Announcement

Collapse
No announcement yet.

Definicija savjeti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Definicija savjeti

    Odlučio sam prebaciti na definiciju iako bi volio da imam kila kao sada ili još par kila više ali smeta mi što imam sala oko trbuha a dolazi ljeto. Imam 175 cm i 78 kg.

    Zanima me na koliko da smanjim ugljikohidrate, dok sam bio na masi sam jeo 3 šalice zobenih pahuljica dnevno i radi toga sam dobio 5-6 kila, uz to sam jeo i sve ostalo što i prije a te 3 šalice zobenih su bila ta razlika koja je napravila da ne stagniram nego dobijem na masi.

    Sad kad sam na definiciji planiram smanjiti to na jednu šalicu dnevno a od proteina jedem 3 X po 250g posnog sira dnevno i 2X po mjericu wheya dnevno. Osim te prehrane još jedem ručak (što bude) al često budu neki proteini ako su ugljikohidrati onda pojedem manje nego prije i to je to.

    Zanima me jel ovo dovoljno proteina i jel trebam još smanjiti ugljikohidrate? Htio bih smršaviti samo par kilograma da dođem do 75 jer ne volim kada sam mršav a opet da izgubim što više sala barem da imam ravan trbuh.

  • #2
    Re: Definicija savjeti

    http://www.building-body.com/forum/t...7nu-definiciju
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Definicija savjeti

      ugljikohidrate rotiraj u po dani tj. po jačini treninga...u dane netreninranja low carb ispod 50g

      Comment


      • #4
        Re: Definicija savjeti

        Treniram 6 puta tjedno, 2 puta trčanje 4 puta teretana. Čitam da treba svaka 4 dana unosit ugljikohidrata kao na masi. To ću prkaticirat.

        Comment


        • #5
          Re: Definicija savjeti

          to je put prema debljanju kasnije,kad prestanes sa defkom udebljat ces se kao nikad prije,to je poznata cinjenica koju sam citao od svih trenera i znanstvenika koji se bave tim pitanjem,nema nista od toga ,savjetujem ti da smanjis masti a jedes mnogo clean ugljikohidrata ,proteine je lako unijeti ,jer problem kod smanjivanje kalorija je pad razine testosterona,znaci od misica ti nista nece ostati ,evo ja ne jedem tri šalice žitarica kao ti ,jedem 4000 kalorija 75 posto ugljikohidrati ,15 posto proteini i 5 posto masti ,imam ENERGIJE da lako mogu trenirati svaki dan intenzivno što NIKAD bez glukoze ne bi mogao ni u snu ,radim cijeli dan ,a da unosim malo goriva -glukoze ,ne bi mogao trenirati i biti lean sa 95 kg ,kad sam jeo manje ,ali masnije ,imao sam masnih 100+ kg .Dakle odustani od tog ludog cilja,smanji masti ,a povecaj ugljikohidrate,dobio si stomak od masnoca ,od ugljikohidrata nemos dobit,jedu ih Kenijski maratonci vise od svih sportasa pa nemaju grama sala .

          Comment


          • #6
            Re: Definicija savjeti

            Iz mog iskustva,prekomjerno trcanje samo stanjiva noge,radije to dva puta tjedno ili hit trening...

            Comment


            • #7
              Re: Definicija savjeti

              Originally posted by Carl Wind View Post
              jedem 4000 kalorija 75 posto ugljikohidrati ,15 posto proteini i 5 posto masti
              75% + 15% + 5% = 100%
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #8
                Re: Definicija savjeti

                Originally posted by Carl Wind View Post
                to je put prema debljanju kasnije,kad prestanes sa defkom udebljat ces se kao nikad prije,to je poznata cinjenica koju sam citao od svih trenera i znanstvenika koji se bave tim pitanjem,nema nista od toga ,savjetujem ti da smanjis masti a jedes mnogo clean ugljikohidrata ,proteine je lako unijeti ,jer problem kod smanjivanje kalorija je pad razine testosterona,znaci od misica ti nista nece ostati ,evo ja ne jedem tri šalice žitarica kao ti ,jedem 4000 kalorija 75 posto ugljikohidrati ,15 posto proteini i 5 posto masti ,imam ENERGIJE da lako mogu trenirati svaki dan intenzivno što NIKAD bez glukoze ne bi mogao ni u snu ,radim cijeli dan ,a da unosim malo goriva -glukoze ,ne bi mogao trenirati i biti lean sa 95 kg ,kad sam jeo manje ,ali masnije ,imao sam masnih 100+ kg .Dakle odustani od tog ludog cilja,smanji masti ,a povecaj ugljikohidrate,dobio si stomak od masnoca ,od ugljikohidrata nemos dobit,jedu ih Kenijski maratonci vise od svih sportasa pa nemaju grama sala .
                ajde molim te nemoj davati takve savjete ljudima. Ti si ovdje jedina osoba koja tvrdi ono sto tvrdi. E sada ako imamo recimo 100 tinjak ljudi na forumu i svi govore drugo a ti jedini pilis po tim tvojim clean UH . Sta mislis kolike su sanse da tih 100 nije u pravu a ti jesi ??
                Ajde ti lijepo otvori svoju temu, sa svojim rezultatima, sa slikama koje to potvrduju, pa kad ljudi ozbiljno krenu ispitivati kako ti to postigao (u sto se dam kladiti da nece) , onda davaj savjete o 75 % clean UH na defki i ja cu biti prvi koji ce to pokusat raditi. A do tada molim te nemoj ljude zbunjivati



                edit: kelly jel nema neki instrument za ovakve savjete ? !

