Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vitamini (sumece tablete)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Vitamini (sumece tablete)

    e to je vec konkretniji odgovor...nisam do sada imao nikakvih problema od svega toga sto sam uzima ( hebes covjeka ako ga shebu sumece ) )a uzimam zato sto cekam sljedecu nardjbu myproteina pa cu onda nesto uzeti u tabletama. Iako jako puno toga unosim kroz voce i povrce ali od viska glava ne boli (ako je u normalnim dozama)

    Comment


    • #17
      Re: Vitamini (sumece tablete)

      Ja ovim 'vitaminima' nisam toliko ni pridodavao vaznost, mislim na sumece kao sumece, pa sam ih po nekoj bezveze svojoj logici pio ujutro :S mada i one zobene + whey mi bude preko glave ujutro i budem napuhan k'o zaba, i jos ove sumece me dokrajce hahaha
      ali svejedno mislim da je ovo puno sve odjednom piti, pa makar i uvece :S nesto mi nije bas to to, sta ja znam, laicki govorim samo. Danas sam npr. uzeo multivitamin ujutro a tamo oko 18h kalcij, pa sutra kombinujem druge dvije. S obzirom da je moj dorucak u 5:30h

      Comment


      • #18
        Re: Vitamini (sumece tablete)

        Pahuljice treba da ti odstoje nekoliko sati pre upotrebe u vodi, kako bi se opustile i sprečilo se nadimanje u stomaku.

        Sent from my Windows phone using Tapatalk
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #19
          Re: Vitamini (sumece tablete)

          ako uzimas od myProteina uzmi Alpha Men

          Comment


          • #20
            Re: Vitamini (sumece tablete)

            Probao sam tako i sa vodom pa budu isto karton :S

            Comment


            • #21
              Re: Vitamini (sumece tablete)

              Originally posted by miRe92 View Post
              Probao sam tako i sa vodom pa budu isto karton :S
              Pa to je poenta... Nije to pasulj sa suvim rebrima, pa da možeš da pojedeš tri tanjira, nego ukus kartona... Budi frajer pa pojedi dve porcije ako možeš...
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #22
                Re: Vitamini (sumece tablete)

                Hahaha kakve dvije porcije brate, jedva i ovu jednu pojedem. Pokusat cu sta kombinovat da uljepsam ukus, mada ujutro niti imam bas puno vremena niti volje da bilo sta radim odma, pa na brzinu pojedem ovako kako jest :S

                Comment

                Working...
                X