Announcement

Collapse
No announcement yet.

pomoc oko dobivanja na masi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: pomoc oko dobivanja na masi

    Naletia san na podatak da deadlifta 200kg.

    Comment


    • #17
      Re: pomoc oko dobivanja na masi

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      Pa ipak 95% forumasa nikad nece doc ni blizu ovom pothranjenom izgledu.
      Vecina forumasa nece nikad ni koristit zabranjene supstance kakve oni koriste danas u modernom balunu. Isto tako nisam ni reka da je lako se osusit ovako, vec da osobno nikad nebi tia tako izgledat.

      Comment


      • #18
        Re: pomoc oko dobivanja na masi

        Trči svaki dan 20 km i kombiniraj to sa šprintevima, pa da vidiš dal' se nećeš ovako osušiti....

        Sent from my Windows phone using Tapatalk
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #19
          Re: pomoc oko dobivanja na masi

          Originally posted by dado323 View Post
          nije da nemam volje vjezbat nego ne stignem odradit neki kvalitetniji trening..kad imam vremena odradim kvalitetat trening doma,
          jer pokraj toga sto treniram nogomet vise bih otpao s kg nego sto bi dobio,
          dan mi se sastoji jutro trening,nabrzinu kuci se tusirat jesti,trci na fax poslije faxa trci na posao,,,,kad nema trening onda je praksa,fax,posao dodjem doma u oko 22:00 tek...
          mislim da sat vremena za trening u teretani može naći svatko tko ima volje,a u sat vremena se da odraditi više nego kvalitetan trening samo uz dobru organizaciju.

          Comment


          • #20
            Re: pomoc oko dobivanja na masi

            Originally posted by Dača View Post
            Trči svaki dan 20 km i kombiniraj to sa šprintevima, pa da vidiš dal' se nećeš ovako osušiti....

            Sent from my Windows phone using Tapatalk
            Osusia san ja 10 kila bez 20km dnevno. Moga sam komotno i dalje, al cijena eventualnih plocica i beach looka mi je previsoka za platit na cjelokupnom obujmu, ipak kao sto rekoh, ne volim taj "fudbalerski" look.

            Comment


            • #21
              Re: pomoc oko dobivanja na masi

              tako i obicno bude preko vikenda ubacim trenig,ma da mi bude najveci problem posto vecinom ned imamo utakmice pa kad vjezbam onda vecinom to bude s pola snage i preko k zbog umora..
              ma htio bih nabacit masu zato sto u 99% slucajeva nije ti isto s nekim se nagurivat od 60 kg i 70 kg da mu uzmes loptu..pa najvise zbog toga i zato sto u 80% slucajeva treninzi se svode na kardio vjezbe gdje izgubim sve one kg koje sam predhodno uspio skupiti,jedino preko zime je ajmo reci druga prica manje vise...
              a i opet ne mogu reci sad da nisam ajmo reci nesto nezadovoljan kg nego vise bih volio nabacit par kg vise i dobiti malo na masi..posto onako bez obzira sto imam neku definiciju smatram da bas i nije nesto ok kg s obzirom na moju visinu..evo i slike pa da i sami vidite sami razlog posto vise bih manje vise htio da pokrijem te nedostatke u kilazi,zato sam i pitao vas za misljenje sto se tice gainera
              Attached Files

              Comment


              • #22
                Re: pomoc oko dobivanja na masi

                Originally posted by dado323 View Post
                tako i obicno bude preko vikenda ubacim trenig,ma da mi bude najveci problem posto vecinom ned imamo utakmice pa kad vjezbam onda vecinom to bude s pola snage i preko k zbog umora..
                ma htio bih nabacit masu zato sto u 99% slucajeva nije ti isto s nekim se nagurivat od 60 kg i 70 kg da mu uzmes loptu..pa najvise zbog toga i zato sto u 80% slucajeva treninzi se svode na kardio vjezbe gdje izgubim sve one kg koje sam predhodno uspio skupiti,jedino preko zime je ajmo reci druga prica manje vise...
                a i opet ne mogu reci sad da nisam ajmo reci nesto nezadovoljan kg nego vise bih volio nabacit par kg vise i dobiti malo na masi..posto onako bez obzira sto imam neku definiciju smatram da bas i nije nesto ok kg s obzirom na moju visinu..evo i slike pa da i sami vidite sami razlog posto vise bih manje vise htio da pokrijem te nedostatke u kilazi,zato sam i pitao vas za misljenje sto se tice gainera
                Što se mene tiče, ti bolje izgledaš od Ronalda, a mnogo mnogo bolje od onog ljigavca Bekama...

                Samo što ako budeš radio na masi, bićeš sporiji i tromiji... A nisam siguran da ti to treba ako ti je fudbal osnovni sport...

                Jednostavno, fudbal i masa ne idu zajedno....
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #23
                  Re: pomoc oko dobivanja na masi

                  Originally posted by dado323 View Post
                  tako i obicno bude preko vikenda ubacim trenig,ma da mi bude najveci problem posto vecinom ned imamo utakmice pa kad vjezbam onda vecinom to bude s pola snage i preko k zbog umora..
                  ma htio bih nabacit masu zato sto u 99% slucajeva nije ti isto s nekim se nagurivat od 60 kg i 70 kg da mu uzmes loptu..pa najvise zbog toga i zato sto u 80% slucajeva treninzi se svode na kardio vjezbe gdje izgubim sve one kg koje sam predhodno uspio skupiti,jedino preko zime je ajmo reci druga prica manje vise...
                  a i opet ne mogu reci sad da nisam ajmo reci nesto nezadovoljan kg nego vise bih volio nabacit par kg vise i dobiti malo na masi..posto onako bez obzira sto imam neku definiciju smatram da bas i nije nesto ok kg s obzirom na moju visinu..evo i slike pa da i sami vidite sami razlog posto vise bih manje vise htio da pokrijem te nedostatke u kilazi,zato sam i pitao vas za misljenje sto se tice gainera
                  178 cm,65 kg??

                  Comment

                  Working...
                  X