Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suplementi-razmjena iskustava!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suplementi-razmjena iskustava!

    Pozz,

    Otvorio sam temu malo da razmjenimo iskustva o suplimentima,podjelimo neke savjete i tako to.

    Kupio sam danas -MVP whey protein,scitec daily one i vitamin c od biotecha.Mislim da je dobitna kombinacija

  • #2
    Re: Suplimenti-razmjena iskustava!!

    Ja mislim da ti je sasvim dovoljna količina svih bitnih vitamina u Daily one-u..
    "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
    smrt"

    Comment


    • #3
      Re: Suplimenti-razmjena iskustava!!

      suplementi*
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • #4
        Re: Suplementi-razmjena iskustava!

        Originally posted by boda031 View Post
        Pozz,

        Otvorio sam temu malo da razmjenimo iskustva o suplimentima,podjelimo neke savjete i tako to.

        Kupio sam danas -MVP whey protein,scitec daily one i vitamin c od biotecha.Mislim da je dobitna kombinacija
        Ja mislim da je dobitna kombinacija dobra prehrana,trening i odmor...zajebi SUPLEMENTE.

        btw prije nego kaj otvoriš temu nauči bar kako se piše koji pojam

        Comment


        • #5
          Re: Suplementi-razmjena iskustava!

          Originally posted by bilder18 View Post
          Ja mislim da je dobitna kombinacija dobra prehrana,trening i odmor...zajebi SUPLEMENTE.

          btw prije nego kaj otvoriš temu nauči bar kako se piše koji pojam
          Bilder tebi su suplementi morali naškoditi da si toliko protiv njih :P
          "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
          smrt"

          Comment


          • #6
            Re: Suplementi-razmjena iskustava!

            Originally posted by DuMe View Post
            Bilder tebi su suplementi morali naškoditi da si toliko protiv njih :P
            Nisu. Nego samo želim reći da je kruta hrana mnogo važnija nego jedan whey. Svi makronutrijenti se mogu dobiti iz krute hrane,i to je jednostavno to. Whey sam koristio prije samo jer mi je bilo praktičnije kada sam imao obaveze na faksu odmah poslije gyma i nisam stigao kuhati.

            Nisam ga koristio zato da bi "dobio mišičnu masu","nabildao se","definirao" ili neznam šta sve ne kako današnjih 70% forumaša radi

            Comment


            • #7
              Re: Suplementi-razmjena iskustava!

              Originally posted by bilder18 View Post
              Nisu. Nego samo želim reći da je kruta hrana mnogo važnija nego jedan whey. Svi makronutrijenti se mogu dobiti iz krute hrane,i to je jednostavno to. Whey sam koristio prije samo jer mi je bilo praktičnije kada sam imao obaveze na faksu odmah poslije gyma i nisam stigao kuhati.

              Nisam ga koristio zato da bi "dobio mišičnu masu","nabildao se","definirao" ili neznam šta sve ne kako današnjih 70% forumaša radi
              f finally +1
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • #8
                Re: Suplementi-razmjena iskustava!

                Originally posted by bilder18 View Post
                Nisu. Nego samo želim reći da je kruta hrana mnogo važnija nego jedan whey. Svi makronutrijenti se mogu dobiti iz krute hrane,i to je jednostavno to.
                Pa i poslije wheya moraš pojesti krutu hranu,ipak je to samo dodatak.
                "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
                smrt"

                Comment


                • #9
                  Re: Suplementi-razmjena iskustava!

                  Originally posted by DuMe View Post
                  Pa i poslije wheya moraš pojesti krutu hranu,ipak je to samo dodatak.
                  Pa logično je da moraš.Ali tada sam imao manje vremena nego što imam sada.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Suplementi-razmjena iskustava!

                    Originally posted by bilder18 View Post
                    Svi makronutrijenti se mogu dobiti iz krute hrane,i to je jednostavno to.
                    Ovo nije točno, i o tome smo više puta raspravljali.

