Announcement

Collapse
No announcement yet.

Molim vas pomoć sa prehranom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim vas pomoć sa prehranom

    ljudi molim vas,ali stvarno vas molim,potrosite dvije minute svoga vremena i napisite kako bi mi trebala izgledati dnevna prehrana,da je sto jednostavnija(lose kuham) i jeftinija,imam 18 godina,oko 80kg,visok sam 177cm
    ciklus treninga mi izgleda ovako
    1.dan biceps,leda
    2.dan prsa,triceps,ramena
    3.dan noge trbuh
    i onda dan ili dva odmora

    meni bi trebalo 2 sata da kopam ovdje po temama i nalazim clanke o vitaminima dgjk i slicno,a vama treba 2 minute da mi "otprilike" kazete kako bi mi trebala izgledati preharana
    unaprijed hvala,stvarno hvala !

  • #2
    Re: ljudi molim vas

    Originally posted by Barney Stinson View Post
    ljudi molim vas,ali stvarno vas molim,potrosite dvije minute svoga vremena i napisite kako bi mi trebala izgledati dnevna prehrana,da je sto jednostavnija(lose kuham) i jeftinija,imam 18 godina,oko 80kg,visok sam 177cm
    ciklus treninga mi izgleda ovako
    1.dan biceps,leda
    2.dan prsa,triceps,ramena
    3.dan noge trbuh
    i onda dan ili dva odmora

    meni bi trebalo 2 sata da kopam ovdje po temama i nalazim clanke o vitaminima dgjk i slicno,a vama treba 2 minute da mi "otprilike" kazete kako bi mi trebala izgledati preharana
    unaprijed hvala,stvarno hvala !
    JE si lin, ti bi sve na lagan način i prečicom. Ne predviđam ti uspjeh u ovome, al eto učinit ću ti medvjeđu uslugu.

    Doručkuj 4 cijela jaja, 70 grama zobenih u pola litre jogurta, npr.
    Uz to neko voće za početak dana.
    Ručaj 200 - 250 g nekog krtog mesa ili ribljeg fileta uz povrće i nekih 50 - 80 grama integralne riže/tjestenine
    Večera to isto.
    Marenda neko voće + tuna/zrnati sir/jogurt
    Post workout meal neka bude 50 grama whey proteina + 50 grama glukoze, ako oćeš 5 - 10 g kreatina i BCAA uz to
    Prije spavanja 250 posnog sira.

    Eto to je samo primjer.

    Comment

    Working...
    X