Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mršav sam u licu pa me zanima dal se moram još udebljat da bi mi se to odrazilo na licu ili...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mršav sam u licu pa me zanima dal se moram još udebljat da bi mi se to odrazilo na licu ili...?

    Pozdrav, novi sam pa me zanima jedna stvar. Ne znam jel pišem na dobrom postu.. ak ne ispravite me.. uglavnom riječ je o tome da sam mršav u licu.. inače visok sam 176 i imam 77 kg.
    Sad me zanima dal se moram još udebljat da bi mi se to odrazilo na licu ili ima drugi način?
    Možda je smiješno al me zanima. Hvala lijepa..

  • #2
    Re: Prehrana - mršav sam u licu

    Pa da, u pravilu bi se trebao udebljati ako želiš dobiti deblju facu.

    S tim da osobno smatram da suho lice izgleda bolje. Ono što s vremenom popravlja vizualni dojam je vrat koji, sa dužim stažem u teretani, zadeblja i daje dojam "snažnije" glave. Ovo glupo zvuči kad kažem.

    Ali što se samog nabacivanja masti na facu tiče, to ti je nešto na što jako slabo možeš utjecati i morao bi se poprilično uprasiti da dobiješ "popunjeno" lice.

    Tak da, nemoj se time opterećivati.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana - mršav sam u licu

      Uzmi jedan tanji konopac i na svaki kraj zaveži omanji uteg.Zatim postavi konopac izmedu 3. i 4. zuba i podiži vilicom.Radi 2 serije po 12 ponavljanja.
      Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana - mršav sam u licu

        Originally posted by Baky View Post
        Uzmi jedan tanji konopac i na svaki kraj zaveži omanji uteg.Zatim postavi konopac izmedu 3. i 4. zuba i podiži vilicom.Radi 2 serije po 12 ponavljanja.


        Batice....
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana - mršav sam u licu

          Imam dosta istaknutije jagodične kosti od usta pa me to frustrira jer u tijelu nisam mršav dok je lice totalno suprotno.. jednom prilikom prijatelj je išao uzimati neke proteine i pitao ga je čovjek jel pio kreatin jer mu se vidi na licu kako su dosta popunjen.. ako me razumijete..
          Last edited by kelly; 24-09-13, 11:31.

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana - mršav sam u licu

            test+metan+kreatin lol

            + radi puno grimasa, pij puno vode i jedi puno soli i uh.
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana - mršav sam u licu

              Originally posted by k0mandir View Post
              Imam dosta istaknutije jagodične kosti od usta pa me to frustrira jer u tijelu nisam mršav dok je lice totalno suprotno.. jednom prilikom prijatelj je išao uzimati neke proteine i pitao ga je čovjek jel pio kreatin jer mu se vidi na licu kako su dosta popunjen.. ako me razumijete..
              Kreatin navlaci vodu u misice, a i u ostale stanice na tijelu pa je to pretpostavka pod kojom bi trebao navuci vodu i u lice. Ali u praksi ne bi navukao nista vidljivo.
              Originally posted by magarac
              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
              dzaba mu sve

              Comment


              • #8
                Re: Prehrana - mršav sam u licu

                zato sam mu rekao da radi grimase, da aktivira te misice na licu...

                mislim cijela tema je sprdancija..

                s kilama dolazi i deblje lice.. samo rokaj,.. uostalom kome treba deblje lice?
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: Prehrana - mršav sam u licu

                  možda on želi ovako nešto:


                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment

                  Working...
                  X