Announcement

Collapse
No announcement yet.

Street Workout

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Street Workout

    Pozdrav. Imam 18 godina, i bavim se street workoutom. Ovako imam proteine biotechUSA. Sada me zanima kako trebam jesti i piti, da mi se vide željeni rezultati. Molim vas ozbiljan odgovor. Hvala i lijep pozdrav.

    Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk


  • #2
    Imas na forumu u kategoriji bodybuilding pod kategoriju prehrana i tu nadjes sta ti treba vezano za prehranu.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Šta su ti ciljevi? Koja ti je visina, težina? Kako treniraš?

      Comment


      • #4
        Originally posted by Rzami
        Šta su ti ciljevi? Koja ti je visina, težina? Kako treniraš?
        Pozdrav još jednom. Gledajte imam kao sto sam pomenuo 18 godina, težim 74 kg i visok sam 187 cm. Ovako treniram street workout i tako vježbam



        Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk

        Comment


        • #5
          Jedi u suficitu 300-500kcal ako želiš da dobiješ na masi, a vidim po težini da ti je potrebna, ne trebaju ti suplementi toliko. Što se tiče treninga trudi se da treniraš cijelo tijelo i da napreduješ u složenim pokretima muscle up, human flag... i rast ćeš

          Comment


          • #6
            Originally posted by Rzami
            Jedi u suficitu 300-500kcal ako želiš da dobiješ na masi, a vidim po težini da ti je potrebna, ne trebaju ti suplementi toliko. Što se tiče treninga trudi se da treniraš cijelo tijelo i da napreduješ u složenim pokretima muscle up, human flag... i rast ćeš
            Pozdrav, ovako imam problema radim trbusnajke ali mi se ne vide.

            Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk

            Comment


            • #7
              A i unosim dosta hrane.

              Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk

              Comment


              • #8
                Trbušnjaci se jačaju vježbama, ali bez uklanjanja masti koje je nakupljeno preko njih se neće vidjeti. Ne možeš sjediti na 2 stolice tj. debljati se i mršati u isto vrijeme jer je nemoguće. Postavi realne ciljeve za ovaj sport i radi. LP.

                Comment


                • #9
                  Pozdrav. Ovako da li valja naprimjer danas sam odradio u parku propadanja... I sutra cu isto, pa da li valja radit sve isto.

                  Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk

                  Comment


                  • #10
                    Ako želiš povećati mišićnu masu nije dobro svaki dan raditi iste vježbe. Mišić treba razvaliti i onda ga pustiti koji dan da se oporavi, pa ponoviš.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment

                    Working...
                    X