Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nadutost stomaka i trbusnjaci !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadutost stomaka i trbusnjaci !

    Vozdraaaaaaaaaaa !
    Da vas pitam.Da li moze nadutost stomaka uticati na izrazenost trbusnjaka ,ako nemas sala ? Naime imam problema s zeludcem i stomak mi je napuhan,al nemam sala,i zbog toga mi se ne vide donji trbusnjaci. Da li to znaci da trebm ih raditi vise ili da ih ne mogu imati zbog nadutosti stomaka ? pozz

  • #2
    Re: Nadutost stomaka i trbusnjaci !

    Sad prijatelju, ima tu vise stavri, kakva ti je prehrana ?
    Jel ides cesto na Wc ili onako 1 u 2 dana ?
    Ako ides jednom u dva dana velika je mogucnost da ti je zbog toga, jer tijelo visak nepotrebne hrane zeli iz sebe izbaciti, a ne moze jer ne ides na wc, zbog toga ti to moze bit...

    Comment


    • #3
      Re: Nadutost stomaka i trbusnjaci !

      Nadutost uglavnom nastaje zbog laktoze i glutena, probaj to izbaciti pa ćeš vidjeti.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Nadutost stomaka i trbusnjaci !

        Meni je laktoza iz mlijeka (1litra dnevno) uzrokovala nadutost prosle godine i cim sam mlijeko zamijenio s vodom kroz nekoliko dana nadutost je "otisla".

        Ukoliko nije do laktoze pokusaj tjesteninu i ostale proizvode od psenice izbaciti na neko vrijeme.
        Postoje zitarice koje ne sadrze gluten kao sto su smeda riza, heljda itd. Meni npr. odlicno odgovara bijela riza.
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment

        Working...
        X