Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vrat predebel u odnosu na tijelo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

    75629_1385719515025193_576291880_n.jpg

    DL mi je najdraza vjezba,rijesila me mnogih problema....
    tako da ko voli nek ga slobodno izbjegava

    Comment


    • #32
      Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

      jel te riješila prevelikog trapeza?
      Znoj štedi krv

      Comment


      • #33
        Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

        hoces rec da on ima pre velik trapez? je ogorman je stas govorit....
        moja nekidaasnja slika,nemam je sad jbg je izgledala ista ko i njegova,sad izgledaa ovako...prema tome

        Comment


        • #34
          Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

          a jel pričamo o tebi ili o njemu?

          savjetuješ mu isto šta i sebi osim šta si previdio sitnu činjenicu da si od njega viši "samo" 17 cm i da ti je kostur u ramenima širi a jedno 10 cm.

          trapez mu nije ogroman nego je neproporcionalan u odnosu na ostale mišiće leđa i ramena. pročitaj si link koji sam stavio stranicu prije.
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #35
            Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

            pa na slici mu nijedan misic nije prevelik tako ni trapez,uopce mi neiskace neki veliki trapez,fali mu svega....
            pogledaj gdje mu je glava a gdje ramena,po meni su pre nisko....trapez mu uopce nije velik i neznam zasto bi ga smanjiva....
            to sta sam visi od njega ne znaci da nisam imao isti problem,kao sta sam tri puta vec napisa da mi je SLIKA sa leđa izgledala ista ko njegova...a sad vise nije...pa mozemo pametovat do prikosutra i ja i ti heh
            kostur u ramenima siri?prije mog pocetka bavljenja ovim sportom bija sam širi u kukovima nego u ramenima....duge ruke,uska ramena,nisam imao gdje kupovat robu a da neizgledam ko vjesalica....tako da za sirinu sam zasluzan ja....
            i nevidim idalje zasto bi on trebao izbjegavati DL,i idalje nevidim neke prevelike misice trapeza,vidim samo da iz vrata prema dolje ide strmo heh
            Last edited by antonio89; 22-02-14, 19:29.

            Comment


            • #36
              Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

              A možeš li dat koju sliku čovjeka sa spuštenim ramenima da usporedim ?

              Comment


              • #37
                Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

                Ja mislim da vi nepotrebno komplicirate stvari...

                Comment


                • #38
                  Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

                  Originally posted by integrale View Post
                  A možeš li dat koju sliku čovjeka sa spuštenim ramenima da usporedim ?
                  naravno da mogu,mozes i sam potrazit u googlu,evo dat cu ti sliku sta je postavija momak koji se na drugom forumu pozalija na spustena ramena....kad malo proguglam tek onda svatim koliko puno ljudi ima taj problem....
                  evo ti slika pa usporedi sa svojom(identican problem po meni)image000fs7.jpg

                  Comment


                  • #39
                    Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

                    Hvala
                    Da,gotovo ista situacija,znači rješenje je forsanje stražnjeg ramena?

                    Comment


                    • #40
                      Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

                      ne samo straznje rame,razlicite varijacije veslanja,vjezbe za zadnje rame....koliko DL pomaze pojma neman,mozda i ne pomaze,ali to nije razlog da ga ne radis...
                      uglavnom ti imas posla,imas se sta ti tu jos razvijat,potraazi jos malo savjeta nije to toliko rijedak problem

                      Comment


                      • #41
                        Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

                        Da...
                        Što se tiče DL-a njega sam radio do prije 2-3 mjeseca redovito ,ali ga više ne radim uopće,a veslanja radim redovito od kad sam počeo trenirati

                        Comment


                        • #42
                          Re: Vrat predebel u odnosu na tijelo

                          da se to poravit,jos si u razvoju,nemas ti neke mase ni nekih velikih misica,to se sad razvija,na tebi je kako ceh ih razvit,vjezbaj,trazi proucavaj,ili plati nekoga ako si ljen da umjesto tebe izdiktira ti sta da radis heh

                          Comment

                          Working...
                          X