Announcement

Collapse
No announcement yet.

Definicija savjeti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Definicija savjeti

    Originally posted by Carl Wind View Post
    Pokazao sam sliku ,svi ste je vidjeli ,rezultati su ogromni ,veći od drugih naturalaca ,bojim se ako postavim druge slike,da bi neki ljubomorni clanovi mogli od šoka vegetirati do kraja života .

    Jer ja jedem kao Carl Lewis ,a ne kao Zyzz . Pozdrav hejteri ,sve ce biti dobro .
    10341670_242631852527456_3480917762338403832_n.jpg
    ..............
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #32
      Re: Definicija savjeti

      Originally posted by dominik11 View Post
      [ATTACH=CONFIG]17951[/ATTACH]
      ..............
      Mislim da si ti to sve malo krivo povezao, vegetirati i tako to...pa vegetarijanstvo...krivo te navelo, ali dobar pokušaj :P

      Sent from my LT22i using Tapatalk

      Comment


      • #33
        Re: Definicija savjeti

        Zanime me koliko je potrebno UH unositi na definicji, ja sada popijem 3-4 velike žlice zobenih ujutro sa wheyom izmiksano osim toga pojedem još samo za ručak što bude od UH, a bude neka krumpiri ili tjestenina i eventualno još do kraja dana 1 feta kruha ako jedem jaja ili tunjevninu da ne jedem samo ali gledam da ti bude max 1 feta. S tim da srijedom unesem puno UH, 2 šalice zobenih, jedna ujutro i jedna popodne.

        Zanima me jel bolje da ih smanjim što više ili sam ipak pretjerao sa smanjenjem UH?

        Proteina jedem dosta 2 ili 3puta dnevno whey, 750grama posnog sira + 1 konzervu tunjevine dnevno + još ako bude za ručak neko meso ili riba.

        Comment

        Working...
        X