Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šta koristiti od suplemenata za "dobivanje" većih mišića u kraćem vremenu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta koristiti od suplemenata za "dobivanje" većih mišića u kraćem vremenu

    Proučavao sam na forumima šta ko pije,kako,koliko itd.Mišljenja su podjeljena.Sada me interesira sa kojim proteinima ili čime već(pošto sam amater u preparatima :/) mogu postići brže i bolje rezultate.Preko tjedna vježbam 4-6dana po 30min,ali tome moram nadodat da cjeli dan oko 9sati radim fizički pa nemam više ni vremena ni snage za vježbanje.

  • #2
    Re: Šta koristiti za "dobivanje" većih mišića u kraćem vremenu

    Originally posted by kaj View Post
    Proučavao sam na forumima šta ko pije,kako,koliko itd.Mišljenja su podjeljena.Sada me interesira sa kojim proteinima ili čime već(pošto sam amater u preparatima :/) mogu postići brže i bolje rezultate.Preko tjedna vježbam 4-6dana po 30min,ali tome moram nadodat da cjeli dan oko 9sati radim fizički pa nemam više ni vremena ni snage za vježbanje.
    ako si proucavao, nisi dovoljno ocigledno
    ima dosta postova vezanih za pocetnike i suplemente
    svi zele brze i bolje, nitko ne zeli sporije a kvalitetnije zar ne
    sto svijeca brze gori, brze se i gasi, tako i ti, radije ti polako al sigurno, i bit ce rezultata
    odmah da ti kazem
    za 3 mjeseca gyma ces postici puno vise nego u 3 mjeseca izlazaka vanka i pijanki
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #3
      Re: Šta koristiti za "dobivanje" većih mišića u kraćem vremenu

      U pravu si,ali vec vježbam oko 10mjeseci i rezultit se stvarno vide.Pošto svi govore da bez proteina nema nekog veceg napretka,a nebi svašta kupovao zato sam i postavio ovo pitanje. Neki mi preporučuju ovo pa sam neznam :/

      http://www.building-body.com/shop/Optimum-Nutrition/100_whey_gold_standard_-_940_g
      Last edited by kelly; 29-08-13, 23:34.

      Comment


      • #4
        Re: Šta koristiti za "dobivanje" većih mišića u kraćem vremenu

        Imaš krivu pretpostavku o proteinskim suplementima. Oni nisu magija, oni su samo dodatak dobroj prehrani. Računaj i da ćeš morat jest jako jako puno da budeš u kalorijskom suficitu kako bi imao od čega sagraditi mišiće jer i radiš. Isto tako, sve što dolazi brzo ili ti kažu npr brza zarada, brzo dobivanje mišića je scam. Nećeš brzo dobit velike mišiće, za to treba jako dugo vremena. Ja sam jako kratko na forumu i već sam sve to skužio. U biti ne sve, al dosta toga da haha.

        Dakle, ja bi gledao da sredim prehranu i da se odmaram dobro, oko 8-9 sati sna dnevno. I gdje/što/kako vježbaš?
        RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

        Comment


        • #5
          Re: Šta koristiti za "dobivanje" većih mišića u kraćem vremenu

          Znam da nisu magija,ali sam mislio nešto dodati prehrani.Što se tiče hrane jedem što stignem,ali nikako fast food i take stvari...najviše meso,mlječne proizvode,jaja itd.uglavno sve zdravo.Vježbam u kući,imam utege za jednu ruku oko 10kg,veliku šipku sa utezima oko 40kg,klupu za trbušnjake,vreća za boks tu i tamo da se malo ispušem.Kako sam vec napisao 4-6 puta u tjednu oko 30min vježbam.
          Originally posted by Avenue11 View Post
          Imaš krivu pretpostavku o proteinskim suplementima. Oni nisu magija, oni su samo dodatak dobroj prehrani. Računaj i da ćeš morat jest jako jako puno da budeš u kalorijskom suficitu kako bi imao od čega sagraditi mišiće jer i radiš. Isto tako, sve što dolazi brzo ili ti kažu npr brza zarada, brzo dobivanje mišića je scam. Nećeš brzo dobit velike mišiće, za to treba jako dugo vremena. Ja sam jako kratko na forumu i već sam sve to skužio. U biti ne sve, al dosta toga da haha.

          Dakle, ja bi gledao da sredim prehranu i da se odmaram dobro, oko 8-9 sati sna dnevno. I gdje/što/kako vježbaš?

          Comment


          • #6
            Re: Šta koristiti za "dobivanje" većih mišića u kraćem vremenu

            Ma kužim, al kažeš brže ili bolje. Nećeš po meni brže ili bolje išta dobit ako kupiš whey i koristiš ga. To je samo jeftinija i brže funkcionirajuća opcija poslije treninga. Bar sam ja tako skužio haha
            Najbitnija stavka ti je prehrana. Kako jedeš? Sa 9 sati posla dnevno i vježbanjem moraš imat sređen plan prehrane brutalno dobro ako hoćeš gainzzze
            RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

            Comment


            • #7
              Re: Šta koristiti za "dobivanje" većih mišića u kraćem vremenu

              Normalno da je prehrana bitna,nemožeš jest svaki dan fast food i očekivat neke rezultate.Ali sam čitao i čitao i svako malo piše bez proteina nema napretka i to pišu ovi "ozbiljniji" body bilderi :/.
              Originally posted by Avenue11 View Post
              Ma kužim, al kažeš brže ili bolje. Nećeš po meni brže ili bolje išta dobit ako kupiš whey i koristiš ga. To je samo jeftinija i brže funkcionirajuća opcija poslije treninga. Bar sam ja tako skužio haha
              Najbitnija stavka ti je prehrana. Kako jedeš? Sa 9 sati posla dnevno i vježbanjem moraš imat sređen plan prehrane brutalno dobro ako hoćeš gainzzze

              Comment


              • #8
                Re: Šta koristiti za "dobivanje" većih mišića u kraćem vremenu

                Ovo je najjače pitanje kako da brzo dobijem mišiće...
                mi svi želimo sporo dobijati mišiće i sada si ti otkrio toplu vodu kako da to brzo dobiješ.

                U redu je pomoći početniku, ali baš da pravimo dječji vrtić od foruma nema smisla.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X