Announcement

Collapse
No announcement yet.

No Xplode

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: No Xplode

    Oce li mi rec neko valja li NO Explode da se pije povremena tj ne svaki trening? Naprimer 2 puta nedeljno? Pitam zato jer ne znam ima li neka preporucena doza koliko vremenski da se pije kao kod kreatina.

    Comment


    • #17
      Re: No Xplode

      pa pise ti valjda na kutiji sto i kako

      Comment


      • #18
        Re: No Xplode

        Originally posted by system View Post
        Oce li mi rec neko valja li NO Explode da se pije povremena tj ne svaki trening? Naprimer 2 puta nedeljno? Pitam zato jer ne znam ima li neka preporucena doza koliko vremenski da se pije kao kod kreatina.
        Ja koliko sam informisan, mozes slobodno piti svaki trening. Mozes piti i svaki dan, ali se onda organizam prebrzo navikne te nema ucinka (tada treba uzeti pauzu od 4 sedmice). Ja ga pijem 2 tjedna, tako da imam jos 10 tjedana do pauze. Takodjer nisam fakticki nista skontao iz diskusije koju su ova dvojica iznad nas vodila

        Comment


        • #19
          Re: No Xplode

          Ma znam ja da se pije prije svakog treninga ali sam mislio da smanjim malo jer mi strije iskacu a i da mi vise traje

          Comment


          • #20
            Re: No Xplode

            Uzimaj pravilno, nemoj smanjivati. Nako i nako ces morati na pauzu kad tad

            Comment


            • #21
              Re: No Xplode

              Originally posted by system View Post
              Ma znam ja da se pije prije svakog treninga ali sam mislio da smanjim malo jer mi strije iskacu a i da mi vise traje
              je i meni od toga izletile strije preko cijelih leda, strah me da se ne prebildan, pa je zavrsilo u kanti za smece!!! prebrzo rastu misici

              Comment


              • #22
                Re: No Xplode

                u pravu si i mene je mnogo strah da se ne nabildam. bataljujem teretanu!

                Comment


                • #23
                  Re: No Xplode

                  uzas od komentara kao djeca u vrticu ... no-explode se pije u dane treniranja prvih tjedan dana po jednu mjericu a onda dalje po 2 a 2 se neprelazi ! imate nekoliko rasprava po forumu o toj temi pa procitajte malo .

                  Comment

                  Working...
                  X