Announcement

Collapse
No announcement yet.

anketa o suplementima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: anketa o suplementima

    radi se o my proteinu. Najvise je jeftin jer nema okusa i ne izdise se kao ON ... Kvalitet je blizu ostalih proteina. U Hrvatskoj je zastupljen najvise ali sam nedavno nasao i u BiH.

    Comment


    • #17
      Re: anketa o suplementima

      Originally posted by GruYsoN View Post
      ja to smece i ne vidim a kamo li da bih ga kupio
      Ako govoris za my protein onda fkt nezz sta bi ti rekao...
      Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

      Comment


      • #18
        Re: anketa o suplementima

        Originally posted by diinnoo View Post
        Smeće, ne znam zašto bi bilo smeće, al ako ti tako misliš OK Inače po kvaliteti my protein je rame uz rame sa ON goldom, a B&F je jedna renomirana holandska suplementska firma. poz
        Je li ti fkt ozb mislis da neka EU kompanija moze da parira sa americkim firmama kad su suplementi upitanju...Dajte ba momci uozbiljite se...Pa jesi svjestan da si uporedio miša i macku...Moze biti ta firma solidna i sve to ok ali firmama kao sto su ON, Dymatize, Labrada, BSN i sl. nisu ni blizu...pozz
        If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

        Comment


        • #19
          Re: anketa o suplementima

          Originally posted by GruYsoN View Post
          Oko moje gdje si to ti kod nas (BiH) za te pare nasao dobar protein? to 5 kg -140 km moze biti samo gainer a protein no fu*king way
          hehe ima fucking way samo bez okusa

          Comment


          • #20
            Re: anketa o suplementima

            Originally posted by GruYsoN View Post
            Je li ti fkt ozb mislis da neka EU kompanija moze da parira sa americkim firmama kad su suplementi upitanju...Dajte ba momci uozbiljite se...Pa jesi svjestan da si uporedio miša i macku...Moze biti ta firma solidna i sve to ok ali firmama kao sto su ON, Dymatize, Labrada, BSN i sl. nisu ni blizu...pozz
            Jos jedan pametni na forumu...
            Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

            Comment


            • #21
              Re: anketa o suplementima

              Originally posted by Viper View Post
              hehe ima fucking way samo bez okusa
              Kada hoces da opravdas cijenu nekom proteinu uvijek ces naci neku glupost tipa nema ukusa nema ovog' nema onog' zato sto si vec kupio taj protein ili zato sto ga dodje bruku a jeftino sto i razumijem jbg teska je situacija...Znaci onda za gold od ON-a se koristi jedno 80KM po kutiji za ukus samo smijesno
              If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

              Comment


              • #22
                Re: anketa o suplementima

                Originally posted by GruYsoN View Post
                Kada hoces da opravdas cijenu nekom proteinu uvijek ces naci neku glupost tipa nema ukusa nema ovog' nema onog' zato sto si vec kupio taj protein ili zato sto ga dodje bruku a jeftino sto i razumijem jbg teska je situacija...Znaci onda za gold od ON-a se koristi jedno 80KM po kutiji za ukus samo smijesno
                Da ti objasnim neke stvari. Doduse imam 16 god ali nisam tolko glup. Ovaj prtotein ima neutralan okus. Nije zbog toga cjena 40-50% manja. Manja je jos iz razloga sto ON je toliko poznata firma u svijetu da digne cjenu isto kao i BSN a ustavri te stvari ne kostaju toliko. Isto tako bitno da je protein ,nije biljni. Bitno je da vec odgovara mnogim korisniicima npr WTF prvi mi on pao napamet. S toga amateru koji nece da se razbaca je ovaj suplement itekako dobrodosao i po ucinkovitosti moze parirati ON, BSN itd....

                Comment


                • #23
                  Re: anketa o suplementima

                  Originally posted by Viper View Post
                  Da ti objasnim neke stvari. Doduse imam 16 god ali nisam tolko glup. Ovaj prtotein ima neutralan okus. Nije zbog toga cjena 40-50% manja. Manja je jos iz razloga sto ON je toliko poznata firma u svijetu da digne cjenu isto kao i BSN a ustavri te stvari ne kostaju toliko. Isto tako bitno da je protein ,nije biljni. Bitno je da vec odgovara mnogim korisniicima npr WTF prvi mi on pao napamet. S toga amateru koji nece da se razbaca je ovaj suplement itekako dobrodosao i po ucinkovitosti moze parirati ON, BSN itd....