                    Onaj tko leži cijeli dan ili su mu fizičke aktivnosti minimalne može dobiti sve iz hrane.
                    Onaj tko redovno trenira teže sportove treba koristiti suplemente.

                    Naš probavni sustav ne može probaviti toliko hrane da bi dobili sve iz hrane, zato moramo koristiti suplemente.

                    Nijedan aktivni sportaš nije samo na krutoj hrani.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Suplementi-razmjena iskustava!

                      pohvalio bi od sciteca Attack...okus brzo dosadi,ali ima efekta+ vrlo povoljna cijena
                      Vitargo CRX-definitivno najgora investicija ikad!!!
                      Jumbo-Solidan Gainer za razliku od velike većine...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Suplementi-razmjena iskustava!

                        Originally posted by kelly View Post
                        Originally posted by bilder18;
                        Svi makronutrijenti se mogu dobiti iz krute hrane,i to je jednostavno to.
                        Ovo nije točno, i o tome smo više puta raspravljali.

                        Onaj tko leži cijeli dan ili su mu fizičke aktivnosti minimalne može dobiti sve iz hrane.
                        Onaj tko redovno trenira teže sportove treba koristiti suplemente.

                        Naš probavni sustav ne može probaviti toliko hrane da bi dobili sve iz hrane, zato moramo koristiti suplemente.

                        Nijedan aktivni sportaš nije samo na krutoj hrani.
                        Kelly,mislim da ovdje moramo razdvojiti pojedine scenarije...
                        Ne bi ih tako lako sve svrstao u isti kos.

                        Npr.
                        Velika vecina rekreativaca ce u gotovo svim situacijama moci pokriti sve zahtjeve organizma iz uravnotezene prehrane.
                        Iznimku bih napravio za onaj mali dio njih koji se odlucuju na vrlo restriktivne dijete i na one kojima prehrana nije 100% sredjena.
                        U tim slucajevima - kada nije moguce paziti na svaki uneseni mikronutrijent ili kada nam je zbog kalorijske restrikcije nemoguce zadovoljiti potrebe za mikronutrijentima valja razmisliti o uporabi suplemenata.

                        Cak i aktivni sportasi(koji nisu na "suplementaciji") u dosta slucajeva nece imati potrebu za onom osnovnom suplementacijom(ovisno o sportu i nivou na kojem je sportas - rekreativno,amaterski,profesionalno...).
                        Suplementacija u vidu energy boostera,stimulansa i td. je druga stvar i ovisi o preferencijama svakog pojedinca.
                        Zahtjevi aktivnih sportasa sto se tice energetskih potreba jesu povecani, ali valja napraviti razgranicenje i reci da potrebe za mikronutrijentima ne prate linearno kalorijsku potrosnju,pa se ne moze univerzalno reci da ce povecanjem aktivnosti nekome u jednakim proporcijama porasti i potrebe za mikronutrijentima.

                        Kazem, ovo vrijedi za rekreativne i sportase amatere(kakvih je 99% na forumu).
                        Last edited by IgyBoy; 15-05-12, 09:16.
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Suplementi-razmjena iskustava!

                          Hehe,isprika zbog krivog teksta u naslovu...slažem se da je prehrana najbitnija,ali isto tako i ovi suplimenti bih trebali biti nadopuna te prehrane.Nisam idiot koji misli da su to čarobni prašci.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Suplementi-razmjena iskustava!

                            Jel probao netko od vas nešta is serije animal?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Suplementi-razmjena iskustava!

                              Originally posted by boda031 View Post
                              Hehe,isprika zbog krivog teksta u naslovu...slažem se da je prehrana najbitnija,ali isto tako i ovi suplimenti bih trebali biti nadopuna te prehrane.Nisam idiot koji misli da su to čarobni prašci.
                              Naslov sam ispravio,ali tebe ocito to jos uvijek buni,buduci da si opet napisao isto.
                              Dakle, nisu "suplimenti", vec "suplementi".
                              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                              Comment

                              Working...
                              X