Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kada sam stao sa teretanom počela mi se stvarati kao rupa u sredini prsa. Zna li netko zašto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada sam stao sa teretanom počela mi se stvarati kao rupa u sredini prsa. Zna li netko zašto?

    krenuo sam u teretanu i isao u nju 4 mjeseca.. prsa su recimo bila najbolji dio moga tijela. kada sam stao 7 mjeseci nakon toga počela mi se stvarati kao rupa u sredini prsa. zna li netko zašto i kako? i dali je to moguće s 16 godina jer sam citao da to moze biti samo urođeno?

  • #2
    Re: udubljena prsa

    Neznam što je kod tebe, samo ti savjetujem da ne slušaš svakoga što se tiče dijagnoze (na svojoj koži sam se uvjerio).

    Najbolje moguće rješenje za tebe je dolazak fizijatru.

    Comment


    • #3
      Re: udubljena prsa

      Stvar je u tome da ti uglavnom nitko neće moći ovdje pomoći bez slike... tako da...

      Comment


      • #4
        Re: udubljena prsa

        mislim da slika nije ni potrebna jer to je jos normalno, u biti niti se ne primjeti kada netko gleda, ali ja koji pratim svoje tijelo i gledam svaki dan primjetio sam da kad da mi nestaje mišića.. ja sam razmišljao da bi mozda mogao biti gubitak mišića zbog stanke ali mi se ne čini kao da je to jer je do kraja ljeta sve bilo u redu pa ne vjerujem da u 2 mjeseca naglo opada mišićna masa.

        Comment


        • #5
          Re: udubljena prsa

          Originally posted by domagoj1808 View Post
          mislim da slika nije ni potrebna jer to je jos normalno, u biti niti se ne primjeti kada netko gleda, ali ja koji pratim svoje tijelo i gledam svaki dan primjetio sam da kad da mi nestaje mišića.. ja sam razmišljao da bi mozda mogao biti gubitak mišića zbog stanke ali mi se ne čini kao da je to jer je do kraja ljeta sve bilo u redu pa ne vjerujem da u 2 mjeseca naglo opada mišićna masa.
          kao da nije to*

          Comment


          • #6
            Re: udubljena prsa

            DSC05263.JPG

            evo ovu sliku sam ozeo od kelly-a iz njegove teme gdje stavlja slike.. evo tako nešto kao sto je njegov razmak između prsa imam i ja..taj mi je središnji dio do prije 2 mjeseca bio skoro pa popunjem a onda ne naglo počeo gubit, nije baš toliki kao kod kelly ali je vidljiv.. samo me zanima razlog tog nazovimo tako ''nestajanja''
            Last edited by kelly; 08-11-13, 01:10.

            Comment


            • #7
              Re: udubljena prsa

              Ne možeš stavljati tuđe slike, i očekivati savjet upućen tebi...

              Comment


              • #8
                Re: udubljena prsa

                Originally posted by domagoj1808 View Post
                evo ovu sliku sam ozeo od kelly-a iz njegove teme gdje stavlja slike.. evo tako nešto kao sto je njegov razmak između prsa imam i ja..taj mi je središnji dio do prije 2 mjeseca bio skoro pa popunjem a onda ne naglo počeo gubit, nije baš toliki kao kod kelly ali je vidljiv.. samo me zanima razlog tog nazovimo tako ''nestajanja''


                E pa Kelly, ako nisi znao, imaš problem sa prsima...
                Last edited by kelly; 08-11-13, 01:10.
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #9
                  Re: udubljena prsa

                  To je genetika, nemaju svi spojena prsa. Donekle se može popraviti tako da nabaciš što više mesa na prsa.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: udubljena prsa

                    u redu,hvala.. ali imao sam donekle spojeva pa sam kao izgubio mišića.. jeli to moguće u periodu od 2 mjeseca?

                    Comment


                    • #11
                      Re: udubljena prsa

                      Originally posted by domagoj1808 View Post
                      u redu,hvala.. ali imao sam donekle spojeva pa sam kao izgubio mišića.. jeli to moguće u periodu od 2 mjeseca?
                      pa moguce je naravno da si izgubio,ako si prestao sa treningom, i pozabavio se malo alkoholom i nezdravim losim navikama,
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment

                      Working...
                      X