Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobra zobena kaša-ISKUSTVA-Gotova zobena kaša

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Dobra zobena kaša-ISKUSTVA-Gotova zobena kaša

    "izbaciš jedno i ubaciš drugo"
    ovako, kad sam rekao ubaci nešto voća i ubaci malo mlijeka pokušaj shvatit koliko je to mlijeka i voća. ako hoćeš precizno, to ti nije niti 1 gutljaj mlijeka i 3 narezena sljive na sitno, 3 narezane marelice na sitno i nesto usitnjenih badema.
    tko god ti kaze da je to previse moze mi se slobodno sagnut. ne bavis se svakim brojem kalorije i vjeruj mi kad ti kazem da se ne trebas niti zamarati s tim hoces li staviti 2 ili 3 sljive.
    tko god kaze da je to previse i da ti to utjece na ista kenja i nije isprobao na sebi.
    moj savjet ti je da probas, ako vidis da ne ide izbaci. ali psihicki ce ti biti lakse pojesti tako nego cisto. ja osobno nemam problema sa cistim obrokom ali uvijek se netko nadje.
    probaj pa reci
    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.
    "Tyler Durden"

    Comment


    • #17
      Re: Dobra zobena kaša-ISKUSTVA-Gotova zobena kaša

      Originally posted by Stafeen View Post
      Pa ne mogu samo zobene jesti...!?!?!.....a sad da toliko pazim da si ne mogu prijuštiti....malo tih šećera...msm jebiga ono treniram svaki dan ko konj..pazim svaki obrok....koliko mogu....nemam novca kao što sam rekao da kupujem sve živo....pazim u svom budžetu....i u mom društvu sam jedini....koji tako pazim......a evo šta ugl pojedem tokom dana...
      ujutru zobene + whey.....
      2-3 sata posle ugl posni/pileća prsa/kuvana jaja
      pa u školi sendvič od pilećih prsa i integralni hleb + senf ili kajmak..
      pa posle toga light jogurt
      prije treninga uglavnom malo UH...čisto zbog energije....
      i onda naveče kad dodjem sa treninga .jedem šta bude za ručak jer posle škole mi je odma trening...ne jedem ništa uh...znači uglavnom neko kuvanje..mesa i salate puno...
      Pa onda šta pitaš za savjet ako češ opet napraviti po svome Nema to veze sa parama ni nista takvo, pricas nebuloze. Kompliciras i izmisljas toplu vodu. Ak oces radit defku uzmes zobene, whey i cimet npr i okus je super. Ak nemas za whey uzmes jaja sa zobenima umjesto toga i to je to. A ak ti je ti nije bitno onda jedes sta te volja i radis kak mislis da je ispravno i ne trazis savjet ako ces opet napravit po svome. Ukratko kolko vidim nemas pojma ni o cemu, treniras svaki dan, odmor nikakav itd. Takoder raspored obroka je koma, masti skoro pa i nemas u prehrani itd. A vjerojatno si i u gadnom deficitu po ovome sto si napisao na tvoju kilazu. Ukratko kreni citat forum i odluci koji ti je cilj pa onda dalje. Uzivaj

      Comment


      • #18
        Re: Dobra zobena kaša-ISKUSTVA-Gotova zobena kaša

        Originally posted by bevodzor View Post
        "izbaciš jedno i ubaciš drugo"
        ovako, kad sam rekao ubaci nešto voća i ubaci malo mlijeka pokušaj shvatit koliko je to mlijeka i voća. ako hoćeš precizno, to ti nije niti 1 gutljaj mlijeka i 3 narezena sljive na sitno, 3 narezane marelice na sitno i nesto usitnjenih badema.
        tko god ti kaze da je to previse moze mi se slobodno sagnut. ne bavis se svakim brojem kalorije i vjeruj mi kad ti kazem da se ne trebas niti zamarati s tim hoces li staviti 2 ili 3 sljive.
        tko god kaze da je to previse i da ti to utjece na ista kenja i nije isprobao na sebi.
        moj savjet ti je da probas, ako vidis da ne ide izbaci. ali psihicki ce ti biti lakse pojesti tako nego cisto. ja osobno nemam problema sa cistim obrokom ali uvijek se netko nadje.
        probaj pa reci
        Aj nebudi bahat. Covjek je trazio savjet i dobio je ispravan savjet. A to sto ti lupetas nema veze sa nicim niti si ikad radio postenu defku i svako voce ima svoju kalorijsku vrijednost i na kraju dana je bitno da si u deficitu. A ove spike psihicki ce ti biti lakse pojesti je isto ko i onaj tvoj savjet da se ide penjat na drvo lol. Uglavnom zas se opce ukljucujem u ovakve teme gdje ljudi trollaju, al kad si vec zapeo voce nije pametno ni mjesati uz obrok bogat uh jer se sve skupa slabo probavlja i trebalo bi ga jesti razdvojeno od obroka, a i suseno voce i opcenito voce je izvor prostih secera kao i one musle u kojima je dodan secer pa ti dode na isto. Uglavnom uzivaj

