Announcement

Collapse
No announcement yet.

pizza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pizza

    znaci popodne iza ručka 15h-16h napravim trening sa utezima za određenu skupinu mišića,a iza treninga normalmno pojedem sve potrebno,a uvečer oko 19h i 30 min idem na nogomet(rekreativno) pa je li pametno pojesti pizzu prije nogometa jer ionako potrošim dosta kalorija inace prehrana mi je sasvim ok...

  • #2
    Re: pizza

    ako imaš kao cilj mišićnu masu ili definiciju,pizzu možeš pojest samo povremeno kao cheat obrok.inače pizza i slične stvari nebi smjele spadati u dnevni obrok jer ne sadrže "pozitivne" kalorije.

    Comment


    • #3
      Re: pizza

      pozitivne kalorije


      really ?
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: pizza

        Ja jos jednostavno ne vjerujem da se ljudima savjetuje striktna prehrana ako misle do rezultata doci,kao da smo u pedesetim godinama proslog stoljeca.



        Sent from my Coolpad 8297_4.4 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment


        • #5
          Re: pizza

          aha znaci ništa samo u cheat mealu

          Comment


          • #6
            Re: pizza

            ako si na masi nemoj se puno obazirati mozes slobodno pojesti dva do tri puta u tjedno neki chat meal ali nemoj citav dan jesti sranja..po meni je to bolje....

            Comment


            • #7
              Re: pizza

              ok jedi pizzu svaki drugi obrok,šalio sam se..poslušaj ove pametne iskusnjare kojima je povremeno junkanje striktna prehrana

              Comment


              • #8
                Re: pizza

                Pa de objasni kakve su to pozitivne kalorije,sto ce te vise nabildati kalorija ugljikohidrata iz zobenih nego iz pizze ?

                Sent from my Coolpad 8297_4.4 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                BB AND THIS !

                Comment


                • #9
                  Re: pizza

                  Originally posted by emperor View Post
                  Pa de objasni kakve su to pozitivne kalorije,sto ce te vise nabildati kalorija ugljikohidrata iz zobenih nego iz pizze ?
                  ok krivo sam se izrazio.sve kalorije su iste.mislio sam na sastojke pizze jer sadrži nepotrebne masti i nije dobro da ju jede non stop.za takvu hranu se kaže da sadrži tzv "prazne" kalorije a ustvari se misli na zasićene masti i jednostavne UH
                  Last edited by kelly; 20-09-14, 14:52.

                  Comment

                  Working...
                  X