Announcement

Collapse
No announcement yet.

BALAVAC prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BALAVAC prehrana

    Pozdrav svima.

    Evo mene opet

    Moram da vam otkrijem jednu tajnu Prosli put kad sam otvario temu: http://forum.building-body.com/forum...whey-i-kreatin

    lagao sam o svojoj kilazi jer me malo bilo sram. Tada nisam imao 69kg, več oko 63, 64kg na 189cm. Ono sto je dobro, jeste da sada imam 78 kila i da sam pre dva meseca krenuo u teretanu. weeeeeeee \o/

    E, sad. Ne mogu reci da sam se skroz pridrzavao one prehrane, tj. bila je dosta losija u pocetku, ali sam vremenom povecevao unos kalorija, a juce sam kupio i prvi whey protein

    Sadasnja prehrana:

    1. 4 jajeta + 100g pahuljica u 2dl mleka.
    - trening
    2. posle treninga 35g wheya
    3. ručak (šta bude, bude) + 150g posnog sira
    4. neke voćne zaebancije, tipa pomešam po jabuku, narandzu i bananu
    5. 100g rize + 100g piletine
    6. 120g tunjevine + 100g pahuljica u 2dl mleka
    7. 150g posnog sira + 50g kikirija


    Mene konkretno zanima da li je okej popiti uz ručak 150g posnog (pomešanog sa vodom), jer zaista nemam sta drugo da ubacim kako bih pojacao rucak? I kakva je situacija po pitanju tunjevine na duze staze? Jel štetno jesti jednu konzervu dnevno?

    Inace, hvala svima. Zaista su mi dosta pomogle informacije koje sam nalazio na ovom forumu


  • #2
    Možeš uvijek piti posni, a možeš jesti i ribu.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      posni mozes uvjek ako toleriras laktozu. riba nije problem, pa ni 1 konzerva/dan.

      ako se drzis ovih natuknica sa prehranom kako si napisao slobodno jednom dva puta tjedno ubaci junk, opusti se,pojedi burek,pizzu,mamine lazanje....

      jedan los obrok te nece ujebat kao ni sto te jedan dobar obrok nece ucinit bilderom, za drasticne promjene potrebno je vise vremena. jedi,treniraj i uzivaj...

      prati promjene kroz slike i mjere, pa ces imat bolji uvid
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment

      Working...
      X