                  Da sam znao da imas toliko godina plus mogu misliti koliko si dugo u teretani ne bih ovaj razgovor ni zapocinjao...
                  A sto se tice usporedbe ON sa tim myprotein...Istina je da je ON napuhao cijenu ali varas se ako mislis da ta holandska kompanija moze bilo kome parirati cak i tvinlabu a kamo li amerikancima... Samo pogledaj koliko postotka proteina ima taj myprotein i kakve su mu kritike na stranim portalima. Siguran sam da je te pare bolje uloziti u zdravu ishranu (meso i sl.) nego u kutiju holandske firme...
                  If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                  Comment


                  • #24
                    Re: anketa o suplementima

                    Argumenti na nivou.
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • #25
                      Re: anketa o suplementima

                      Originally posted by GruYsoN View Post
                      Da sam znao da imas toliko godina plus mogu misliti koliko si dugo u teretani ne bih ovaj razgovor ni zapocinjao...
                      A sto se tice usporedbe ON sa tim myprotein...Istina je da je ON napuhao cijenu ali varas se ako mislis da ta holandska kompanija moze bilo kome parirati cak i tvinlabu a kamo li amerikancima... Samo pogledaj koliko postotka proteina ima taj myprotein i kakve su mu kritike na stranim portalima. Siguran sam da je te pare bolje uloziti u zdravu ishranu (meso i sl.) nego u kutiju holandske firme...
                      Ne pariram godinama ali necim sigurno da sto se gleda na ovom forumu A mogao si lahko znat samo pogledas lijevo u ekran druze pozz
                      izjasnio sam svoje misljenje a ti jos citiraj.

                      Comment


                      • #26
                        Re: anketa o suplementima

                        Originally posted by GruYsoN View Post
                        Da sam znao da imas toliko godina plus mogu misliti koliko si dugo u teretani ne bih ovaj razgovor ni zapocinjao...
                        A sto se tice usporedbe ON sa tim myprotein...Istina je da je ON napuhao cijenu ali varas se ako mislis da ta holandska kompanija moze bilo kome parirati cak i tvinlabu a kamo li amerikancima... Samo pogledaj koliko postotka proteina ima taj myprotein i kakve su mu kritike na stranim portalima. Siguran sam da je te pare bolje uloziti u zdravu ishranu (meso i sl.) nego u kutiju holandske firme...
                        Aj care reci mi kakvu razliku cu osjetit ako pocnem pit whey od ON-a umjesto myproteina ?
                        Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                        Comment


                        • #27
                          Re: anketa o suplementima

                          Originally posted by GruYsoN View Post
                          Da sam znao da imas toliko godina plus mogu misliti koliko si dugo u teretani ne bih ovaj razgovor ni zapocinjao...
                          A sto se tice usporedbe ON sa tim myprotein...Istina je da je ON napuhao cijenu ali varas se ako mislis da ta holandska kompanija moze bilo kome parirati cak i tvinlabu a kamo li amerikancima... Samo pogledaj koliko postotka proteina ima taj myprotein i kakve su mu kritike na stranim portalima. Siguran sam da je te pare bolje uloziti u zdravu ishranu (meso i sl.) nego u kutiju holandske firme...
                          Sory nisam vido ovo sa kritikama. My protein na ovom forumu ljudi hvale i pomocu hr foruma sam ga i pronasao

                          Comment


                          • #28
                            Re: anketa o suplementima

                            Originally posted by ubojit View Post
                            Aj care reci mi kakvu razliku cu osjetit ako pocnem pit whey od ON-a umjesto myproteina ?
                            Da li se uopste zapitas da je li ikakav protein a kamo li kvalitetan? Mozda je isto smece kao sto je i california nutrition bila. Je li tebi svejedno kakve stvari unosis u svoj organizam? A i previse cesto ON spominjemo ima tu jos strasnih proteina da ne bude uzeli najskuplji pa ga s njim poredim samo.

                            A ti Viper kad sam rekao da pregledas kritike nisam mislio domace nego globalne ako se uopste negdje vani i spominje ta firma Normalno je da kod nas ljudi traze sto jeftinije a sto vise i ne biraju sredstva da bi to dobili tako da su u stanju svasta kucati.... Evo prvi ti Viper najbroj koliko si ti razlicitih preparata i razlicitih firmi probao da si u stanju nekome preporuciti neki preparat..
                            If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                            Comment


                            • #29
                              Re: anketa o suplementima

                              momci, rasprava vam nema smisla jer nemate ni argumenata a ''rekla-kazala'' i predpostavke vas nece nigdje dovest....ili spominjanje koliko ko ima godina i sl.

                              ostavicu ovo:
                              https://docs.google.com/spreadsheet/...any=true#gid=0

                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • #30
                                Re: anketa o suplementima

                                Originally posted by GruYsoN View Post
                                Da li se uopste zapitas da je li ikakav protein a kamo li kvalitetan? Mozda je isto smece kao sto je i california nutrition bila. Je li tebi svejedno kakve stvari unosis u svoj organizam? A i previse cesto ON spominjemo ima tu jos strasnih proteina da ne bude uzeli najskuplji pa ga s njim poredim samo.

                                A ti Viper kad sam rekao da pregledas kritike nisam mislio domace nego globalne ako se uopste negdje vani i spominje ta firma Normalno je da kod nas ljudi traze sto jeftinije a sto vise i ne biraju sredstva da bi to dobili tako da su u stanju svasta kucati.... Evo prvi ti Viper najbroj koliko si ti razlicitih preparata i razlicitih firmi probao da si u stanju nekome preporuciti neki preparat..
                                Nisam puno probao firmi mozda 3-4 ukupno preparata od wheya 3-4. Ali druze branim ovaj preparat i govorim da nije nikakvo smece koje bi moglo na praviti stetu nasem organizmu samo mze dobro. Sve najbolje pozz

                                Comment

                                Working...
                                X