Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kombinacija suplemenata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kombinacija suplemenata

    Pozdrav
    Evo post u dijelu početnici iako se takvim ne smatram i kombinacija koju namjeravam nabavit sigurno nije početnička.
    Kod predstavljanja sam napisao da mi je cilj definicija tako da sam kod planiranja kupovine suplemenata izbacio opcije kao što su kreatin i gaineri jer iako bih vjerovatno dobio na masi i tonusu mišića ne želim gubit strukturu, predpostavljajući da će vezivanje vode kod ubotrebe kreatina upravo to učinit.
    Čitajući dosta po site-u i forumu došao sam do ideje da mi je za nešto što ja želim najbolje uzet kombinaciju glutamin prije treniga, tekuće amino poslije i whey protein 2 puta dnevno.
    ovo sve pišem da bih od iskusnijih od mene dobio savjete jeli možda postoji koja bolja kombinacija suplemenata, koji su mi najbolji proizvodi za uzet od ovoga šta sam nabrojao omjer djelovanje/cijena, i najvažnije na moju težinu od 75 kg i treniranje 3 puta tjedno teretana i 3 puta cardio Marjan koje količine ovih proizvoda da uzimam i kako?
    Eto vjerovatno ću se sjetit još stvari za pitat ali to mogu i naknadno, hvala

  • #2
    Re: Kombinacija suplemenata

    Da sam na tvom mjestu ne bih puno komplicirao uzeo bih samo whey i dekstrozu ,1. whey ujutro sa zobenima 2. whey i dekstroza poslije treninga . S obzirom da si pocetnik bolje vidi sto mozes "sam" iskoristiti uz ove najobicnije suplemente a kasnije ako bude trebalo dodaj aminokiseline .

    Comment


    • #3
      Re: Kombinacija suplemenata

      cilj je defka.. a imaš 75 kg.. koliko si visok? što se tiče suplemenata sve je ok.. samo bolje poradi na kombinaciji hrane nego suplemenata.. neče ti nijedan suplement pomoči na defki ako loše jedeš..
      Originally posted by darios
      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

      Comment


      • #4
        Re: Kombinacija suplemenata

        Originally posted by Trace_4 View Post
        cilj je defka.. a imaš 75 kg.. koliko si visok? što se tiče suplemenata sve je ok.. samo bolje poradi na kombinaciji hrane nego suplemenata.. neče ti nijedan suplement pomoči na defki ako loše jedeš..
        Slažem se. Previše važnosti daješ suplementima, suplementi su hrana a ne neki magični napitci.
        Za defku je bitno da si u deficitu...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Kombinacija suplemenata

          Ispravak suplementi su dodatci prehrani :P

          Comment


          • #6
            Re: Kombinacija suplemenata

            Visina 175cm, težina je oko 75 male amplitude, do ove težine sam došao nakon 3 godine treniranja ( bez suplemenata ).
            Sad cu pokušat razjasnit šta želim od suplemenata, za vrijeme intezivnijeg cardio treniga ( HIIT ) održat kilažu ili ako je moguće dobit kvalitetno 1-2 kg. Definicija je širok pojam ( bar za mene ) i teško mi je objasnit što želim, nije da bih želio doći do neke Bruce Lee verzije to me ne zanima nego malo više "mesa".
            Znan da nemogu bez velikih odricanja i iznimno kontrolirane prehrane doć do znatnog napretka tako da uz suplemente želim ić bar jednu stepenicu više jer san došao do toga da uz trenutan trening sporije napredujem.
            Ova kombinacija šta sam spomenia je i dosta skupa računa san oko 1200-1300 kn zato san i postavia pitanje jeli postoje kakve druge opcije prije nego sta idem kupit. Amino kiseline svi hvale ( jedinu manu navode cijenu ), whey protein je nekakva osnova u treningu, a tu san informirajući se ubacia i glutamin, jeli možda nešto od toga višak?

            Comment


            • #7
              Re: Kombinacija suplemenata

              Glutamin je visak
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment

              Working...
              X