Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnik-novi način prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početnik-novi način prehrane

    Imao bih pitanje vezano za prehranu.Kao što sam već naglasio u prijašnjim postovima imma 21 god 183 i 83 kg..dakle dosta masnh naslaga oko trbuha.Zanima me vezano za prehranu,dakle cilj mi je smršavit plus oblikovati tijelo.Znan da treba jesti pet obroka na dan.
    Da li je ova kombinacija ok što ću vam sad predstavit i kako je poboljšati:
    ujutro pahuljice
    međuobrok banana
    ručak normalan
    oko 17 jabuka
    navečer ? to ne znam šta mi preporučate

    Druga stvar prilikom mršavljenja da li ja moram koristiti proteine za hranu,dakle recimo ručak piletina a onda navečer tuna da li se to isplati za mršavit ili tako radim na masi,što ne želim ,jer moje je cilj smršavit...

    uglavnom kako bi izgledala vaša prehrana za moj problem?

  • #2
    Re: Početnik-novi način prehrane

    Ovo je jako loše...daj čitaj jelovnike forumaša.

    http://www.building-body.com/forum/f...-Moja-prehrana
    Last edited by kelly; 09-02-12, 21:51.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Početnik-novi način prehrane

      17 jabuka?
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment


      • #4
        Re: Početnik-novi način prehrane

        izgladnjivanje te nece dovesti do nicega,mislim jelovnik ti se sastoji od banana ,jabuka,pahuljica to jedu vrticka djeca
        slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

        Comment


        • #5
          Re: Početnik-novi način prehrane

          Originally posted by ajacoub View Post
          17 jabuka?
          17 sati....

          Comment


          • #6
            Re: Početnik-novi način prehrane

            ma nije 17 jabuka nego u 17 sati..ali mene nešto drugo interesira,dakle cilj mi je mršavljenje,a ako ja unosim posni sir ili tunu poslije treninga ili navečer da li se ja time debljam i da li ću postići da smršavim ili time dobijama kg,eto to me zanima,to mi je kočnica,valjda znate odgovorit?

            Comment


            • #7
              Re: Početnik-novi način prehrane

              svaki dobar trening trazi dobru prehranu i kvalitetne proteine. u slucaju da radis na masi ide i do 2 gr po kg ,dakle ako imas 80 kg i zelis se udebljati uzimaces 160 gr proteina dnevno. u slucaju da nista ne radis tj samo sjedis kuci,znaci u slucaju da si neaktivna osoba opet ces uzimati 0.8 gr po kg .znaci da su proteini neophodni u ishrani i da ih ne mozes zanemariti.

              naravno ubacices vise voca i povrca u ishranu, a izbaciti secere i one namirnice koje imaju visok GI,osim nakon treninga i ujutro

              Comment

              Working...
              X