Announcement

Collapse
No announcement yet.

Broj obroka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Broj obroka

    tak se profici hrane
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • #32
      Re: Broj obroka

      Ja nisam profic pa se trudim tako hranit. Meni to super odgovara iako nisam opterecen ako i nije bas 5 obroka dnevno. Individualno je. Kazem meni odgovara ne spava mi se nakon obroka, lakse se kontroliram kada jedem itd.... Ako ide sve odjednom i super ti rokaj Inace dok sam bio na godisnjem 15 dana imao 2 rjetko 3 obroka pazio 80 % sto jedem i opet onaj stari osjecaj umora u sred dana ... Skok inzulina i spavanje

      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

      Comment


      • #33
        Re: Broj obroka

        Trudim se i ja tako hranit (5 obroka dnevno) ali se pitam čemu,tko je to izmislio?

        Comment


        • #34
          Re: Broj obroka

          Originally posted by Osprey View Post
          Trudim se i ja tako hranit (5 obroka dnevno) ali se pitam čemu,tko je to izmislio?
          gospodin Ne Mogu Pojest Sve odjednom Pa Ću U Više Navrata, kinez inače

          mislim, čime se ljudi opterećuju, dobio si odg da nije bitno koliko obroka imaš, al te sad zanima i tko je to točno izmislio
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #35
            Re: Broj obroka

            Moras jesti najmanje 5 puta dnevno inace nece biti rezultata. Provjereno!

            Trust me brahs

            .

            .

            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #36
              Re: Broj obroka

              2 obroka je idealno ,3 je super isto ...
              ali 10 obroka je dobro da budes velik kao Djed Božićnjak ,ali djedica je na kemiji pa ga briga može i 20 obroka ,samo neka unese vlakna da ga zatvor ne uhvati .

              Comment


              • #37
                Re: Broj obroka

                Intermitting fasting je najjači ,bez kemije nemoš dobro izgledati ako ne radiš postove ,pa onda iza posta od 12 sati prosječno dobro se najedeš i sve pođe u muskulinu masu

                ako već netko jede 7 obroka ,neka barem ne jede mliječne proizvode jer oni su najduže probavljaju pa da im tijelo dobije bar malo odmora i svježine .

                Comment


                • #38
                  Re: Broj obroka

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  Intermitting fasting je najjači ,bez kemije nemoš dobro izgledati ako ne radiš postove ,pa onda iza posta od 12 sati prosječno dobro se najedeš i sve pođe u muskulinu masu

                  ako već netko jede 7 obroka ,neka barem ne jede mliječne proizvode jer oni su najduže probavljaju pa da im tijelo dobije bar malo odmora i svježine .
                  hahahahaha kolko ti gluposti mos napisat to je cudo jedno..
                  zato ti tak dobro izgledas sto stalo postis ili ?

                  ( siguran sam da ces napisat izgledam tako jer nisam na kemiji ) hahahaha

                  Comment

                  Working...
                  X