Announcement

Collapse
No announcement yet.

Protein konoplje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

    Originally posted by eex
    Originally posted by Marijan
    jedino zanimljivo u tom članku je količina neistina koju su rekli a ostali živi. priče za malu djecu. nema mišića od soje i konopa.
    obratio bi vise pozornost na to da whey nedjeluje !!! cak steti!
    Ne djeluje whey na tebe naravno, jer ti nista ne radis pa zato i ne rastes. A i da ga pijes ne bi rastao.

    Comment


    • #17
      Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

      Originally posted by eex
      Originally posted by Marijan
      jedino zanimljivo u tom članku je količina neistina koju su rekli a ostali živi. priče za malu djecu. nema mišića od soje i konopa.
      obratio bi vise pozornost na to da whey nedjeluje !!! cak steti!
      okej, a kako bi whey trebao djelovati? možda mi možeš objasniti njegova čarobna svojstva, u usporedbi sa istima od konoplje.

      Comment


      • #18
        Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

        Originally posted by eex
        Originally posted by Igor87
        Vjerovatno najveca glupost koju sam ikada procitao.
        nisi objasnio svoju glupost , jako jako zanimljiv clanak , bravo prsa , kako je to mnogima tesko palo , steta

        Pa sasvim jednostavno.Netko ocito nije imao pametnijeg posla ili je samo zelio produbiti svoj dzep pa je dosao do takve zamisli kako whey nista ne valja, da se od njega ne mogu dobiti misici, pa to su nebuloze.Sve studije su na strani wheya.I da,whey zaista nije carobni napitak kako neki misle,ali djeluje i to jako dobro.

        Comment


        • #19
          Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

          Originally posted by Marijan
          Originally posted by eex
          Originally posted by Marijan
          jedino zanimljivo u tom članku je količina neistina koju su rekli a ostali živi. priče za malu djecu. nema mišića od soje i konopa.
          obratio bi vise pozornost na to da whey nedjeluje !!! cak steti!
          okej, a kako bi whey trebao djelovati? možda mi možeš objasniti njegova čarobna svojstva, u usporedbi sa istima od konoplje.
          neznam nista o konoplji nemam nista protiv wheya volio bi da je on prava stvar al uvjek volim istrazivat tako da mi to daje razmisljat nista drugo

          Comment


          • #20
            Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

            Whey je protein odličnog sastava aminokiselina.Tijelo ga izvrsno i brzo resorbira.
            Štetiti nikako nemože i bez zavaravanja NITI jedan biljni protein ga nemože niti djelomično zamijeniti.Jednostavno sastav aminokiselina nije potpun.Uz ovo konoplja nije magična biljka i ne sviđa mi se ovo izvijanje činjenica posebice u vezi masnoća.
            Protein je vrlo loše kvalitete i pun masnoća koje nemogu jeftino izuzeti od proteina pa su fino izmislili priču da če zapravo pomoći u lučenju testa jer obiluje kolesterolom
            Fala lepa ali masnoću mogu skroz jeftino nadopuniti ne moram je kupovati kao dodatak prehrani

            Comment


            • #21
              Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

              Ja sam u par zadnjih godina nekoliko puta radio kolinoskopiju (nadam se da znate što je to) i nikad mi nisu pronašli nikakav mulj koji bi po ovom autoru trebao nastati u mojim crijevima zbog velikih količina wheya kojeg pijem.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #22
                Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

                Originally posted by Dalibor
                Ja sam u par zadnjih godina nekoliko puta radio kolinoskopiju (nadam se da znate što je to) i nikad mi nisu pronašli nikakav mulj koji bi po ovom autoru trebao nastati u mojim crijevima zbog velikih količina wheya kojeg pijem.
                Joj to je zajebano.

                Comment


                • #23
                  Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

                  Originally posted by pileća_prsa
                  I jeste vidjeli ovo s gorilama, oni su biljojedi, valjda jedu i konoplju
                  I pogledajte kakve mišiće imaju...
                  je a pogledaj kakav imaju struk...

                  Ali svakako zanimljiv članak.Iako ovu priču o crnom mulju prvi put čujem.

                  Jel se sjemenke konoplje mogu jesti sirove,npr.ujutro uz zobene i treba li ih mljeti kao sjemenke lana ili se mogu jest čitave?Možda ne bi loše bilo ubacit ih u prehranu
                  Fiat

                  Comment


                  • #24
                    Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

                    bottom line

                    svako hvali svojega konja na uštrb susjedovog. ovo je isto marketing i pr prije svega, nakon toga možemo valorizirati činjenice.

                    Whey protein nije nastao jučer. osim toga obična sirutka se oduvijek davala mršavoj djeci da bi dobili zdravu mišićnu masu.

                    Ovaj protein je sigurno dobar, isto kao i sirutka, no ljudi koji im rade u marketingu su passe. Pljuvačina, skretanje pozornosti - niski trikovi za zaradit lovu. Rade upravo ono po čemu pljuju - industrija suplemenata. Loše Loše

                    http://therealnews.com

                    Comment


                    • #25
                      Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

                      markenting je najveca mafija...danas nemozes nicemu vjerovati sto govore i pisu!gle suplementi mogu pomoci ali oni nece sami odrditi posao pa kakvi god da bili...
                      Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                      Comment


                      • #26
                        Dodatci prehrani od konoplje

                        Osobno konzumiram proizvode od konoplje kao sto su njezino ulje i sjemenke jer su hranjive a ulje je također puno omega 3 i 6 kiseline.

