Announcement

Collapse
No announcement yet.

leđa mi malo kasne za ostalim dijelom tjela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • leđa mi malo kasne za ostalim dijelom tjela

    Imam problem, uglavnom leđa mi malo kasne za ostalim dijelom tjela, sad ne znam što da radim, da pojačam trening leđa? Koje bi mi vježbe najviše savjetovali za leđa?

    Trenutno radim: hiperstenzija pod kutom od 45(20 ponavljanja 4 serije)

    vučenje na lat spravi iza glave(12-10-8-6 )
    zgibovi(5-5-5 )
    veslanje u pretklonu(12-10-8 )
    WHEN YOUR GOING THROUGH HELL, KEEP GOING.

  • #2
    Re: Pomoć oko leđa

    kasne ti iz jednog vrlo jednostavnog razloga jer ti je trening teža katastrofa... dobro da si se javio vamo

    1. zgibovi 5 x do otkaza
    2. veslanje u pretklonu 5x10
    3. T bar rows 5x10
    4. Veslanje na spravi 4 x 8
    5. vučenje na lat spravi 4x10

    i radi polako, nemoj trzat. probaj zadržat malo u krajnjoj točki.

    Za donja leđa radije radi dead lift od one *****rije...
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #3
      Karlo120 - moji problemi

      Ovakoc, pitanjce jedno..
      Ektomorph sam i teško dobivam na težini kako se može zaključit, međutim kile idu gore pravilnom prehranom i to me ne muči, muči me zapešće i neki drugi zglobovi(npr. dolje iznad stopala ono kak se već zove). Nije meni problem što imam manje zapešće, znam da to ne mogu promjenit i pomirio sam se s tim. Problem je što kada su mi skroz sužene krvne žile(večinom kad sam u kratkim rukavima, a nije baš toplo) mi se vidi na par mjesta kost na zapešću. Ja bi ga htio malo udebljat, znači ne povečat, znam da se to ne može nego baš udebljat, "usalit".

      Imate li kakvih prijedloga? U suficitu sam 300-500kcal i unosim dovoljno UH, masti i P
      WHEN YOUR GOING THROUGH HELL, KEEP GOING.

      Comment


      • #4
        Re: Zapešće

        Originally posted by Karlo120 View Post
        Imate li kakvih prijedloga? U suficitu sam 300-500kcal i unosim dovoljno UH, masti i P
        samo nastavi tako
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Kako proširiti biceps - ruka mi je pretanka gledano od naprijed, a preširoka gledano sa strane

          Zanima me kako proširiti biceps, ruka mi lijepo izgleda kad je gledano sastrane, ali kada se gleda direktno od napred pretanka je, točnije, ruka mi je pretanka gledano odnaprijed, a preširoka gledano sastrane.
          Postoje li kakve određene vježbe da se proširi biceps?
          WHEN YOUR GOING THROUGH HELL, KEEP GOING.

          Comment


          • #6
            Re: Kako proširiti biceps

            Originally posted by Karlo120 View Post
            Zanima me kako proširiti biceps, ruka mi lijepo izgleda kad je gledano sastrane, ali kada se gleda direktno od napred pretanka je, točnije, ruka mi je pretanka gledano odnaprijed, a preširoka gledano sastrane.
            Postoje li kakve određene vježbe da se proširi biceps?

            treniraj, jedi, spavaj, radi osnovne vjezbe ( benc press, mrtvo dizanje, cucnjeve, zgibove, veslanje, push press, dips ) i doci ce rezultati na cijelom tjelu uostalom ako zelis prosirit ruku vise gledaj na triceps

            Comment


            • #7
              Re: Kako proširiti biceps

              jedan mi je stariji bodybuilder rekao da je pregib ravnom šipkom za oblik bicepsa, a pregib EZ šipkom za širinu bicepsa, ali ko što bi reko cigo, a sad što je tu istina...

              možda će iskusniji znati
              There is a price to pay for everything you gain.

              Comment


              • #8
                Re: Kako proširiti biceps

                Originally posted by pekizggs View Post
                jedan mi je stariji bodybuilder rekao da je pregib ravnom šipkom za oblik bicepsa, a pregib EZ šipkom za širinu bicepsa, ali ko što bi reko cigo, a sad što je tu istina...

                možda će iskusniji znati
                Sve ti je do genetike, nema vježbe za širinu bicepsa, sve su iste. Radi malo više triceps pa će i ruka bit šira.

                Comment


                • #9
                  Re: Kako proširiti biceps

                  Ja sam taj "problem" imao do jedno 15.-16. godine, ono iz profila bi izgledalo da donekle i ima ruke, ali kad pogledaš biceps iz vlastite perspektive, ono, ima ga možda 3.5cm širine, tanko tanko, ko tetiva.

