Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tortelini

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tortelini

    Jel preporučate torteline umjesto tjestenine. To i je tjestenina ali pitam da budem siguran? To mi je nekak praktično za skuhat, manje ispadam glup kući nego da kuham samu tjesteninu i jedem onako samo.

  • #2
    Re: Tortelini

    ispadaj pametan kući i jedi samu.. eventualno napravi umak od rajčice.. bez soli ulja i ostalih gluposti.. ili polij pasiranom rajčicom
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • #3
      Re: Tortelini

      A tortelini nisu dobri iz kojeg razloga?

      Comment


      • #4
        Re: Tortelini

        Pa mislim da su tortellini tjestenina kao i svaka druga.

        A ne znam zašto bi se mučio i jeo tjesteninu samu za sebe ako si na bilo čemu osim na natjecateljskoj definiciji.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Tortelini

          Nisam na nikakvoj definiciji, na masi sam.
          Ne mislim 'same' pod tim da drugo ne jedem nego pod to da ne jedem u istom obroku.
          Meso jedem za ručak, tunjevinu i jaja jedem poslije treniga ali tjestenine mi fali u danu tako da sam mislio ubacit torteline u 5 obrok ili nekad poslije treninga. Nadam se da kužiš.

          Comment


          • #6
            Re: Tortelini

            Originally posted by bugi View Post
            Nisam na nikakvoj definiciji, na masi sam.
            Ne mislim 'same' pod tim da drugo ne jedem nego pod to da ne jedem u istom obroku.
            Meso jedem za ručak, tunjevinu i jaja jedem poslije treniga ali tjestenine mi fali u danu tako da sam mislio ubacit torteline u 5 obrok ili nekad poslije treninga. Nadam se da kužiš.
            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by Dehydronator
            sve do grama tjedno je natural
            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

            Comment


            • #7
              Re: Tortelini

              Znači, meni se čini da ne zadovoljavaš prvi uvjet bilderske prehrane, a to je da ti se svaki obrok mora sastojati od izvora proteina i izvora UH ili masti. Obrok koji se sastoji samo od tjestenine nije dobar. Ili možeš napraviti tjesteninu s mesom pa da imaš izvor proteina ili nakon tjestenine pojedeš 250 grama posnog. Ovako sama za sebe ti nema smisla. Isto kao i kad jedeš protein sam za sebe.

              Osim ak sam krivo skužio.

              Ali summa sumarum, tortellini su OK.
              Originally posted by magarac
              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
              dzaba mu sve

              Comment


              • #8
                Re: Tortelini

                Ok, tortelini + posni mogu iskombinirat ili tortelini + tunjevina. Hvala
                Hvala i tebi Archiv3r ma lijepoj slici, jednom ću je ja drugima stavljati.

                Comment


                • #9
                  Re: Tortelini

                  slika je zato jer si napisao da bi jeo tjesteninu za 5-ti obrok. 5-ti obrok je često zadnji ili predzadnji, a što se dan bliži kraju trebamo imati sve manji unos UH, ja imam princip da po mraku nejdem UH
                  Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tortelini

                    Ok, nego možete li pojasniti zašto ne navečer uh? Nisam na defki pa da se moram paziti, na masi bi trebao što više jesti.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tortelini

                      Teoretski, prije spavanja nema potrebe za UH pošto tijelo neće trošiti nikakvu energiju tokom noći i u slučaju da ti je želudac pun UH koji se ne mogu kvalitetno energetski iskoristiti, tokom noći će doći do previsokih razina glukoze u krvi što će rezultirati pretvaranjem tog šećera u masne naslage.
                      Također, koliko sam upućen, UH smanjuju lučenje hormona rasta koji bi najviše trebao raditi po noći. No opet, vjerojatno u mikronskoj mjeri utječu.

                      E sad, u praksi imaš hrpu bildera koji svejedno jedu UH i u zadnjem obroku. Ja sam čak i zadnju defku odradio da sam UH jeo u zadnjem obroku.

                      Nije problem ako pojedeš normalni ugljikohidratni obrok čak i prije spavanja. Ono što je najvažnije je da se ne naždereš hrpe UH ili baš nekog junka punog šećera u tom obroku prije spavanja.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tortelini

                        Ok hvala ti.

                        Comment

                        Working...
                        X