Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li je dobro piti mljeko sa mlevenom plazmom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je dobro piti mljeko sa mlevenom plazmom

    dosta mi je drugova reklo da je najbolje za bodibilding kivi i mljevena plazma sa mlijekom... pa me zanima sta ostali misle o tome jer dosad nigdje na forumu nisam nasao nesto slicno?

  • #2
    Re: kivi i mljeveni plazma keks sa mlijekom?

    To je tako dobro da ja nikad nisam čuo za to, ni pročitao...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: kivi i mljeveni plazma keks sa mlijekom?

      Originally posted by micky
      dosta mi je drugova reklo da je najbolje za bodibilding kivi i mljevena plazma sa mlijekom... pa me zanima sta ostali misle o tome jer dosad nigdje na forumu nisam nasao nesto slicno?
      mislim da ti prijatelji pojma nemaju o bodybuildingu
      što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

      Comment


      • #4
        Re: kivi i mljeveni plazma keks sa mlijekom?

        Drugovi te sprdaju......svaki dan pojedi jedno pile i nema greške a na plazmu i kivi ćeš zaboraviti.....

        Comment


        • #5
          Re: kivi i mljeveni plazma keks sa mlijekom?

          to ti je dobro ako iducih sat i pol ne namjeravas izaci iz wc-a

          Comment


          • #6
            Re: kivi i mljeveni plazma keks sa mlijekom?

            Najluđa tema ikada. Pala sam sa stolca od smjeha. Ne znam dal šizim il se cerim.
            Uglavnom ludilo.
            Hvala na razumjevanju.

            Comment


            • #7
              Re: Najbolje za BB kivi i mljeveni plazma keksi sa mlijekom?

              = zagarantirani proljev
              Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

              Comment


              • #8
                Re: Najbolje za BB kivi i mljeveni plazma keksi sa mlijekom?

                Micky, želim da znaš da je ovo najbolji post/tema koju sam ikada vidjela na ovom forumu, i nominirat ću je za top 10 tema mjeseca! Nemoj molim te prestat pisat teme. Toliko si mi razveselio večer nikada nećeš znati. Neprestano se smijem, i smijem. Željno očekujem da pišeš nove teme i pitanja. To je blagodat kad se čovjek toliko razveseli i kad iskreni smijeh iz dubine duše traje uvijek iznova. Hvala ti na tome.

                Comment


                • #9
                  Re: Najbolje za BB kivi i mljeveni plazma keksi sa mlijekom?

                  Originally posted by Sisi
                  Micky, želim da znaš da je ovo najbolji post/tema koju sam ikada vidjela na ovom forumu, i nominirat ću je za top 10 tema mjeseca! Nemoj molim te prestat pisat teme. Toliko si mi razveselio večer nikada nećeš znati. Neprestano se smijem, i smijem. Željno očekujem da pišeš nove teme i pitanja. To je blagodat kad se čovjek toliko razveseli i kad iskreni smijeh iz dubine duše traje uvijek iznova. Hvala ti na tome.
                  A pusti čovjeka vjerovatno mu i je ovak dovoljno bed.
                  Ali bolje da je pitao nego konzumirao.
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #10
                    Re: Najbolje za BB kivi i mljeveni plazma keksi sa mlijekom?

                    juhuuuuhu
                    :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleadersmileyguy:
                    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                    Comment


                    • #11
                      Re: Najbolje za BB kivi i mljeveni plazma keksi sa mlijekom?

                      Originally posted by Tomi
                      = zagarantirani proljev
                      +1
                      "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                      Comment


                      • #12
                        Re: kivi i mljeveni plazma keks sa mlijekom?

                        Originally posted by ultrasdinamo!
                        mislim da ti prijatelji pojma nemaju o bodybuildingu
                        I ja mislim isto
                        You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Najbolje za BB kivi i mljeveni plazma keksi sa mlijekom?

                          micky je početnik, kako se ono kaže '' tko pita, ne skita''
                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Najbolje za BB kivi i mljeveni plazma keksi sa mlijekom?

                            Originally posted by sthooligan
                            micky je početnik, kako se ono kaže '' tko pita, ne skita''
                            Tako je,nitko se nije naučen rodio.
                            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                            Comment


                            • #15
                              Re: Najbolje za BB kivi i mljeveni plazma keksi sa mlijekom?

                              Originally posted by micky
                              kivi i mljevena plazma sa mlijekom...
                              Dobra stvar za čišćenje crijeva.
                              Pusti prijatelje, vježbaj, jedi kako treba, odmaraj i čitaj forum.
                              FORTES FORTUNA ADIUVAT.

                              Comment

                              Working...
                              X