                        Prehrambena vrijednost oljuštenih sjemena konoplje
                        prosječne vrijednosti na 100 g
                        Energetska vrijednost 411 Kcal / 1720 KJ
                        Proteini 34,9 g
                        Ugljikohidrati 25,2 g
                        Masnoće 18,4 g
                        od toga zasićene 10%
                        od toga jednostruko nezasićene 15%
                        od toga višestruko nezasićene 75%
                        linolna kiselina 52%
                        linolenska kiselina 20%
                        gamalinolenska kiselina 3%
                        Prehrambena vrijednost ulja konoplje
                        prosječne vrijednosti po 100 g
                        Energetska vrijednost 880 Kcal / 3682 KJ
                        Proteini 1,0 g
                        Ugljikohidrati 5,0 g
                        Masnoće 94,0 g
                        od toga zasićene 10%
                        od toga jednostruko nezasićene 15%
                        od toga višestruko nezasićene 75%
                        linolna kiselina 52%
                        linolenska kiselina 20%
                        gamalinolenska kiselina 3%

                        Redovito konzumiranje ulja konoplje pomaže u poboljšanju ili otklanjanju sljedećih zdravstvenih tegoba:
                        • neurodermitis
                        • predmenstrualni sindrom
                        • reumatični artritis
                        • dijabetička neuropatija
                        • bolesti srca i krvnih žila
                        • sprječava zgrušavanje krvi
                        • reumatoidni artritis
                        • kronična upala mjehura
                        • psorijaza
                        • ulcerozni kolitis

                        Zašto?
                        Jer ulje konoplje sadrži kiseline omega 3, omega 6 i GLA. Gamalinolenska masna kiselina (GLA) u ovom ulju predstavlja oko 3 % svih višestruko nezasićenih masnih kiselina. Gamalinolenska kiselina (GLA) spada među nužno potrebne ili esencijalne masne kiseline (EFA = essential fatty acid) koje se primarno nalaze u biljnim uljima. Iako su EFA nužno potrebne za naše zdravlje, tijelo ih samo ne može proizvoditi pa ih zato moramo proizvoditi sami, putem hrane.

                        Navalite: http://www.konopljino-ulje.com/Index.asp
                        "Your body is your biggest artwork."

                        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                        Comment


                        • #27
                          Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

                          ali ono s pocetka teme mi je presmijesno.
                          Napisao sam ukratko o proizvodima i konzumiram ih iz tog razloga jer su odlicni dodatci prehrani, a sada bas da sam se preporodio od njih, ne, nazalost nisam niti cu se preporoditi, ali da, zdravi su.
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • #28
                            Re: Whey - velika zabluda ?! Konopljin protein

                            99posto zabluda,marketing,brza zarada...gdje je bio taj whey prije 50-100god.ko god tvrdi da ima neki napredak od wheya cime ga mjeri,desetim djelom milimetra? Zar nije bolje pojest 15 kg pileci prsa mjesto kante wheya? Bit ce ionak sutra pwm obavezno bjelanjci grozdice sto i je bolje whey ce bit negdje na glasu gainera..

                            Comment


                            • #29
                              Re: Dodatci prehrani od konoplje

                              Originally posted by MarkoPolo
                              Osobno konzumiram proizvode od konoplje kao sto su njezino ulje i sjemenke jer su hranjive a ulje je također puno omega 3 i 6 kiseline. )
                              Super, i ja pijem često mleko od konplje, ali mi je problem da nabavljam stalno iz inostranstva oljuštene, jer ovde u Beogradu imaju samo neoljuštene, a onda moram da pravim mleko, pa cedim kroz cediljku, dosadno jednom rečju. Reci mi, molim te, da li oljuštenih semenki ima u Zagrebu i koliko kpštaju i gde se kupuju? Znam da imaju Slovenci, ali ako ima u ZG, možda se i dam na put da kupim jedno 10 kg HVALA
                              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                              mind, it doesn’t matter.”

                              Comment


                              • #30
                                Re: Dodatci prehrani od konoplje

                                Originally posted by vege
                                Originally posted by MarkoPolo
                                Osobno konzumiram proizvode od konoplje kao sto su njezino ulje i sjemenke jer su hranjive a ulje je također puno omega 3 i 6 kiseline. )
                                Super, i ja pijem često mleko od konplje, ali mi je problem da nabavljam stalno iz inostranstva oljuštene, jer ovde u Beogradu imaju samo neoljuštene, a onda moram da pravim mleko, pa cedim kroz cediljku, dosadno jednom rečju. Reci mi, molim te, da li oljuštenih semenki ima u Zagrebu i koliko kpštaju i gde se kupuju? Znam da imaju Slovenci, ali ako ima u ZG, možda se i dam na put da kupim jedno 10 kg HVALA
                                Nisam nikada pio mlijeko. Posalji mi recept privatnom porukom.

                                Inace cesto putujem u Slo, pa kupim tamo, ali pokusaj preko ove stranice koju sam gore naveo, pa vidi jel ima dostava kod tebe.
                                "Your body is your biggest artwork."

                                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                                Comment

                                Working...
                                X