Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sumnja u Whey - Razlika je sto je taj whey drukcije teksture nego onaj od banane...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sumnja u Whey - Razlika je sto je taj whey drukcije teksture nego onaj od banane...

    Evo ovako,prije jedno 2 tjedna sam uzeo drugu kutiju od MVP-wheya(okus cokolade).Razlika je sto je taj whey nekako drukcije tekstura nego onaj od banane.Kao pijesak je,a od banane mi je bio poput brasna.I danas mi lega pokaze svoj isto od mvp(cokolada) a teksutra nije ni slicna mom od cokolade,to mi izaziva neku sumnju,trebali bi valjda biti isti ?!

  • #2
    Re: Sumnja u Whey

    Pogledaj rok trajanja.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #3
      Re: Sumnja u Whey

      Di si kupio ? Rok trajanja?

      Comment


      • #4
        Re: Sumnja u Whey

        traje do 2013.,kupio mi ga je marijan horvat iz fitnesa,on mi stalno kupuje jer da jeftinije

        Comment


        • #5
          Re: Sumnja u Whey

          http://www.teretanavijesti.com/prote...-receno-idiote

          Comment


          • #6
            Re: Sumnja u Whey

            ja ne znam lega jel ti znas ko je marijan horvat,i uzima u polleu?

            Comment


            • #7
              Re: Sumnja u Whey

              Originally posted by simbaaa View Post
              traje do 2013.,kupio mi ga je marijan horvat iz fitnesa,on mi stalno kupuje jer da jeftinije
              You Got Punked
              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

              Comment


              • #8
                Re: Sumnja u Whey

                najbolji proteini su oni koji imaju pahuljastu teksturu.
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: Sumnja u Whey

                  od banane su imali bas takvu,a ovi djeluju poput pijeska,a da sam nasamaren vjerovatno bi onda nasamario i jos 20 likova u xxl,a neki uzimaju i po 5 kila

                  Comment


                  • #10
                    Re: Sumnja u Whey

                    Nije ti Marijan sigurno uvalio ništa, niti je Dinko (vlasnik Pollea) takav tip da bi radio takva sranja. Marijan kupuje u Polleu u Županijskoj i samo prosljeđuje. Polleo daje svima popust na veliko, nije to nikakva Marijanova povlastica.
                    Protein je takav kakav je, i ja ga pijem. http://www.building-body.com/shop/pr...whey_-_2270_g/
                    Last edited by kelly; 20-04-12, 16:46.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Sumnja u Whey

                      Originally posted by kelly View Post
                      Nije ti Marijan sigurno uvalio ništa, niti je Dinko (vlasnik Pollea) takav tip da bi radio takva sranja. Marijan kupuje u Polleu u Županijskoj i samo prosljeđuje. Polleo daje svima popust na veliko, nije to nikakva Marijanova povlastica.
                      Protein je takav kakav je, i ja ga pijem. http://www.building-body.com/shop/pr...whey_-_2270_g/
                      ja sam samo htio cuti komentare,znam da nije Marijan takav,vec mi je uzimao jedan,samo mi je cudno sto je drukcije tekstura pa sam pitao

                      Comment


                      • #12
                        Re: Sumnja u Whey

                        inače i budu drugačije teksture kad se radi o okusima..al ovisi o brendu.. npr ON i Dymatize vanilija je kruta i pahuljasta.. dok čokolada je ko pijesak što ti kažeš, a deklarirani su kao izolati u određenim postotcima.. dok npr Olimp bilo koji okus da uzmeš svaki je iste teksture, neznam zašto je to tako.. valda ima neka caka sa tim okusima.. ja sam prvo isto mislio da mi je neko podvalio kad sam otvorio ON whey od čokolade nakon par kanti vanilije..stavio sam bio slike i na forum pa potraži.. i onda je frend kupio u polleu i vidio sam da je isti kao moj, tak da mislim da te nebi trebalo zabrinjavat..
                        Originally posted by darios
                        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                        Comment


                        • #13
                          Re: Sumnja u Whey

                          da u pravu si,nitko ne zna na koju foru oni to rade

                          Comment


                          • #14
                            Re: Sumnja u Whey

                            Originally posted by Trace_4 View Post
                            inače i budu drugačije teksture kad se radi o okusima..al ovisi o brendu.. npr ON i Dymatize vanilija je kruta i pahuljasta.. dok čokolada je ko pijesak što ti kažeš, a deklarirani su kao izolati u određenim postotcima.. dok npr Olimp bilo koji okus da uzmeš svaki je iste teksture, neznam zašto je to tako.. valda ima neka caka sa tim okusima.. ja sam prvo isto mislio da mi je neko podvalio kad sam otvorio ON whey od čokolade nakon par kanti vanilije..stavio sam bio slike i na forum pa potraži.. i onda je frend kupio u polleu i vidio sam da je isti kao moj, tak da mislim da te nebi trebalo zabrinjavat..
                            da, ali ti si gledao dva različita okusa (čokoladu i vaniliju)
                            on ima čokoladu, kao i njegov prijatelj, a jedno je brasno, a drugo pijesak

                            Comment


                            • #15
                              Re: Sumnja u Whey

                              Originally posted by FcB View Post
                              da, ali ti si gledao dva različita okusa (čokoladu i vaniliju)
                              on ima čokoladu, kao i njegov prijatelj, a jedno je brasno, a drugo pijesak
                              ma kako je kelly rekao marijan to samo proslijedi,tako da ne sumnjam u ovaj protein

                              Comment

                              Working...
                              X