Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem sa "ubijanjem" osjecaja gladi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa "ubijanjem" osjecaja gladi

    Imam jedan problem,znaci nikako da se najedem :S.Uvijek poslije svakog obroka ja sam i dalje gladan i onda jos nesto dodam.Ne znam sad da li je to lose,ali mogu reci da mi je prehrana zdrava.Recimo evo sad sam dosao sa treninga i popio proteine,proslo je mozda 45 min ja sam bio gladan i popijem oko 1 litru jogurta i malo kruha.....
    Jutros za dorucak jeo sam povrce sa rizom i telece misice ali i to nije bilo dosta pa sam udario po siru....
    Help?

  • #2
    Re: Problem sa "ubijanjem" osjecaja gladi

    Obrok nakon treninga ti je litra jogurta i malo kruva i ti se pitas kako si gladan. To sta si popia vej okaci macku od rep, to nije nikakav obrok. Prouci jelovnike forumasa, slozi normalnu prehranu i ako si i dalje gladan umisto 80g rize pojedi 120 i umisto komada piletine pojedi dva, nije to nuklearna fizika.

    Comment


    • #3
      Re: Problem sa "ubijanjem" osjecaja gladi

      Originally posted by Svitogor View Post
      Obrok nakon treninga ti je litra jogurta i malo kruva i ti se pitas kako si gladan. To sta si popia vej okaci macku od rep, to nije nikakav obrok. Prouci jelovnike forumasa, slozi normalnu prehranu i ako si i dalje gladan umisto 80g rize pojedi 120 i umisto komada piletine pojedi dva, nije to nuklearna fizika.
      Hehe slazem se.. ja mislim da ne bi bio gladan nakon 250 grama mesa i 200 grama rize ... a ja nakon wheya odma ogladnim

      Comment


      • #4
        Re: Problem sa "ubijanjem" osjecaja gladi

        jedi namirnice kako treba...ne iritiraj pankreas bzvz pa neces imati tih problema..

        Comment


        • #5
          Re: Problem sa "ubijanjem" osjecaja gladi

          Pojeo si u cijelom danu komad mesa, nešto riže, jogurt, malo kruha, sir, popio whey i ti pitaš kako si gladan?!

          Bilo bi pravo čudo da nisi

          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

          Comment


          • #6
            Re: Problem sa "ubijanjem" osjecaja gladi

            Originally posted by vea View Post
            Pojeo si u cijelom danu komad mesa, nešto riže, jogurt, malo kruha, sir, popio whey i ti pitaš kako si gladan?!

            Bilo bi pravo čudo da nisi

            kad ti cura kaže da si malo pojeo onda znaš na čemu si :P

            Comment

            Working...
            X