                Comment


                • #9
                  Re: Definicija savjeti

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  to je put prema debljanju kasnije,kad prestanes sa defkom udebljat ces se kao nikad prije,to je poznata cinjenica koju sam citao od svih trenera i znanstvenika koji se bave tim pitanjem,nema nista od toga ,savjetujem ti da smanjis masti a jedes mnogo clean ugljikohidrata ,proteine je lako unijeti ,jer problem kod smanjivanje kalorija je pad razine testosterona,znaci od misica ti nista nece ostati ,evo ja ne jedem tri šalice žitarica kao ti ,jedem 4000 kalorija 75 posto ugljikohidrati ,15 posto proteini i 5 posto masti ,imam ENERGIJE da lako mogu trenirati svaki dan intenzivno što NIKAD bez glukoze ne bi mogao ni u snu ,radim cijeli dan ,a da unosim malo goriva -glukoze ,ne bi mogao trenirati i biti lean sa 95 kg ,kad sam jeo manje ,ali masnije ,imao sam masnih 100+ kg .Dakle odustani od tog ludog cilja,smanji masti ,a povecaj ugljikohidrate,dobio si stomak od masnoca ,od ugljikohidrata nemos dobit,jedu ih Kenijski maratonci vise od svih sportasa pa nemaju grama sala .
                  Sad si me stvarno zbunio moram priznati. Smanjit ću ugljikohidrate ali neću u potpunosti.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Definicija savjeti

                    daj molim te nemoj njega slusati, tip prica nebuloze. Smanjuj uh. Proteine drzi visoko (barem 2 grama po kili), masti od 0.5 do 1 gram po kili (malo stime eksperimentiraj) , a uh ravnaj po vagi i po ogledalu. a ja bi na tvom mjestu krenuo sa recimo 3-4 grama UH dnevno pa smanjivao. Radio cikliranje. Ako si vec na nizoj razini a ne gubis na kilazi (pretpostavljam da je to cilj) smanji jos , pojacaj lagani kardio. Samo molim te nemoj Carla slusati. On nije sa ovog planeta. Najbolje neki low carb da opalis. Iako na tvoju masu nevidim previse smisla gubiti puno kila. Vise se skoncentriraj na neko odrzavanje a da raste snaga u teretani (time i misicna masa , barem bi tako trebalo iako ni to ne mora biti).

                    Comment


                    • #11
                      Re: Definicija savjeti

                      Originally posted by Bronko View Post
                      daj molim te nemoj njega slusati, tip prica nebuloze. Smanjuj uh. Proteine drzi visoko (barem 2 grama po kili), masti od 0.5 do 1 gram po kili (malo stime eksperimentiraj) , a uh ravnaj po vagi i po ogledalu. a ja bi na tvom mjestu krenuo sa recimo 3-4 grama UH dnevno pa smanjivao. Radio cikliranje. Ako si vec na nizoj razini a ne gubis na kilazi (pretpostavljam da je to cilj) smanji jos , pojacaj lagani kardio. Samo molim te nemoj Carla slusati. On nije sa ovog planeta. Najbolje neki low carb da opalis. Iako na tvoju masu nevidim previse smisla gubiti puno kila. Vise se skoncentriraj na neko odrzavanje a da raste snaga u teretani (time i misicna masa , barem bi tako trebalo iako ni to ne mora biti).
                      Ok, a ova fora da svaki 4. dan ubacim puno ugljikohidrata?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Definicija savjeti

                        ja to radim svaki 7-mi dan. Kao punjenje. Stime da danima kad ne treniram sam na 0 UH (te dane ne radis ni kardio )

                        Comment


                        • #13
                          Re: Definicija savjeti

                          samo krcaj ugljikohidrate,minerale,fitokemikalije,vlakna,zdra ve proteine ,jer ovaj Bronko izgleda kao Djed Božićnjak ,kome on prodaje priču ?

                          postavio sam sliku i ti si je komentirao najvise ,necu opet postavljati ,ne volim se dokazivati ,nemoze me nitko paliti da se skinem ,vjera mi zabranjuje skidanje pred muškarcima.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Definicija savjeti

                            Originally posted by Carl Wind View Post
                            samo krcaj ugljikohidrate,minerale,fitokemikalije,vlakna,zdra ve proteine ,jer ovaj Bronko izgleda kao Djed Božićnjak ,kome on prodaje priču ?

                            postavio sam sliku i ti si je komentirao najvise ,necu opet postavljati ,ne volim se dokazivati ,nemoze me nitko paliti da se skinem ,vjera mi zabranjuje skidanje pred muškarcima.
                            Pa što si onda stavio sliku golog torza u avatar, neverniče jedan!
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Definicija savjeti

                              Originally posted by Carl Wind View Post
                              samo krcaj ugljikohidrate,minerale,fitokemikalije,vlakna,zdra ve proteine ,jer ovaj Bronko izgleda kao Djed Božićnjak ,kome on prodaje priču ?

                              postavio sam sliku i ti si je komentirao najvise ,necu opet postavljati ,ne volim se dokazivati ,nemoze me nitko paliti da se skinem ,vjera mi zabranjuje skidanje pred muškarcima.
                              Carl više od*ebi sa ovog foruma izgledas ko *urac u usporedbi sa Bronkom,lupas gluposti i više nisi ni zabavan nego naporan,evo ti moj savjet isto kloni se ovog Carla ako hoćeš rezultate,a te njegova nebuloze neka prodaje nekom drugome.
                              I daj čovječe više si nepoželjan ovdje,bunis ljude i dezinformiras aj odi sa ovog foruma vise u ime većine.


                              Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                              BB AND THIS !

                              Comment

                              Working...
                              X