Announcement

Collapse
No announcement yet.

kozza - moj plan za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kozza - moj plan za masu

    Pozdrav, htio sam predlozit ovdje svoj plan kako bi ja odradio masu sljedecih mjeseci. Vjezbam otprilike pola godine i dosta sam se ojacao. Pazio sam na prehranu dosta ali nisam mjerio kalorije i nisam jeo tocno odredeno u to vrijeme i odredenu kolicinu hrane. Isao san u teretanu mjesec i pol ljeta al sam sad prestao zbog skole i vozackog. I sad bi opet krenuo i radio bi se kako spada. Evo da napisem jelovnik:

    Oko 6.30 : 300 ml mlijeka,60 gr zobenih i mjerica whey
    09.30 : 150 gr rize i 5 jaja
    12.30 : 150 gr rize i 150 gr piletine
    16.30 : 3 banane i 50 gr oraha ( u skoli sam od 2 do 8 kad sam popodne )
    Oko 21.00 bi zavrsio sa treningom i uzo bi odma mjericu wheya i bananu il 30 gr grozdanog secera
    23.00 100 gr posnog

    Tu ima oko 2900-3000 kal. Kad bi isao ujutro u skolu ovaj obrok oko 16.30 bi sako stavio oko 10.30 a onda ovi ostali bi isli po redu kad doden doma. Trening bi isto bio navecer. Mjenjao bi rizu s tjesteninom ili jaja s tunjevinom il ove banane u skoli s npr integralnim kruhom u purecom salamom, da nejedem stalno isto. A sta se tice treninga radio bi :
    Prsa/triceps
    Noge/trbuh
    Leda/biceps
    Ramena/trapez/trbuh
    Odmor

    Pa onda ispocetka oper poslje odmora. I prihvacam svaki savjet od vas.

  • #2
    Re: kozza - moj plan za masu

    Originally posted by kozza View Post
    Pozdrav, htio sam predlozit ovdje svoj plan kako bi ja odradio masu sljedecih mjeseci. Vjezbam otprilike pola godine i dosta sam se ojacao. Pazio sam na prehranu dosta ali nisam mjerio kalorije i nisam jeo tocno odredeno u to vrijeme i odredenu kolicinu hrane. Isao san u teretanu mjesec i pol ljeta al sam sad prestao zbog skole i vozackog. I sad bi opet krenuo i radio bi se kako spada. Evo da napisem jelovnik:

    Oko 6.30 : 300 ml mlijeka,60 gr zobenih i mjerica whey
    09.30 : 150 gr rize i 5 jaja
    12.30 : 150 gr rize i 150 gr piletine
    16.30 : 3 banane i 50 gr oraha ( u skoli sam od 2 do 8 kad sam popodne )
    Oko 21.00 bi zavrsio sa treningom i uzo bi odma mjericu wheya i bananu il 30 gr grozdanog secera
    23.00 100 gr posnog

    Tu ima oko 2900-3000 kal. Kad bi isao ujutro u skolu ovaj obrok oko 16.30 bi sako stavio oko 10.30 a onda ovi ostali bi isli po redu kad doden doma. Trening bi isto bio navecer. Mjenjao bi rizu s tjesteninom ili jaja s tunjevinom il ove banane u skoli s npr integralnim kruhom u purecom salamom, da nejedem stalno isto. A sta se tice treninga radio bi :
    Prsa/triceps
    Noge/trbuh
    Leda/biceps
    Ramena/trapez/trbuh
    Odmor

    Pa onda ispocetka oper poslje odmora. I prihvacam svaki savjet od vas.
    Ako je obrok poslije treninga najvazniji i konzumacija je sat vremena poslije treninga, ja ti predlažem da whey i ostalo što si mješaš pijuckaj lagano od sredine treninga pa do kraja. To ti je cisto radi apetita, jer ako sve popiješ odma nakon treninga nemas vise tolku potrebu za krutom hranom! Jer ipak kruta hrana ti je osnova a ne neki whey ili dekstroza, oni samo prolongiraju katabolizam u nekoj manjoj mjeri. Zatim oko 22 h si pojedi poštenu hranu poslije treninga a u 23 ak ideš spavat možeš ovo što si i napisao !
    https://www.youtube.com/watch?v=UXvnS0xXx9M GENETICS is EVERYTHING

    Comment


    • #3
      Re: kozza - moj plan za masu

      I sta predlazes da pojedem poslje treninga? Neke brzo opustajuce uh i prot malo?

      Comment


      • #4
        Re: kozza - moj plan za masu

        Originally posted by kozza View Post
        I sta predlazes da pojedem poslje treninga? Neke brzo opustajuce uh i prot malo?
        da probaj tak neš, riža je meni najbolja poslije treninga!
        https://www.youtube.com/watch?v=UXvnS0xXx9M GENETICS is EVERYTHING

        Comment


        • #5
          Re: kozza - moj plan za masu

          Dobro budem a sta se tice ostale prehrane sve je uredu ? Omjer m-p-uh je 84-183-374 i jel to isto dobro ?

          Comment


          • #6
            Re: kozza - moj plan za masu

            Originally posted by kozza View Post
            Dobro budem a sta se tice ostale prehrane sve je uredu ? Omjer m-p-uh je 84-183-374 i jel to isto dobro ?
            ja si to opce ne brojim jedem 6 put na dan i to je to...kakvo računanje xd...al ak vidis po sebi da ti pomaže to..samo daj!
            https://www.youtube.com/watch?v=UXvnS0xXx9M GENETICS is EVERYTHING

            Comment


            • #7
              Re: kozza - moj plan za masu

              Da,nema svrhe sad brojati u gram makronutrijente,kalorije i ajde nekako... Ja brojim odokativno sve ajmo rec! Samo se potrudi da jedes zdravo i puno,a nisi sad profi bilder da se zamaras brojanjem. I po meni je super prehrana,samo ako mislis raditi ovu trening rutinu 4 dana zaredom,bolje razdvoji da se bolje odmoris

              Pozdrav!!
              "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

              "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

              Comment


              • #8
                Re: kozza - moj plan za masu

                Mislis da napravim tjedni plan a ne ovako 4 dana ?

                Comment


                • #9
                  Re: kozza - moj plan za masu

                  Ma vidim da si stavio zaredom sve,a bolje bi ti bilo da razdvojis npr. pon: prsa triceps,pa uto odmor,sri onda leda i biceps,pa cet odmor npr.. Nemoj zaredom vjezbat 4 dana,bolje ti je malo se odmorit
                  "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                  "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                  Comment


                  • #10
                    Re: kozza - moj plan za masu

                    150g rize... vazes je kuhanu ili sirovu?

                    Comment


                    • #11
                      Re: kozza - moj plan za masu

                      Sirovu naravno

                      Comment


                      • #12
                        Re: kozza - moj plan za masu

                        Podjelio sam si tjedno kak si mi reko i sad san se vec uigrao kak sve to ide i skolom i sve. Sta se tice prahrane ovako mi je bas dobro jedino da sam u boljoj situaciji sta se tice financija bi zamjenio neke stvari i tako. Najvise me jaja zivciraju .. ova riza ma daj to je nes najbolje sta postoji.

                        Comment

                        Working...
                        X