Announcement

Collapse
No announcement yet.

cijene suplemenata u hrvatskoj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cijene suplemenata u hrvatskoj

    unapred se ispricavam ako ima vec negdje ova tema i nadam se da sam ju stavio na pravo mjesto. pa sam htio pitati i recimo zakljuciti koliko su skupe stvari kod kod nas da se sada isplati naruciti,recimo iz slovenije i postarina bude nekih 8€ pa ponegdje i 4€ sto je isto kao i kod nas. evo bas sada malo lunjam po web ducanima i vidim kod nas od jedne firme(nije vazno koje da nista ne reklamiram) bcaa kosta 205 kn a u slo isti taj 20€. znaci za skoro 10€ vise. cesto je tako i sa drugim proizvodima pa sad uz taj zakljucak bih htio pitati da li ce se cijene nesto sniziti sa ulaskom u eu?? rado bih narucivao sto trebam kod nas nego vani.
    This is your life and it’s ending one minute at a time

  • #2
    Re: cijene suplemenata u hrvatskoj

    Bok Dominik,

    za razliku od Slovenije, RH i Hrvatski zavod za javno zdravstvo još uvijek odgovaraju europskoj regulativi prehrambenih proizvoda. Isto tako, važno je za napomenuti kako na nekim tržštima proizvodi ne prolaze kontrole originalnih proizvođača, te je teško verificirati njihovu vjerodostojnost.

    Međutim, kako bi svima približili zdrav i sportski život, cijene suplemenata na Building Body Web Shopu pokušavamo što više približiti standardu građana, tako da su naše akcije i pojedini proizvodi na većim popustima nego isti vani, a isto tako garantiramo za njihovu vjerodostojnost certifikatima kvalitete.


    P.S. Svim forumašima smo prije nekog vremena odobrili popust od 5% na kompletni asortiman, a i konstantno uvodimo nove akcije, pa nas prati! I zapamti da za sve narudžbe iznad 400 kn mi pokrivamo troškove poštarine.

    Comment


    • #3
      Re: cijene suplemenata u hrvatskoj

      Originally posted by BuildingKatka View Post


      P.S. Svim forumašima smo prije nekog vremena odobrili popust od 5% na kompletni asortiman, a i konstantno uvodimo nove akcije, pa nas prati! I zapamti da za sve narudžbe iznad 400 kn mi pokrivamo troškove poštarine.

      To je ovdje:

      http://www.building-body.com/forum/t...Dlanove-foruma!
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: cijene suplemenata u hrvatskoj

        pozdrav. pa mogu se sloziti s tim. mislim,nisu cijene ovdje u shopu nesto vece nego negdje drugdje u hr. samo nas standard je ipak nesto nizi nego sto je recimo u sloveniji pa ako se vratim na prijasnji primjer bcaa proizvoda od optimum nutritiona kod nas je za 7,7€ skuplji sto je recimo cijena postarine iz slo s tim da se jos kod nas moram platit postarina s cime se naravno dize cijena. mislim samo ako se uzme jedan proizvod iz vana vec se isplati za nekih 40kn. tamo je cijena 20€+8€,a kod nas je 27,7€ + postarina. kao sto sam rekao nije kritika na vas nego opcenito na cijene proizvoda u hr. mislio sam da ce se cijene ipak nesto snizit.
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment

        Working...
        X