        Comment


        • #19
          Re: Dobra zobena kaša-ISKUSTVA-Gotova zobena kaša

          Originally posted by Homemade View Post
          Pa onda šta pitaš za savjet ako češ opet napraviti po svome Nema to veze sa parama ni nista takvo, pricas nebuloze. Kompliciras i izmisljas toplu vodu. Ak oces radit defku uzmes zobene, whey i cimet npr i okus je super. Ak nemas za whey uzmes jaja sa zobenima umjesto toga i to je to. A ak ti je ti nije bitno onda jedes sta te volja i radis kak mislis da je ispravno i ne trazis savjet ako ces opet napravit po svome. Ukratko kolko vidim nemas pojma ni o cemu, treniras svaki dan, odmor nikakav itd. Takoder raspored obroka je koma, masti skoro pa i nemas u prehrani itd. A vjerojatno si i u gadnom deficitu po ovome sto si napisao na tvoju kilazu. Ukratko kreni citat forum i odluci koji ti je cilj pa onda dalje. Uzivaj
          Nisam rekao da ću napraviti po svome....pitam....kombinujem isprobavam....isprobao sam jedno 10 nacina...i skontao ..da uvek moram nesto promeniti..zbog situacije...jeste da nemam pojma....al sa tim mojim nepojmom..sam izgubio 25.5 kg....i idem dalje....Dosta sam krivih stvari radio u dijeti..ali sam posle sveo sve na ispravno....za whey imam novca....ali nisam jednostavno u mogucnosti zanovetati svojima šta da mi kupuju ja baš i nemam vremena ici sam sve kupovati kako mi zatreba...trgovina mi baš i nije na 10 koraka....I ne znam čemu rasprava prvo je pitanje bilo za kašu....dali ste mi savete..koje ću poslušati...inače sam prije jeo čiste zobene+whey+1dcl mleka malo cimeta i kokosovog brašna....odmaram preko vikenda....tj...nemam ciljano trening..nego malo fudbala odigram sa društvom..i tjt....nije mi cilj profesionalni bodybuilding..nego prvenstveno snaga i odma izgled.Hoću istopiti to sala što mi je ostalo pa onda nabijati mišićnu masu...

          Comment


          • #20
            Re: Dobra zobena kaša-ISKUSTVA-Gotova zobena kaša

            "ali uvijek se netko nadje"

            jedno je imati misljenje i davati nekome savjet a drugo je gurati ga u usta i nametati se.
            Ja sam ga pokusao savjetovati i dati mu neku smjernicu, moze poslusati i ne mora. Neka napravi stogod zeli.
            Ja znam kakav sam rezultat imao, na njemu bi mozda bio minimalan. Nece znati dok ne proba.
            Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.
            "Tyler Durden"

            Comment


            • #21
              Re: Dobra zobena kaša-ISKUSTVA-Gotova zobena kaša

              Svaki savet mi je dobrodošao....ali nez samo čemu rasprava..normalno da ne znam skoro ništa....Ali bitna je volja i učim se...i svaki put si nađem bolju stvar....pazim na ishranu već otkako sam počeo mršati što znači 1godinu i 2 meseca.Zobene sa posnim sam jeo...i jednostavno mi ubiju posni...ali nisam dodao ni voće ni ništa..tak da nit je slatko nit slano bilo.....a posni dok jedem uživam jer sireve volim strašno.....Ja opet kažem...mislim da to malo šećera...ne može meni škoditi jer stvarno puno treniram....i ne mršam zbog takmičenja već zbog sebe....Ali normalno treba sve to svesti na minimum.Ali opet gledam kad sam si već srezao hranu....onda oću bar da mi to što jedem bude ukusno...al kažem opet nije problem jesti ih sa whey-om od čokolade..al sad sam 5kg uzeo bez ukusa...jer je dobra cena bila..tako da to nemam sta mesati...

              Comment


              • #22
                Re: Dobra zobena kaša-ISKUSTVA-Gotova zobena kaša

                neces znati dok ne probas
                Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.
                "Tyler Durden"

                Comment


                • #23
                  Re: Dobra zobena kaša-ISKUSTVA-Gotova zobena kaša

                  Takoder ako je problem taj sto si uzeo whey bez okusa, vjerojatno myprotein. Onda isto tak mozes i za neko sice uzet od myproteina neku aromu od cokolade il cega vec oces koja traje dosta dugo i nije skupo i samo dodas u ovaj whey bez okusa i rjesen problem ako te to toliko muci. Prolistaj malo forum vec je bila tema o tome.

                  Comment

                  Working...
                  X