Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mass gainer + myo max

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mass gainer + myo max

    Pozdrav!
    Novi sam tu pa trebam par savjeta.
    Visok sam 190 cm i imam 77kg. Naručio sam od American muscle mass gainer i myo max.
    Sad bi ja trebao Vašu preporuku što piti od tih dvaju proizvoda prije treninga i koliko mjerica... ili nekako kombinirati.
    Možete i sami vidjeti da mi je cilj odignuti masu,imao sam whey prije ovog pa sam potrosio pa sam se odlučio na ovu "dvojicu"... Hvala unaprijed
    Last edited by kelly; 06-03-12, 23:15.
    "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
    smrt"

  • #2
    Re: Mass gainer + myo max

    ajde oce tko...
    "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
    smrt"

    Comment


    • #3
      Re: Mass gainer + myo max

      Piše ti kolko i kada trebaš piti na kantici.


      Za mene su oba proizvoda novci bačeni u vatru

      Comment


      • #4
        Re: Mass gainer + myo max

        hahahahhahahhahhah

        Comment


        • #5
          Re: Mass gainer + myo max

          Originally posted by bilder18 View Post
          Piše ti kolko i kada trebaš piti na kantici.


          Za mene su oba proizvoda novci bačeni u vatru
          Zašto bi to po tebi bio bačen novac?? obrazloži malo
          "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
          smrt"

          Comment


          • #6
            Re: Mass gainer + myo max

            Milion puta pisano na forumu

            Gejner= sami šećer

            Imaš tu poveliku diskusiju o tome pa čitaj.Da ne ponavljam sve ko papiga.

            Za mene whey+dex= 10 puta bolji i jeftiniji gejner

            Comment


            • #7
              Re: Mass gainer + myo max

              250 kn--->4,5kg....pa i nije baš skupo

              Comment


              • #8
                Re: Mass gainer + myo max

                A jesi vidio koliko se pije po porciji ?

                Kako smo svi nešto pametni u zadnje vrijeme...

                Comment


                • #9
                  Re: Mass gainer + myo max

                  Originally posted by DuMe View Post
                  Pozdrav!
                  Novi sam tu pa trebam par savjeta.
                  Visok sam 190 cm i imam 77kg. Naručio sam od American muscle mass gainer i myo max.
                  Sad bi ja trebao Vašu preporuku što piti od tih dvaju proizvoda prije treninga i koliko mjerica... ili nekako kombinirati.
                  Možete i sami vidjeti da mi je cilj odignuti masu,imao sam whey prije ovog pa sam potrosio pa sam se odlučio na ovu "dvojicu"... Hvala unaprijed
                  Prije treninga neide GAINER.....Prosti secer se u ovom sportu prije treninga ne unosi.Prije treninga na sat do dva ti treba cvrsti obrok tipa 200gr mesa i 100 gr rize ....i 15 -30 minuta prije treninga ti treba neki "preworkout meal" tipa 10 gr bcaa 10 gr glutamina i 5 gr creatina....Masu neces podici gainerima..tjelesnu tezinu mozda da ali misicnu masu u takvoj mjeri kakvu ti ocekujes neces...Masu ces da nabacis sa dovoljnim brojem obroka rasporedjenim tokom citavog dana....
                  MAss geiner uzimaj posle treninga odmah u svlacionici ga popij...neznam kolika je doza ali jedna doza biti ce dovoljna ja mislim...I kad ispijes taj massgeiner onda uzmi Myio max i pij ALI posle treninga......Prije treninga samo dobro jedi.....I citaj malo forum ima tekstova o tome sto pitas koliko hoces....

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mass gainer + myo max

                    Ti za te pare radije kupi vece kolicine mesa, rize, tjestenine, graha i posnog sira ili odi opciju dex + whey no s obzirom na omjer kilaze/visine radije se posveti puno vise prehrani.

                    Neces dobiti mase ali ces dobiti tjelesnu tezinu. Hahahha. Sry na spamu morao sam

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mass gainer + myo max

                      nece uzet gainer..nema ga u prodaji.....samo Myo Max

                      Comment


                      • #12
                        Re: Mass gainer + myo max

                        Originally posted by bullx View Post
                        Neces dobiti mase ali ces dobiti tjelesnu tezinu. Hahahha. Sry na spamu morao sam
                        ovo dovoljno govori koliko malo znas kad ti je smjesno....pa ev da te naucim..tjelesna tezina i misicna masa NIJE isto i NIKAD NECE ni biti....CItaj malo..edukuj se...ne spamuj forum bez razloga...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Mass gainer + myo max

                          Originally posted by damko View Post
                          ovo dovoljno govori koliko malo znas kad ti je smjesno....pa ev da te naucim..tjelesna tezina i misicna masa NIJE isto i NIKAD NECE ni biti....CItaj malo..edukuj se...ne spamuj forum bez razloga...
                          +1 ..........deset znakova
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • #14
                            Re: Mass gainer + myo max

                            tako je..od tjelesne težine dobivaš na masi a na masi dobivaš kad jedeš.sve u svemu gaineri su loši jer od njih dobivaš na težini a gubiš na masi.zaključak je da masa i težina nisu proporcionalne gravitaciji..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Mass gainer + myo max

                              Originally posted by damko View Post
                              ovo dovoljno govori koliko malo znas kad ti je smjesno....pa ev da te naucim..tjelesna tezina i misicna masa NIJE isto i NIKAD NECE ni biti....CItaj malo..edukuj se...ne spamuj forum bez razloga...
                              A ti si vidim spomenuo da je to misicna masa. Samo si napisao masa, prema tome. Btw@ ne brini ti za moje znanje.
                              Itekako znam razliku vise nego sto ti mislis, a ti se manji pravi pametan, jednostavno mi idu na zivce ljudi kao ti sto svasta pokupe sa foruma pa misle da su najpametniji sto mogu biti, spusti se malo. Napisao si samo masa, a ne misicna masa a ako vec zelis pametovati masa ti je širi pojam nego sto ti mozes sebi dokuciti. Lp

                              Comment

                              Working...
                              X