Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzimanje MVP Next Level CreaEthyl-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzimanje MVP Next Level CreaEthyl-a

    znaci ljudi ovako sad cu 16 godina iso sam 10 mj u teretanu za koji dan opet krecem imam 73-74kg i planiram ovaj kreatin uzet

    http://www.building-body.com/shop/MV...0mg_-_120_kaps

    jel mi neko moze vise rec o njemu kakav je jel imo iskustva s njim kolko dugo ga uzimat i stanku napravit nakon kolko kako te kapsule uzimat 3 komada odjednom se popiju prije i onda 3 poslje (tak pise) kolko vode pit i sta nesmjem konzumirat dok bi njega uzimo....bio bi vam vrlo zahvalan
    Last edited by kelly; 03-09-13, 00:25.

  • #2
    Re: Uzimanje ovog kreatina

    uzmi monohidrat u prahu

    pij 4-5 grama dnevno


    to je sve sto trebas znati i nemoj se bojati nije to nista strasno
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Uzimanje ovog kreatina

      da al mislio sam ovaj u kapsulama nekako mi se jednostavniji cini i bolje mi to u kapsulama nekako

      Comment


      • #4
        Re: Uzimanje ovog kreatina

        Originally posted by spajky View Post
        da al mislio sam ovaj u kapsulama nekako mi se jednostavniji cini i bolje mi to u kapsulama nekako
        Covjek ti kaze a ti opet po svom. Sve je sranje u bojama osim kreatin monohidrata obican najednostavniji da nemoze biti jednostavniji. To sto pijes kapsule nemora znaciti da pijes tita.

        Comment


        • #5
          Re: Uzimanje ovog kreatina

          Originally posted by spajky View Post
          da al mislio sam ovaj u kapsulama nekako mi se jednostavniji cini i bolje mi to u kapsulama nekako
          posteno, ako mislis da tebi licno bolje odgovara uzmi, ali uzmi monohidrat
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Uzimanje ovog kreatina

            Originally posted by TripleZ View Post
            uzmi monohidrat u prahu

            pij 4-5 grama dnevno


            to je sve sto trebas znati i nemoj se bojati nije to nista strasno


            Ti kao da hoćeš da ga deflorišeš...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #7
              Re: Uzimanje ovog kreatina

              @tema

              Po tvojim merama koje si napisao u profilu, vidim da si mršav... Treba ti malo više mišićne mase. Ne vidim razlog zašto bi uzimao etil ester? Osnovna razlika u odnosu na monohidrat je veća cena, ne navlači vodu i navodno se bolje apsorbuje... A sve to tebi nije potrebno...

              Uzmi neki cenom pristupačan monohidrat i bog da te vidi...
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #8
                Re: Uzimanje ovog kreatina

                Ne vjerujem da je kreatin neki dobar izbor u pogledu trajnije mišićne mase - whey + glukoza, još neki protein za noćnu izgradnju, povećanje opće prehrane i sl.... Imaš 16 god... (možda će me članovi foruma popljuvati pogrdama) ali čak mi se weight gainer čini boljom opcijom od kreatina. Kao prvo od kreatina možeš brzo razviti mišiće, ali nakon prestanka uzimanja rezultati mogu biti silazni, a kao drugo pitanje apsorpcije... Ali ako si baš zapeo za taj kreatin - onda monohidrat u svakom slučaju

                Comment


                • #9
                  Re: Uzimanje ovog kreatina

                  Originally posted by Dojchin View Post
                  Ne vjerujem da je kreatin neki dobar izbor u pogledu trajnije mišićne mase - whey + glukoza, još neki protein za noćnu izgradnju, povećanje opće prehrane i sl.... Imaš 16 god... (možda će me članovi foruma popljuvati pogrdama) ali čak mi se weight gainer čini boljom opcijom od kreatina. Kao prvo od kreatina možeš brzo razviti mišiće, ali nakon prestanka uzimanja rezultati mogu biti silazni, a kao drugo pitanje apsorpcije... Ali ako si baš zapeo za taj kreatin - onda monohidrat u svakom slučaju
                  Od kreatina mozes brzo razviti misice? Od ostalog ne? Pa sta je kreatin? Vidim po tebi je kao tren i test. Gainer ti se cini boljom opcijom a u skoro svakom gaineru ima kreatina...haha Jendo pitanje, da li si ti ikada uzimao kreatin?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Uzimanje ovog kreatina

                    Originally posted by Viper View Post
                    Od kreatina mozes brzo razviti misice? Od ostalog ne? Pa sta je kreatin? Vidim po tebi je kao tren i test. Gainer ti se cini boljom opcijom a u skoro svakom gaineru ima kreatina...haha Jendo pitanje, da li si ti ikada uzimao kreatin?
                    Nisam.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Uzimanje ovog kreatina

                      Originally posted by Dojchin View Post
                      Nisam.
                      Vidim Kad si rekao da se brzo mozes razviti uz pomoc kreatina...
                      Last edited by Viper; 07-09-13, 10:41.

                      Comment

                      Working...
                      X