Announcement

Collapse
No announcement yet.

No Xplode

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • No Xplode

    pozdrav ljudi
    imam jedno jednostavno pitanje
    N.O.-Xplode ili Xpand?
    i koji je po vama dobar NO-reaktor izuzev ova dva?

  • #2
    Re: Hitno!

    http://www.building-body.com/forum/t...266#post892266
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      No Xplode

      Dakle, imam par pitanja u vezi NO Xploda.

      Na pakovanju pise da treba uzimati na prazan stomak (i.e at least 2 hours after a meal or 1 hour after drinking a protein shake).
      Kako sada da to kombiniram sa jelom ?
      Popijem NO pa jedem i popijem whey i direkt teretana(45min nakon sto sam popio NO Xplode) ?
      Treba izbaciti whey prije treninga dok pijem NO ?
      Takodjer u dane odmora, da pijem ujutro jednu mjericu ?
      Citao sam kako bi trebalo 1 mjericu uzimati prvi tjedan, dvije mjerice drugi tjedan i tri mjerice treci tjedan ?

      Comment


      • #4
        Re: No Xplode

        neces na trening punog stumka, pojedes i popijes shake, a 20 min prije treninga popijes no explode, taman mu toliko triba da proradi, znaci trenira se dva sata nakon jela

        Comment


        • #5
          Re: No Xplode

          Ja sam jedno 7-8 puta pio explode ali su pocele strije da me spopadaju Pogotovo kad radim razvlacenje bucicama na klupu. Gotovo posle svakog streninga iskoce. Od tad ga vise ne pijem.

          Comment


          • #6
            Re: No Xplode

            Meni drasticno pomogne. Mnogo bolje se osjecam i vidim bolji napredak u samo 2 sedmice. Samo me jos muci ovo konzumiranje 1 pa 2 pa 3 mjerice, neznam kako i kada treba 2 pa 3 :/

            Comment


            • #7
              Re: No Xplode

              Uzimaj jednu mjericu pola sata 30-45 minuta prije treninga tako pise prema upustvu. 2 sata ne smijes prije uzimanja xplodea nista da jedes. Ne znam odakle ti to prva sedmica 1 mjerica itd... Ne bih se usudio po 3 da uzimam vec trecu sedmicu tako jak preparat.
              Meni ja mnogo pomogao isto u 2-3 nedelje napredak je bio kao nikad! Zao mi je da ne popijem ovo sto je otalo moram i to popiti pa cu se mazat kremema prije i posle treninga da me strije ne nagde

              Comment


              • #8
                Re: No Xplode

                neznam, meni opet ne smetaju toliko strije :S
                Ma neam ja problema stim, tj. nemam straha uzimat po 3 mjerice, zaboli me, ali barem cu tamo negdje zadnju, predzadnju sedmicu pocet uzimat 3.

                Comment


                • #9
                  Re: No Xplode

                  Puno ti je 3 drug.. 2 max
                  20 min prije treninga, i ne bih ti preporucio da ga pijes kad ne treniras, sadrzi kreatin..

                  Comment


                  • #10
                    Re: No Xplode

                    Uzimam sada ovaj prvi mjesec po 1, pa sljedeci 2. U dane treninga roknem jednu mjericu

                    Comment


                    • #11
                      Re: No Xplode

                      Originally posted by Iron M. View Post
                      Puno ti je 3 drug.. 2 max
                      20 min prije treninga, i ne bih ti preporucio da ga pijes kad ne treniras, sadrzi kreatin..
                      znaci u dane netreninga se nepije kreatin...http://www.building-body.com/forum/t...hlight=kreatin

                      educiraj se

                      to sranje se nepije u dane netreninga eventualno radi kicka koj iti nije potreban. jer ako budes cesto roko tako navikne se organizam pa nemas efekta poslje.
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • #12
                        Re: No Xplode

                        Originally posted by remode View Post
                        znaci u dane netreninga se nepije kreatin...http://www.building-body.com/forum/t...hlight=kreatin

                        educiraj se

                        to sranje se nepije u dane netreninga eventualno radi kicka koj iti nije potreban. jer ako budes cesto roko tako navikne se organizam pa nemas efekta poslje.
                        Indijanac ako ti iq nije dovoljno velik da skapiras post onda nemoj odgovarat..
                        no explode sadrzi i podpomaze lučenje ljudskog kreatina,a on ako se ne trosi lose utice na rad bubrega kapiraš ?

                        Comment


                        • #13
                          Re: No Xplode

                          Jesi nadobudan...to sto si naveo nedrzi vodu...
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • #14
                            Re: No Xplode

                            Šta sve neću vidjeti i pročitati ovdje,zašto početnici i neiskusni nerazumiju da neznaju!

                            Comment


                            • #15
                              Re: No Xplode

                              Originally posted by T.A.T.A. View Post
                              Šta sve neću vidjeti i pročitati ovdje,zašto početnici i neiskusni nerazumiju da neznaju!
                              +1 ima bas svega

                              Comment

                              Working...
                              X