Cilj mi je izgubiti 5-6 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: mršaanjeee

    Originally posted by Svitogor View Post
    Da si bila u deficitu onda bi i mrsavila. Dvi su sumnje u mene, ili ne znas izracunat kalorije svih stvari koje unosis ili pak to tvoje "prezderavanje" vikendom osigurava dovoljan suficit koji onda u siroj slici nije ni blizu kalorijskom deficitu vec bas suprotno ili eventualno nekom status quo stanju s kilazom. Drugog objasnjenja nema, jer unatoc ovim romanima raspisanim gore i neslaganjima u misljenjima, ako si u deficitu = mrsavis, kraj price. U deficitu se more bit sa salatom piletinom i tunom, al isto tako i sa 3 hamburgera u mekdonaldsa dnevno kao jedinim obrocima u danu. Svak nek za sebe odluci zeli li svoje tijelo hranit zasicenim il nezasicenim mastima, te obradenim i rafiniranim cukrom ili pak kompleksnijim UH, njegova stvar.

    pa napisala sam da je bilo jos nekih gresaka koje sam sad skontala, tako da puno je razloga

    Comment


    • #47
      Re: mršaanjeee

      Pozdrav ljudi ovako proslo je dosta vremena od proslog javljanja, naucila sam puuno toga od prehrani, treningu bas dosta, alii slabo primjenjujem smrsala sam zeljenih 6kg u proteklom razdoblju, pa vratila 3 u zadnje vrijeme :/ moj problem je brzo odustajanje... Pokusavam 100% i sa vjezbanjem i prehranom, ali odustajem... Moj najveci porok kojeg ne mogu (ne znam kako) da se rijesim je ČOKOLADA :/ shvatila sam da sam bukvalno ovisnik o cokoladi, izdrzim tri dana i bukvalno kriziram... Imate neki prijedlog kako da se rjjesim tog, kontam postepeno da smanjim kolicinu ili? Sa slanim mi je svejedno, riba, piletina, jaja ma sve mogu svaki dan jesti svejednoo mi je, ali kad na um padne cokolada :/ nestane cijela u roku 2min

      Comment


      • #48
        Re: mršaanjeee

        Ak ti se jede čokolada onda ju jedi ali nemoj pretjerivati (racunaj kolko UH i masti ima) i jedi ju nakon buđenja ili poslje treninga

        Comment


        • #49
          Re: mršaanjeee

          Originally posted by GUGI123 View Post
          Ak ti se jede čokolada onda ju jedi ali nemoj pretjerivati (racunaj kolko UH i masti ima) i jedi ju nakon buđenja ili poslje treninga
          A da li je previse 3-4 cokolade tjedno ukoliko zelim neke bolje rezultate, kao nrp trbusne misice? :/ pa makar tako ujutro ili poslije treninga? :/ jer pokusavala sam bezbroj puta da ju izbacim skroz, alii :///

          Comment


          • #50
            Re: mršaanjeee

            Originally posted by magic View Post
            A da li je previse 3-4 cokolade tjedno ukoliko zelim neke bolje rezultate, kao nrp trbusne misice? :/ pa makar tako ujutro ili poslije treninga? :/ jer pokusavala sam bezbroj puta da ju izbacim skroz, alii :///
            nemoj izbacivati onu hranu koju ti tijelo traži, ja sam se riješio slatkiša i fast fooda tako što sam počeo jest raznoliko povrće i kvalitetne masnoće sad uopće nemam potrebu za slatkim i fast foodom.

            a kolko čokolade smiješ pojest dnevno? - za to trebaš računat kalorije, masti, proteine i UH nema druge.

            kad češ to počet računati onda češ skužiti kolko je čokolada energetski nekorisna - ima puno energije koje tijelo ne može iskoristiti odjednom pa energija otiđe u salo - to znači da ima visok GI (glikemijski indeks)

            Comment


            • #51
              Re: mršaanjeee

              Da, svjesna sam njene stetnosti ali mi je manja griznja savjesti ako je mogu pojesti tako nekad, i postepeno izbaciti skroz hvala

              Comment


              • #52
                Re: mršaanjeee

                Jos jedno pitanje, keto dijeta? Visoka 168, imam 60kg trenutno, a cilj nekih 55-56, da li je preporucljiva?

                Comment


                • #53
                  Re: mršaanjeee

                  Originally posted by magic View Post
                  A da li je previse 3-4 cokolade tjedno ukoliko zelim neke bolje rezultate, kao nrp trbusne misice? :/ pa makar tako ujutro ili poslije treninga? :/ jer pokusavala sam bezbroj puta da ju izbacim skroz, alii :///
                  Junk sam po sebi nije problem vec cjelokupno krivi pristup treningu i prehrani, a to je vecinom razlog zasto su rezultati minimalni ili ih uopce nema. Posto ciljas na izgled moras se hranit adekvatno i nema popustanja. Imas potpuno krivi pristup i besmisleno je razmisljat koliko cokolada tjedno mozes pojest. (nijednu)

                  Originally posted by GUGI123 View Post
                  nemoj izbacivati onu hranu koju ti tijelo traži, ja sam se riješio slatkiša i fast fooda tako što sam počeo jest raznoliko povrće i kvalitetne masnoće sad uopće nemam potrebu za slatkim i fast foodom.

                  a kolko čokolade smiješ pojest dnevno? - za to trebaš računat kalorije, masti, proteine i UH nema druge.

                  kad češ to počet računati onda češ skužiti kolko je čokolada energetski nekorisna - ima puno energije koje tijelo ne može iskoristiti odjednom pa energija otiđe u salo - to znači da ima visok GI (glikemijski indeks)
                  Suzdrzi se ovakvim komentara ubuduce.
                  Last edited by Premium.Better; 04-11-14, 23:17.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment

                  Working...
                  X