Announcement

Collapse
No announcement yet.

Doping - kreatin i whey?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doping - kreatin i whey?

    Pozdrav svima dns sam usao u ostru raspravu sa frendom koji trenira kik boks tj on je mene napao kako to sto ja koristim kreatin i whey da je to doping bla bla... zanima me zna li iko da li je to negdje doping? jer mislim kako ce ti npr dokazati uzimanje kreatina sta pojeo sam malo vise mesa i to je to isto tako nije mi jasno kako to igdje moze biti doping kad to nije nista posebno nije neko buum sredstvo koje daje bas dobre rezultate..nisam znao gdje otovriti temu pa ako ovako nije ok premjestite

  • #2
    Re: doping

    Doping je sve ono šta ti daje prednost nad drugima.
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: doping

      Samim tim što ti ovdje nas pitaš dokazuje da ti ni sam nisi siguran u svoj odgovor.Naravno da nije doping,to su dodaci prehrani.Umjesto da otvaras nove teme radje malo proguglaj što je doping a što whey,ako ne imas i ovdje na forumu bar 10000 tema vezanih uz spomenute pojmove.
      Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

      Comment


      • #4
        Re: doping

        Originally posted by bot1950 View Post
        Doping je sve ono šta ti daje prednost nad drugima.
        Doping su sve ilegalne supstance koje ti daju prednost nad drugima,inace bi i vecu fizicku pripremu mogao kvalificirati i defenirati kao DOPING!!!
        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

        Comment


        • #5
          Re: doping

          pitanje je bilo da li postoji mogucnost da je to igdje doping jer nisam nasao taj odgovor a vrlo dobro znam sta je whey a sto kreatin...zato sam i postavio pitanje

          Comment


          • #6
            Re: doping

            Originally posted by Baky View Post
            Doping su sve ilegalne supstance koje ti daju prednost nad drugima,inace bi i vecu fizicku pripremu mogao kvalificirati i defenirati kao DOPING!!!
            Mislin da samo specijalci ne bi svatili poantu mog posta.
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #7
              Re: doping

              Originally posted by ivandossantos94 View Post
              pitanje je bilo da li postoji mogucnost da je to igdje doping jer nisam nasao taj odgovor a vrlo dobro znam sta je whey a sto kreatin...zato sam i postavio pitanje
              bože dragi kakva pitanja.... zamisli kad bi whey i kreatin bili na listi zabranjenih zajedno s drugim ilegalnim supstancama, hahahaha smijeh smijeh

              Comment


              • #8
                Re: doping

                Originally posted by bot1950 View Post
                Doping je sve ono šta ti daje prednost nad drugima.
                Daje ti prednost, ali to opet ne znači da ne moraš mukotrpno raditi vezano za sve sportove.

                Comment


                • #9
                  Re: doping

                  Originally posted by ivandossantos94 View Post
                  Pozdrav svima dns sam usao u ostru raspravu sa frendom koji trenira kik boks tj on je mene napao kako to sto ja koristim kreatin i whey da je to doping bla bla... zanima me zna li iko da li je to negdje doping? jer mislim kako ce ti npr dokazati uzimanje kreatina sta pojeo sam malo vise mesa i to je to isto tako nije mi jasno kako to igdje moze biti doping kad to nije nista posebno nije neko buum sredstvo koje daje bas dobre rezultate..nisam znao gdje otovriti temu pa ako ovako nije ok premjestite
                  Whey i kreatin su dodaci prehrani koje možeš kupiti na svakom ćošku, i nisu doping, prijatelj ti je najblaže rečeno neinformiran, da ne budem grublji. O dopingu imaš dosta na forumu pa čitaj.

                  Originally posted by bot1950 View Post
                  Doping je sve ono šta ti daje prednost nad drugima.
                  Nemoj pisati ovako nejasno, ne zna se jesi ozbiljan ili ne.
                  Last edited by kelly; 16-05-13, 22:57.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: doping

                    Originally posted by bot1950 View Post
                    Mislin da samo specijalci ne bi svatili poantu mog posta.
                    Evo ko zna bili skuzija ovaj sta je otvorija thread
                    Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                    Comment


                    • #11
                      Re: doping

                      Pod pravi doping generalno samo hormoni spadaju iako se na doping kontroli može pasti na milijun gluposti koje na prvu nemaju veze s dopingom. Sandra Perković je pala na onoj glupariji od DMAA i od nacije dobila kitom po čelu kao da su joj našli iglu u dupetu iz koje curi tren. Mislim da se i s kreatinom može pasti na doping kontroli ukoliko se nađe neka prevelika količina.
                      Ali to nipošto ne svrstava kreatin u doping jer se i od kofeina pada na doping kontroli. Po toj logici je i kava doping.

                      Tak da frend ti pojma nema ni o čemu. Whey nije ni u kojem slučaju doping, a kreatin je doping isto ko što je i kava doping.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: doping

                        http://www.wada-ama.org/Documents/Wo...st-2013-EN.pdf

                        The following substances included in the 2013 Monitoring Program (bupropion,
                        caffeine, nicotine, phenylephrine, phenylpropanolamine, pipradol, synephrine) are
                        not considered as Prohibited Substances.

                        Spominjati kreatin ovdje je krajnje neozbiljno.

                        Comment

                        Working...
                        X