                  Dok sam počeo trenirati, počelo se i popunjavati. Sada je ok
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako proširiti biceps

                    Originally posted by pekizggs View Post
                    jedan mi je stariji bodybuilder rekao da je pregib ravnom šipkom za oblik bicepsa, a pregib EZ šipkom za širinu bicepsa, ali ko što bi reko cigo, a sad što je tu istina...

                    možda će iskusniji znati
                    dosta raje ima masivnu ruku sa strane a iz foronta ništa. Razlog tome je previše razvijen brachialis koji "gura" biceps i sa strane ruka je "dobra" dok s prijeda nema one "ljepote" bicepsa. Biceps je tu za lijepu ruku, triceps je pravi masivnom.

                    btw ne zajebavejte se gađanjem bicepsa, duže kraće glave, brachialisa. Eat ( u suficitu naravno), train, sleep ,repeat je nešto najbolje rečeno. BB se svodi na to i vrijeme kao glavni faktor

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako proširiti biceps

                      slažem sa svim napisamim ali ti + još u to sve preporucam da probaš ovu vježbu biceps pregib obrnuti hvat imao sam slican takav problem kao ti i imam neki dojam da mi je ova vježba jako puno pomogla
                      http://youtu.be/SQOsKWSHTMo
                      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako proširiti biceps

                        Originally posted by diinnoo View Post
                        dosta raje ima masivnu ruku sa strane a iz foronta ništa. Razlog tome je previše razvijen brachialis koji "gura" biceps i sa strane ruka je "dobra" dok s prijeda nema one "ljepote" bicepsa. Biceps je tu za lijepu ruku, triceps je pravi masivnom.

                        btw ne zajebavejte se gađanjem bicepsa, duže kraće glave, brachialisa. Eat ( u suficitu naravno), train, sleep ,repeat je nešto najbolje rečeno. BB se svodi na to i vrijeme kao glavni faktor
                        Ne daje li brachialis baš tu ljepotu i punoću nadlaktice?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako proširiti biceps

                          Originally posted by pekizggs View Post
                          jedan mi je stariji bodybuilder rekao da je pregib ravnom šipkom za oblik bicepsa, a pregib EZ šipkom za širinu bicepsa, ali ko što bi reko cigo, a sad što je tu istina...

                          možda će iskusniji znati
                          Evo ti jedan citat jednog forumaša za biceps pregib obrnutim hvatom EZ šipkom.

                          ''Kod ove vjezbe kljuc je striktna forma...drzi laktove uz tijelo a sake u ravni sa podlakticama i nemoj ih savijati...Ova vjezba razvija ekstenzore podlaktica, ali i u velikoj mjeri pogadja brachialis, misic koji se nalazi izmedju bicepsa i tricepsa i daje iluziju punoce i sirine nadlaktice...omogucava da postignes veci vrh bicepsa kao i bolju separaciju ove dvije mis. grupe.Posto na tric odlazi nekih 60% posto mase nadlaktice, na biceps 30% a na brachialis oko 10%, najbolje bi bilo ovako mali misic ne preopterecavati sa velikim tezinama, nego ga iscrpljivati sa vecim brojem ponavljanja i kracim odmorima izmedju serija..Kao dopuna ovoj vjezbi se cesto koristi i hammer curl(cekic pregib),za donji pripoj bicepsa i ekstenzore, ali sa unutrasnje strane podlaktica.''

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako proširiti biceps

                            Originally posted by Mamlaz View Post
                            slažem sa svim napisamim ali ti + još u to sve preporucam da probaš ovu vježbu biceps pregib obrnuti hvat imao sam slican takav problem kao ti i imam neki dojam da mi je ova vježba jako puno pomogla
                            http://youtu.be/SQOsKWSHTMo
                            Da, to je majka za bajcepse.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako proširiti biceps

                              Originally posted by mile View Post
                              Evo ti jedan citat jednog forumaša za biceps pregib obrnutim hvatom EZ šipkom.

                              ''Kod ove vjezbe kljuc je striktna forma...drzi laktove uz tijelo a sake u ravni sa podlakticama i nemoj ih savijati...Ova vjezba razvija ekstenzore podlaktica, ali i u velikoj mjeri pogadja brachialis, misic koji se nalazi izmedju bicepsa i tricepsa i daje iluziju punoce i sirine nadlaktice...omogucava da postignes veci vrh bicepsa kao i bolju separaciju ove dvije mis. grupe.Posto na tric odlazi nekih 60% posto mase nadlaktice, na biceps 30% a na brachialis oko 10%, najbolje bi bilo ovako mali misic ne preopterecavati sa velikim tezinama, nego ga iscrpljivati sa vecim brojem ponavljanja i kracim odmorima izmedju serija..Kao dopuna ovoj vjezbi se cesto koristi i hammer curl(cekic pregib),za donji pripoj bicepsa i ekstenzore, ali sa unutrasnje strane podlaktica.''
                              Potpisujem ovo, obrnuti pregib (ja radim ez sipkom) je zakon, works for me
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment

                              Working...
                              X