Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ishrana pocetnik :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Ishrana pocetnik

    tko ovo dešifrira svaka mu čast
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #32
      Re: Ishrana pocetnik

      Originally posted by kingpin View Post
      tko ovo dešifrira svaka mu čast
      -Radi hiit da spali potkozno masno tkivo,a ne ovo "obicno" jer HIIT cilja bas na potkozno masno
      -Pita da li valja trcati
      -Valja li jesti vise puta jer mu tako kazu ljudi

      I da mu pomognemo,sad ne znam konkretno oko cega haha

      Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • #33
        Re: Ishrana pocetnik

        Originally posted by ersan View Post
        bok bok zdravo svim bilderima i ne bilderima zajbavamse imam jedno pitanje ovako mnogi ljudi mi kazu ersane jedivise puta na dan ali pomalo sada dali to valja radit na primjer jesti šest puta na dan pomalo ne punonesvaki put se najesti s time da treniram HIIT trenig za izgoriti mano tkivo ili potkožno kako god i trcim sada dali to valja za mene i dali je to istina valja jesti vise puta ida mogu prevariti moj želudac sada ljudi visigurno ste bolji idajte mineko misljenje sta da radim ???
        ako ljudi kažu ondamoraš prevariti želudac.to u potpunosti valja za tebe i samonastavi tako

        Comment


        • #34
          Re: Ishrana pocetnik

          Originally posted by emperor View Post
          -Radi hiit da spali potkozno masno tkivo,a ne ovo "obicno" jer HIIT cilja bas na potkozno masno
          -Pita da li valja trcati
          -Valja li jesti vise puta jer mu tako kazu ljudi

          I da mu pomognemo,sad ne znam konkretno oko cega haha
          onda ćemo ovako:
          - HIIT HIT ili LI neće imati efekta ako ti prehrana nije dobro posložena
          - u principu ne
          -svakako je bolje jesti više puta ako je moguće, ali opet, radi se više o tome što se jede a ne kada i koliko
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #35
            Re: Ishrana pocetnik

            ok naci bolje je jesti vise puta ali nese svaki put najesti znaci pomalo okkako bih vas nazvao gladijatori reci te mi koja prehrana valja
            znam da valja posni sir i kuhana piletina samo to znam sada posto se ja ne kuzim predlozite mi nesto
            sto se tice hiiit treniga stvarno su j****e vjezbe ali nije lose kad se oznojis i vidis rezultate za sada mi ne dostaje samo prehrana plan prehrane

            Comment


            • #36
              Re: Ishrana pocetnik

              Originally posted by ersan View Post
              ok naci bolje je jesti vise puta ali nese svaki put najesti znaci pomalo okkako bih vas nazvao gladijatori reci te mi koja prehrana valja
              znam da valja posni sir i kuhana piletina samo to znam sada posto se ja ne kuzim predlozite mi nesto
              sto se tice hiiit treniga stvarno su j****e vjezbe ali nije lose kad se oznojis i vidis rezultate za sada mi ne dostaje samo prehrana plan prehrane
              Ovako, bez uvrede, ali s ovakvim znanjem neces puno postici i mozes nanijeti vise "stete" nego koristi , moze doci do toga da ces gubiti vise misice nego potkoznog sala. Moj savjet ti je da se prvo upoznas s osnovnim pojmovima i cemu oni sluze (proteini, ugljikohidrati, masti). Takoder , postoji tema http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici i tema http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici , malo procitaj da stvoris sam sebi sliku o svemu tome. Pozdrav.

              Comment


              • #37
                Re: Ishrana pocetnik

                ok hvala

                Comment


                • #38
                  Re: Ishrana pocetnik

                  ok slazem se s tobom ali trazim odvas vi koji imate iskustva kakvu bih hranu mogao jesti da kad treniram da to ne vracam pomoci prehrane znaci sto bih mogao jesti znam samo bjelo meso piletina kuhana bez kurhabez icega jesti i to jedem tri puta na dan ali ne jedem puno sada dali je to u redu ili nije vi reci te ali ako nije ondak mi predlozite nesto drugo prihvacam savjete

                  Comment

                  Working...
                  X