Announcement

Collapse
No announcement yet.

vanesamavrek - prehrana za mršavljenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vanesamavrek - prehrana za mršavljenje

    Zanima me dali je ova prehrana uredu za mrsavljenje, imam 17god, 75kg i 168cm

    -Nataste popiti ocjeden limun s vodom, 2dcl
    -Dorucak: zobene pahuljice/kuhana jaja/dvopek i pileca prsa salama (nesto od toga svaki dan)
    -Meduobrok: voce, jabuke/banane
    -Rucak: nesto sto mama skuha, od toga bi odvajala sto zdravije, sto vise povrca, salate.
    -Meduobrok: voce, jabuke/banane
    -Vecera: posni sir i dvopek
    -kroz dan piti zeleni caj, i navecer trcanje, vozit bicikli ili brzo hodanje



    Svaki prijedlog je dobro dosao, ako nesto ne stima molila bih da kazete. Hvala

  • #2
    Re: prehrana za mršavljenje

    voce nije meduobrok, par vocki pojedes kroz dan sa obrokom, dorucak ili zobene ili dvopek. Ja bi zobene na tvom mjestu. Ogranici si kolicine uh i prati dal se debljas ili mrsavis. ovisno o zeljama povecavas ili pretpostavljam u tvom slucaju smanjujes. Brzo hodanje nemoj raditi navecer kad si cijeli dan jela jel ti je glikogen pun i nema koristi osim trosnje kalorija a tebi je cilj (isto pretpostavljam smrsaviti), znaci ujutro na taste brzo hodanje cca. 45 minuta i onda jedes zobene sa proteinima (meso), navecer kad ides na trcanje nek ti obrok prije trcanja bude minimalno sat i po prije toga i onda nakon trcanja opet obrok.. U veceri kod posnog sira ne trebas dvopek. Znaci UH ujutro prije treninga , eventualno malo poslije. Vazi si hranu pogotovo UH a da ovdje stavis sa koliko si krenula. Ja ti preporucam neko cikliranje UH. Znaci prvi tjedan imas recimo 200 grama uh. 50 ujutro, 100 za rucak , 5o prije trcanja (ili okrenes rucak i ovo prije trcanja), i 50 poslije (normalno uz sve proteini li ti ga mes0), to drzis tjedan dana i onda smanjis svaki obrok UH za 20 grama i tako dok ne dodes do 0 UH i to drzis tjedan dana i onda opet sve ispocetka

    Comment

    Working...
    X