Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što kad tijelo nije simetrično?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što kad tijelo nije simetrično?

    kao što naslov govori... što kad tijelo nije simetrično?
    u mojem slučaju lijevo rame neizgleda tako jako razvijeno kao desno.. tj. cijela ruka je kao grancica a desna je bomba.. i lijevo je malo prema unutra.. i to se lako primjeti.. i sad me zanima sta da sad prestanem vjezbati desnu i samo lijevu bildat ? to mi bas i nema smisla.. btw.. nemam fotic tako da nemogu se poslikat.. hvala puno

  • #2
    Re: Što kad tijelo nije simetrično?

    onda ga treba napravit simetricnim,to je i bit bb-a da body bude sto skladnije,simetricno,jebozovno...ukratko baci se na klesanje
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: Što kad tijelo nije simetrično?

      i sad me zanima sta da sad prestanem vjezbati desnu i samo lijevu bildat ?
      Nikako

      Vježbaj sa istim težinama! Isti problem sam imao i ja i još ga imam! Desna ruka je razvijenija od lijeve... To je sasvim normalno! Zato samo treniraj sa istim kilažama i nakon nekog vremena će se stanje popravit!

      Comment


      • #4
        Re: Što kad tijelo nije simetrično?

        malo manje drkice....šalim se :P

        kao što su ti rekli, vježbaj s istim bučicama za obje ruke i prvo vježbaj slabiju...čisto zbog psihičkih razloga il normalno sa štangom...

        hm...kak ti se to uspjelo desit...
        nema zabave bez alkohola

        Comment


        • #5
          Re: Što kad tijelo nije simetrično?

          Uvijek postoji malo asimetrije,ali ako je to kako ti kazes dosta vidljivo..hmm
          Pocmi vjezbat s bučicama,izbaci šipku i za slabiju stranu ubaci koju seriju vise,i na jednorucnim vjezbama slabije strane radi na pocetku treninga.
          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • #6
            Re: Što kad tijelo nije simetrično?

            Originally posted by donald
            malo manje drkice....šalim se :P

            kao što su ti rekli, vježbaj s istim bučicama za obje ruke i prvo vježbaj slabiju...čisto zbog psihičkih razloga il normalno sa štangom...

            hm...kak ti se to uspjelo desit...
            Šta ti to znači???
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #7
              Re: Što kad tijelo nije simetrično?

              Sve vježbe koje budeš radio radi sa bučicama, jer ovako ti desna koja je jača (u slučaju da se lijeva umori) šlepa lijevu ruku i opet dođeš na isto! Dakle forsiraj rad sa bučicama, a kad ti lijeva otkaže, nemoj nastavljati desnom!
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #8
                Re: Što kad tijelo nije simetrično?

                to mi znači da ne mora sve vježbe radit s bučicama
                nema zabave bez alkohola

                Comment


                • #9
                  Re: Što kad tijelo nije simetrično?

                  Originally posted by donald
                  to mi znači da ne mora sve vježbe radit s bučicama
                  Ako je u pitanju mišična skupina koja je nesimetrična onda je poželjno raditi bučicama, tj pojedinačno!
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Što kad tijelo nije simetrično?

                    e buraz imam isti problem ko da mi je lijevo rame vislje ja dok radim ramena napravim jednu seriju(svake vjezbe) vise sa lijevim(slabijim) ramenom.... jos nisam skuzil pomak ali nadam se da bude

                    Comment


                    • #11
                      Re: Što kad tijelo nije simetrično?

                      Da bi se popravila treba raditi najviše jednoručne/nožne vježbe,od potisaka,veslanja,pregiba,ekstenzija,fleksija,..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Što kad tijelo nije simetrično?

                        Ma ne vjerujem da se tu radi o VELIKOJ razlici između lijeve i desne strane tijela.
                        Samo ti vježbaj i sve će biti OK.
                        Strpljenja. S vremenom od trave nastane mlijeko.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Što kad tijelo nije simetrično?

                          ja imam nesimetricne trapeze...lijevi mi je dobar..a desni ko da nemam....i to me baca u depru kad god se pogledam u ogledalo...jel ima neka vjezba posebno za lijevi/desni trapez??

                          Comment


                          • #14
                            Re: Što kad tijelo nije simetrično?

                            Originally posted by totalnipocetnik
                            ja imam nesimetricne trapeze...lijevi mi je dobar..a desni ko da nemam....i to me baca u depru kad god se pogledam u ogledalo...jel ima neka vjezba posebno za lijevi/desni trapez??
                            Jednoručno slijeganje ramenima,radi samo jednu stranu ili jednu stranu više..
                            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                            Comment


                            • #15
                              Re: Što kad tijelo nije simetrično?

                              Originally posted by totalnipocetnik
                              ja imam nesimetricne trapeze...lijevi mi je dobar..a desni ko da nemam....i to me baca u depru kad god se pogledam u ogledalo...jel ima neka vjezba posebno za lijevi/desni trapez??
                              Nitko od nas nije potpuno simetričan.
                              Gdje god možeš koristi bučice, naročito ako si početnik.

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X