Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gain Bolic - Koliko je to dobro za postizanje misicne mase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gain Bolic - Koliko je to dobro za postizanje misicne mase

    Lijep pozdrav! Ja imam 82kg i visok sam191cm. 3 dana uzimam gain bolic 6000 od olimp sport nutritiona. Koliko je to dobro za mene i za postizanje misicne mase ili sam pogrijesio i trebao uzeti cisti protein whey complex 100% i koliko se mogu bojati stvaranju nepozeljnog sala. Treniram vec 2 mj redovno pio sam proteine no dobio sam samo 1 kg u 2 mj..... zanima me vase misljenje koliko je moguce da mi se odtog gain bolica stvori nepozeljno masno tkivo... p.s zelio bi dobiti jos 8-10 kg mm. Hvala!

  • #2
    Re: Gain Bolic

    ako si dobio samo 1 kg (?) u 2 mjeseca ona se vrlo očigledno ne trebaš bojati dobivanja sala nego rasipanja novaca na *****rije.
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #3
      Re: Gain Bolic

      Originally posted by cavlina5 View Post
      Lijep pozdrav! Ja imam 82kg i visok sam191cm. 3 dana uzimam gain bolic 6000 od olimp sport nutritiona. Koliko je to dobro za mene i za postizanje misicne mase ili sam pogrijesio i trebao uzeti cisti protein whey complex 100% i koliko se mogu bojati stvaranju nepozeljnog sala. Treniram vec 2 mj redovno pio sam proteine no dobio sam samo 1 kg u 2 mj..... zanima me vase misljenje koliko je moguce da mi se odtog gain bolica stvori nepozeljno masno tkivo... p.s zelio bi dobiti jos 8-10 kg mm. Hvala!
      koliko je moguće da ti se od gain bolica stvori masno tkivo?
      OVISI O PREHRANI

      koliko je to dobro za tebe?
      OVISI O PREHRANI

      da li je dobro za postizanje mišićne mase ili si trebao uzet whey?
      OVISI O PREHRANI

      koliko se možeš bojati stvaranja nepoželjnog sala?
      OVISI O PREHRANI

      pio si proteine i dobio si samo 1 kg u 2 mjeseca?
      ZATO JER NISI SREDIO PREHRANU (a to što si mislio da ćeš samo ako piješ proteine dobit mišiće, ne ide tako, jer je to samo DODATAK, kao i taj gain bolic)

      želiš dobit mišićnu masu?
      SREDI PREHRANU

      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #4
        Re: Gain Bolic

        gain bolic je sam o sebi bacanje novcA

        Comment


        • #5
          Re: Gain Bolic

          Cekaj; sto bi sve trebao ubaciti u prehranu uz to. Koliko sam od par ljudi saznao da su oni uzimali iste stvari sa ne toliko uravnotezenom prehranom i postigli su mm i to finu. Koliko je za vjerovati ljudima, njima i vama?

          Comment


          • #6
            Re: Gain Bolic

            Originally posted by cavlina5 View Post
            Cekaj; sto bi sve trebao ubaciti u prehranu uz to. Koliko sam od par ljudi saznao da su oni uzimali iste stvari sa ne toliko uravnotezenom prehranom i postigli su mm i to finu. Koliko je za vjerovati ljudima, njima i vama?
            Vjeruj kome oces, ali bez prehrane nemas nista
            Bit ce nekih rezultat i bez dobre prehrane, ali to je sve nista za razliku kad sredis prehranu

            Comment


            • #7
              Re: Gain Bolic

              Originally posted by freak. View Post
              Vjeruj kome oces, ali bez prehrane nemas nista
              Bit ce nekih rezultat i bez dobre prehrane, ali to je sve nista za razliku kad sredis prehranu
              Upravo tako, trošit ćeš vrijeme uzalud, a srediti prehranu nije nikakva muka i filozofija...
              Rome wasn't built in a day.

              Comment


              • #8
                Re: Gain Bolic - Koliko je to dobro za postizanje misicne mase

                Nije problem srediti. Nego sam ja tinjedzer i tesko mi je nabaviti novaca jer mi se prehrana cini skupa

                Comment


                • #9
                  Re: Gain Bolic - Koliko je to dobro za postizanje misicne mase

                  Potrudi se malo...umjesto bureka kupi pola kila posnog-umjesto kave u kaficu kupi si 5 jaja,umjesto izlaska svake sub.radije si kupi ribe i mesa, umjesto cokolade ili jednog kruha si radije uzmi pola kg zobenih i sl. potrudi se malo pratit akcije po centrima-da se naci jeftin i kvalitetnih namirnica na snjizenjima i sl. Vidi koje si troskove mozes srezat i ulozi na prehranu

                  DODATCI prehrani su pozeljni a ne obavezni. oni dolaze na red tek kad se ostatak prehrane poslozi.
                  Last edited by Corry; 18-06-13, 08:55.
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gain Bolic - Koliko je to dobro za postizanje misicne mase

                    Originally posted by Corry View Post
                    Potrudi se malo...umjesto bureka kupi pola kila posnog-umjesto kave u kaficu kupi si 5 jaja,umjesto izlaska svake sub.radije si kupi ribe i mesa, umjesto cokolade ili jednog kruha si radije uzmi pola kg zobenih i sl. potrudi se malo pratit akcije po centrima-da se naci jeftin i kvalitetnih namirnica na snjizenjima i sl. Vidi koje si troskove mozes srezat i ulozi na prehranu

                    DODATCI prehrani su pozeljni a ne obavezni. oni dolaze na red tek kad se ostatak prehrane poslozi.

                    Pozdrav. Da dobro si reko taj novac što se troši sa strane može se jako pametno iskoristiti i novac od izlazaka vanka u diskače ( e bogam tu se potroši 500 kuna a i više ) et za te pare miran si mjesec dana ili pola mjeseca sa dodatkom prehrani. Evo primjera ja sam išo i vježbo sam i u 3 mjeseca sam nabio 5 kila bez pomoći, jeo sam sve što sam stigo, no stavio sam žice na zube i izgubio kilažu tih 5 kila, no sada koristim MVP Power Mass xtreme 5 dana i dobio sam 2 kile od toga a uzimam ga poslije teretane 2 mjerice i ako sam nesiguran u snagu ili sam slab prije treninga onda uzmem jednu prija, a što se tiče hrane pazim šta jedem li i jedem sve u više obroka znači 5+1 prije spavanja.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Gain Bolic - Koliko je to dobro za postizanje misicne mase

                      Slažem se da trebaš poboljšati prehranu ali za početnika koji želi povećanje kilograma uz sređenu prehranu gainer kao što je gain bolic nije bačen novac.
                      Kad si na masi veliki unos kalorija je nekad teško postići pa je mjerica gainera,u ovom slučaju gain bolic dobar dodatak koji ti za par minuta pripreme shakea poboljšava unos kalorija,UH,P.Tako ne gubiš puno vremena za pripremu i jedenje obilatog obroka za stolom.

                      Comment

                      Working...
                      X